scroll_to_content

SPOJENÍ DVOU GIGANTŮ

Když jsme začínali s plánováním e-shopů, přišlo nám jako skvělýf nápad vytvořit dva. FITNESS4U.cz a FITPOWER.cz. Různé e-shopy s odlišnou grafikou a úplně jiným přístupem. Tak, aby si každý nadšenec do cvičení mohl vybrat, který je mu sympatičtější.

Zároveň jsme e-shopy spustili na jiných platformách, abychom zjistili, která bude lepší a která dokáže lépe naplnit vaše potřeby a se kterou my budeme schopni efektivně pracovat.

Dali jsme do toho maximum. Veškerý svůj čas, chuť a všechnu energii, kterou jsme v sobě dokázali najít. FITNESS4U.cz i FITPOWER.cz běžely paralelně celých 7 let. S oběma jsme zažili spoustu okamžiků, na které nikdy nezapomeneme.

Ale je čas jít dál. Obrátit kapitolu. Začít novou etapu.

Přestože se neustále posouváme vpřed a připravujeme pro vás více a více obsahu, návodů, výzev, videí a mnoho dalšího, naše plány jsou ještě mnohem větší. Chceme vám dát opravdové maximum.

Naším cílem je být vaší jedinou zastávkou ve světě fitness. Abyste k nám chodili pro mnohem více, než jen dokoupit potřebné doplňky. Jsme vaším sparing partnerem i poradcem.

Samozřejmě pro vás i nadále budeme shánět ty nejlepší, ověřené produkty za nejlepší ceny i připravovat zajímavé akce (jak přímo na e-shopu tak i v prémiové Facebookové skupině), ale to by mělo být pouze vedlejší.

Už teď na FITNESS4U.cz najdete spoustu videí a návodů s profesionály i výzvy plné motivace. A budou přibývat.

Abychom ale vše zvládli po organizační i personální stránce a mohli vám dát víc, než kdokoli jiný, za tu nejlepší cenu a na jednom místě, musíme mít vše pod jednou střechou.

Proto spojujeme e-shopy FITPOWER.cz a FITNESS4U.cz.

Nemusíte se bát, že o něco přijdete, nebo že váš oblíbený e-shop končí. Právě naopak. Děláme to proto, abychom vám mohli dodat ještě lepší služby.

A jsme přesvědčení, že touto cestou to dokážeme ;)