scroll_to_content

VITAMÍNY PRO SENIORY - CO UŽÍVAT VE STÁŘÍ BEZ ZBYTEČNÉHO UTRÁCENÍ

Ve stáří to jsou často klouby, které nás trápí. To té doby bolely málokdy. Pokud je ale pravidelně zatěžujeme pohybem, komplikace jednou nejspíše přijdou. Nejčastěji to odnesou kolena a kyčle. Jedním z možných pomocníků pro předcházení těchto nepříjemností je kloubní výživa. Právě Evris pomáhá preventivně chránit klouby a chrupavky. Taky doplňuje kolagen a může přispívat k účinnosti kloubních léků.
f

Extra silná směs výživy

Evris Flex Blend, to je kombinace hned několika účinných látek najednou. Konkrétně jde o glukosamin a chondroitin, které jsou přirozenou součástí kloubních chrupavek. MSM je zase doporučován pro své předpokládané protizánětlivé účinky. V přípravku je samozřejmě kolagen, základní stavební hmota pojivových tkání. A nakonec také vitamín C, jež sám o sobě pomáhá s tvorbou dalšího kolagenu. Výživa je dostupná v neochucené neutrální podobě nebo s přírodním citronovým ochucením.
Evris Flex Blend, výživa s pořádnou dávnou účinných látek pro klouby a chrupavky.
 
f
Vyzkoušejte Evris Flex Blend

Výživa na bázi MSM

Evris Flex MSM je postaven čistě na oblíbeném MSM, česky na organické sloučenině síry. Ta je doporučována hlavně při onemocněních kloubů či bolestech svalů. Výživa s MSM je proto často využívána nejen jako prevence, ale také v situacích, kdy už nějaké problémy s klouby nastanou. Kromě toho v přípravku najdete už jen zdroj energie známý jako maltodextrin a vitamín C. Ten Pomáhá s tvorbou kolagenu, základní stavební jednotky pojivových tkání jako jsou klouby. I tato výživa je dostupná v neutrální chuti či s přírodní citronovou příchutí.
Evris Flex MSM, doporučovaný v případě nemocných kloubů.
 
f
Vyzkoušejte Evris Flex MSM

Evris v praktickém dávkování

Výše zmíněné typy kloubní výživy jsou dodávány v sypké podobě. Pokud si ale nechcete lámat hlavu s dávkováním, máme ještě jednu variantu. Evris Flex Blend ve veganských kapslích. Obsahuje vše co výše zmíněná varianta Evris Flex Blend s jediným rozdílem. Tím je právě naprosto neutrální a snadno rozpustná celulózová kapsle. Odpadá tak starost s přípravou standardních nápojů.
Pořádná dávka účinných látek Evris Flex Blend v praktických kapslích.
 
fVyzkoušejte kapslové balení Evris Flex Blend

Doporučené produkty

724 Kč
-20 % -145 Kč
579 Kč
750 Kč
-20 % -151 Kč
599 Kč
1 160 Kč
-20 % -231 Kč
929 Kč