scroll_to_content

Aktuality ze světa Fitness

Jaké jsou hlavní benefity CBD? Zmírňuje bolest i úzkost

Produkty z CBD jsou oblíbené pro vysokou účinnost bez omamných účinků. Snižují bolest, zmírňují úzkost nebo pomáhají se spánkovými poruchami.


Strašák jménem palmový olej: Dopady na zdraví a životní prostředí

Je strach z palmového oleje oprávněný? Vysvětlíme vám dopady produkce palmového oleje na životní prostředí a jaký má vliv na zdraví.


Jak na výživu a fyzickou přípravu pro hráče esportů

Jakou roli hraje při gamingu výživa a fyzička? Spolu se spánkem větší, než si myslíte. Přitom jsou to 3 jednoduché věci, kterými svůj herní výkon ovlivníte.


Kolik je v cvrčcích proteinu a proč je zahrnout do jídelníčku

Cvrčci jsou významným zdrojem bílkovin a potravinami budoucnosti. Zjistěte, kolik obsahují bílkovin a jaké další významné látky v nich najdete.


Jak sportovat s bolestí kloubů

Až každý pátý pacient se do ordinace dostává kvůli bolestem kloubů. Jak udržet klouby zdravé a funkční, abyste si užívali pohyb a sport co nejdéle.


Jak se zdravě stravovat při celiakii

Trpíte vy nebo někdo ve vašem okolí celiakií a chtěli byste o ní něco dozvědět? V tomto článku najdete základní informace o této nemoci, co se při ní jíst může, čemu se naopak vyhnout a na co si dát pozor.


Je na sport lepší syntetické nebo bavlněné oblečení?

Při sportování je důležité mít správné oblečení, které vám umožní pohodlný pohyb a zajistí optimální výkon. Při výběru sportovního oblečení se často setkáme s volbou mezi bavlněným a syntetickým materiálem.


10 tipů, jak si nejlépe vychutnat ořechová másla

Ořechová másla jsou zdravou pochoutku, se kterou obohatíte svůj jídelníček a dostanete přísun zdravých tuků, bílkovin, vitamínů a minerálů.


Co to jsou lipozomální vitamíny a jaké jsou jejich výhody?

Lipozomální vitamíny a minerály pomáhají přenášet maximum účinných látek. Přečtěte si, jak se jim to daří a v čem se liší od běžných vitamínů.


Jak je to s kloubní výživou v těhotenství a během kojení?

Mohou jíst těhotné a kojící ženy kolagen a kloubní výživu? Poradíme vám, jak jej získat přírodní cestou.

  1. 1, 
  2. 2,