scroll_to_content

DOPRAVA

Můžete využít následující způsoby dopravy:

 • DPD
 • DPD pick up 
 • Česká pošta – Balík Do ruky
 • Česká pošta – Balík Na poštu
 • Česká pošta – Balík Do balíkovny 
 • Zásilkovna
 • Osobní odběr Brno
 • Osobní odběr Uherské Hradiště

Informace o možnostech platby za zboží se dozvíte zde.


DPD

Expresní balíková přeprava zajišťuje doručení do 24 hodin po celé ČR a SR. O čase doručení budete v daný den ráno informován prostřednictvím SMS s hodinovým časovým oknem. Možnost bezplatné změny termínu doručení.

výše objednávkyplatba předem / Twistoplatba dobírkou
0 – 1 500 Kč89 Kč128 Kč
nad 1 500 KčZDARMA39 Kč

Ceny dopravy jsou včetně DPH a balného.


DPD pick up

Zásilku budete mít připravenou na jednom z 1300 odběrných míst. DPD vám dá vědět smskou a e-mailem, že máte balíček připravený. Na většině míst si ho můžete vyzvednout i o víkendu. Pokud jste neplatili předem, zaplatíte za něj v hotovosti. Když si ho nevyzvednete do 7 dní, vrátí se zpátky k nám.

výše objednávkyplatba předemplatba dobírkou
0 – 1500 Kč59 Kč98 Kč
nad 1500 KčZDARMA39 Kč

Ceny dopravy jsou včetně DPH a balného.


Česká pošta – balík Do ruky, balík Na poštu a balík Do balíkovny

Kurýrní služby České pošty:

 • Balík Do ruky – doručení zásilky následující pracovní den po dni odeslání. V případě nezastižení adresáta je zásilka uložena na doručovací poště. Telefonický kontakt s řidičem není možný. Doručení probíhá pouze jednou, následně je zásilka uložena k osobnímu vyzvednutí.
 • Balík Na poštu– doručení zásilky následující pracovní den po dni odeslání. Zásilka není doručována kurýrem při rozvozu, ale je automaticky uložena na poště. Vyzvednutí zásilky je možné do 7 pracovních dnů na Vaší doručovací poště.
 • Balík Do balíkovny – doručení zásilky následující pracovní den po dni odeslání. Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Všechny zásilky České pošty jsou na cílové pobočce uloženy maximálně 7 pracovních dnů. Tato lhůta může být na žádost adresáta prodloužena až na 15 dnů.

Pohyb zásilky můžete sledovat elektronicky. O doručení, či případném uložení na poště budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

výše objednávkyplatba předem / Twistoplatba dobírkou
0 – 1 500 Kč59 – 89 Kč98 – 128 Kč
nad 1 500 KčZDARMA39 Kč

Ceny dopravy jsou včetně DPH a balného.


Zásilkovna

Síť poboček výdejních míst. Zásilkovna má nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR je dokonce ve všech městech nad 5 tis. obyvatel. Jednoduše zvolíte výdejní místo a běžně druhý den můžete zásilku vyzvednout. Jakmile bude zboží předáno na Zásilkovnu, obdržíte e-mail se sledovacím číslem. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si můžete kdykoliv do 7 dnů zásilku vyzvednout.

výše objednávkyplatba předemplatba dobírkou
0 – 1 500 Kč59 Kč98 Kč
nad 1 500 KčZDARMA39 Kč

Ceny dopravy jsou včetně DPH a balného.


Osobní odběr

Brno (Křenová 26, 602 00 Brno)
Po-Pá: 11-17 h

Uherské Hradiště (Mariánské náměstí 126, 686 01 Uherské Hradiště)
Po-Pá, 9-18 h