scroll_to_content

Aktuality ze světa Fitness

[VIDEO] RECEPT: VÁNOČNÍ KOŠÍČKY

Vánoce jsou za dveřmi a tak je čas vám ukázat recept na zdravé cukroví!


ZATOČTE S PŘEBYTEČNÝMI KILY A PŘIPRAVTE SVÉ KŘIVKY NA LETNÍ SEZONU

Jaro je tady! A s ním často i pocit, že jsme se nestihli dostatečně připravit na plavkovou sezonu. Můžeme ještě zhubnout, zlepšit si kondičku nebo svá těla vyrýsovat, abychom se cítili lépe?


JAK VELKÝ VLIV MÁ NAŠE TEPOVÁ FREKVENCE NA HUBNUTÍ

Tepová frekvence udává počet tepů srdce za minutu. Znalost optimální tepové frekvence lze využít pro efektivní spalování tuků.


10 ZPŮSOBŮ JAK SI UDRŽET NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ PO CELÝ ROK

Kocovina z nového roku je dávno zapomenuta, nesedící vánoční dárky vyměněny a většina novoročních předsevzetí leží v propadlišti dějin. Nebo je to letos jinak? Projděte si následující tipy, jak to v tomto roce konečně nevzdat a dotáhnout své sny do konce…


[VIDEO] RECEPT: DOBROTY NA SILVESTROVSKÝ STŮL

Příchod nového roku slaví snad každý. Někdo na monumentální párty, někdo v domácí pohodě. V obou případech vám přijdou vhod dva recepty na fitness občerstvení. Ať ten starý rok ukončíte v plné parádě a ten nový přivítáte bez škraloupu.


[VIDEO] RECEPT: FITNESS VÁNOČNÍ CUKROVÍ S PROTEINEM

Každý rok stejná obava - jak o Vánocích nepodlehnout náloži tradičního cukroví? Letos to vyřešte fitness cukrovím! Má málo cukru, dost bílkovin a hlavně chutná všem. I zatvrzelcům co říkají, „že ty zdravý věci prostě nechutnaj tak dobře“. Bez obav ho…


NESTÍHÁTE FITKO? ZACVIČTE SI DOMA!

Nemáte pevnou vůli a bojíte se, že cvičení doma dlouho nevydrží? Dáme vám skvělý tip jak se namotivovat na cvičení doma!


[VIDEO] RECEPT: DORTOVÁ (PÁRTY) LÍZÁTKA

Chystáte oslavu? Připravte si s námi zdravou verzi párty lízátek. 3,7 g cukru na 100 g! To není dezert, ale SUPER dezert.