scroll_to_content

Aktuality ze světa Fitness

Jak je to s kloubní výživou v těhotenství a během kojení?

Mohou jíst těhotné a kojící ženy kolagen a kloubní výživu? Poradíme vám, jak jej získat přírodní cestou.


Jak a kdy vám pomůže kloubní výživa + velká videorecenze

Velmi žádaným suplementem na poli sportovní výživy je kloubní výživa zcela určitě. Co od takového doplňku výživy máme vlastně čekat a jaké složky jsou typické?


Hřešili jste o Vánocích? Jarní detoxikace vás vrátí do pohody

Trpíte chronickou únavou? Trápí vás deprese? Nemůžete zhubnout ani usnout? Detoxikace vám zvládne pomoct. Nejvhodnější čas na ni je právě na jaře.


PODPOŘTE SVOU IMUNITU A ZDRAVÍ VITAMÍNY

Nejenom teď v zimním období, ale i v průběhu celého roku na nás číhá spousta virů a bakterií, které útočí na náš imunitní systém. Je proto potřeba se o něj pořádně starat.


ZATOČTE S PŘEBYTEČNÝMI KILY A PŘIPRAVTE SVÉ KŘIVKY NA LETNÍ SEZONU

Jaro je tady! A s ním často i pocit, že jsme se nestihli dostatečně připravit na plavkovou sezonu. Můžeme ještě zhubnout, zlepšit si kondičku nebo svá těla vyrýsovat, abychom se cítili lépe?


10 ZPŮSOBŮ JAK SI UDRŽET NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ PO CELÝ ROK

Kocovina z nového roku je dávno zapomenuta, nesedící vánoční dárky vyměněny a většina novoročních předsevzetí leží v propadlišti dějin. Nebo je to letos jinak? Projděte si následující tipy, jak to v tomto roce konečně nevzdat a dotáhnout své sny do konce…


[VIDEO] RECEPT: VÁNOČNÍ KOŠÍČKY

Vánoce jsou za dveřmi a tak je čas vám ukázat recept na zdravé cukroví!


JAK VELKÝ VLIV MÁ NAŠE TEPOVÁ FREKVENCE NA HUBNUTÍ

Tepová frekvence udává počet tepů srdce za minutu. Znalost optimální tepové frekvence lze využít pro efektivní spalování tuků.


[VIDEO] RECEPT: DOBROTY NA SILVESTROVSKÝ STŮL

Příchod nového roku slaví snad každý. Někdo na monumentální párty, někdo v domácí pohodě. V obou případech vám přijdou vhod dva recepty na fitness občerstvení. Ať ten starý rok ukončíte v plné parádě a ten nový přivítáte bez škraloupu.


[VIDEO] RECEPT: FITNESS VÁNOČNÍ CUKROVÍ S PROTEINEM

Každý rok stejná obava - jak o Vánocích nepodlehnout náloži tradičního cukroví? Letos to vyřešte fitness cukrovím! Má málo cukru, dost bílkovin a hlavně chutná všem. I zatvrzelcům co říkají, „že ty zdravý věci prostě nechutnaj tak dobře“. Bez obav ho…

  1. 1,