Sponzoring F4U


Jsme velkým hráčem v oblasi v prodeje sportovní výživy. Aktivně se snažíme přispívat k rozvoji fitness světa, který máme rádi. Proto podporujeme sportovce, fitness centra, sportovní kluby a různé sportovní akce.

Sponzoring Fitness4U

Podpora od Fitness4U

Sponzoring je pro nás záležitostí, kterou vnímáme jako jedinečnou a individuální. Před poskytnutím sponzorské podpory provádíme důkladné posouzení a následná spolupráce se řídí smluvními podmínkami.

V rámci našeho sponzorského programu se snažíme především podporovat sportovce s různým znevýhodněním (fyzické, sociální apod.) a zajímavé projekty s přesahem mimo zdi tělocvičny. Nicméně nemůžeme splnit všechny žádosti.

Naše nabídka sponzoringu je určena pro:

  • sportovce a sportovkyně na profesionální a poloprofesionální úrovni
  • fitness centra
  • zajímavé projekty
  • sportovce s různými handicapy

Podmínky pro získání sponzorské podpory

Nejprve nám prosím zašlete informace o vás, vašem týmu či projektu na e-mailovou adresu info@sportega.cz. Stručně nám popište, jakou formu podpory byste potřebovali a co jste ochotni nabídnout jako protislužbu.

Je důležité si uvědomit, že přiznání sponzorské podpory není právně vymahatelné a konečné rozhodnutí o přijetí či odmítnutí žádosti o sponzorství je v pravomoci provozovatele Fitness4U.