scroll_to_content

Vaříme zdravě

[VIDEO] RECEPT: VELIKONOČNÍ BERÁNEK

Chystáte se tento rok upéct velikonočního beránka? Udělejte si ho zdravě.


[VIDEO] RECEPT: FITNESS LINECKÉ

Jak na pečení vánočního fitness lineckého cukroví? Máme pro vás recept.


[VIDEO] RECEPT: OVOCNÉ TAŠTIČKY S CHIA MARMELÁDOU

Další skvělý recept na dezert - zdravý, jednoduchý, rychle hotový. Taštičky můžete naplnit jakýmkoliv ovocem. My jsme zvolili mraženou lesní směs, ale až bude sezóna, dejte si tu práci a nasbírejte si čerstvé. Bude chutnat o to víc.


[VIDEO] RECEPT: MECHOVÝ DORT

Přivítejte jaro lehkým svěžím dezertem. Připravili jsme recept na jarní mechový dort, který uspokojí chuťové buňky a potěší malou dávkou kalorií. Svěží citronový krém, nadýchané těsto a zdobení z … No, nechte se překvapit!


[VIDEO] RECEPT: FITNESS MAZANEC ZE ŠPALDOVÉ MOUKY

Co by to bylo za Velikonoce bez mazance? A co bychom to byli za nadšence do fitness stravy, kdybychom nepřišli s jeho zdravou variantou? Připravte si špaldovku s proteinem, letos bez mazance nebudete. A vytáhněte Proteinellu, protože ta na mazanci chutná…


[VIDEO] RECEPT: ARAŠÍDOVÉ FITNESS MUFFINY

Burákový dortíček s marmeládovým středem — sladké a slané zároveň. Pokud máte chuť na provokativní kombinaci chutí, kterou završují arašídy, arašídové muffiny musíte ochutnat. Příprava je snadná, vypadají úžasně a chutnají báječně.


[VIDEO] RECEPT: FITNESS ESKYMO ŘEZY

Kdo by neznal nesmrtelný nanuk Eskymo? Ale znáte Fitness Eskymo řezy? Vláčné kakaové těsto s chladivou nadýchanou kokosovou polevou… Mňam!


[VIDEO] RECEPT: LAVA CAKE

Nemusíte být čokoholici, abyste z Lava Cake muffinů byli u vytržení. Bohatá čokoládová chuť rozplývající se na jazyku usadí vaše chuťové buňky do ráje. Dejte si. Máme pro vás nízkosacharidový recept.


[VIDEO] RECEPT: MRKVOVÝ DORT

Oslavte s námi 10 let FITNESS4U a vychutnejte si lahodný mrkvový dort. Jak jinak než kaloricky lehký, z kvalitních surovin a chuťově báječný!


[VIDEO] RECEPT: DÝŇOVÝ CHEESECAKE

Věděli jste, že cheesecake pochází nejspíše ze starověkého Řecka? Původní recept se skládá ze dvou vrstev — korpusu ze sušenek a tvarohové náplně. Dnes si ale tento oblíbený dezert můžeme dát v různých variacích, například podle sezónních plodin. Na…

  1. 1, 
  2. 2, 
  3. 3, 
  4. 4, 
  5. 5, 
  6. 6, 
  7. ..