scroll_to_content

ZLÍNSKÁ PRODEJNA FITNESS4U.CZ NA NOVÉM MÍSTĚ VE ZCELA NOVÉM KABÁTĚ

Je to již přes dva roky, co jsme otevřeli další prodejnu FITNESS4U.cz ve Zlíně na tř. Tomáše Bati. Místo to dispozičně sice nebylo špatné, ale horší dostupnost parkování a vzdálenost od nádraží, škol, úřadů a centra zbytečně komplikovala častější nákupy mnoha fitness nadšencům. Proto jsme se rozhodli jednat a během jednoho zářijového víkendu jsme bez sebemenší pauzy stihli přemístit prodejnu na nové, mnohem dostupnější místo. Do obchodního domu č.13 (OD13).

Parkování? 

Žádný problémNyní se tedy prodejna nachází na adrese Vavrečkova 7074 – OD13, vchod z ulice Dvacáté. Pokud se chystáte prodejnu navštívit autem, tak ani s parkováním si již nemusíte dělat starosti. Přímo v obchodním domě je v přízemí dostatek parkovacích míst, kde máte  30 minut za 10 Kč. Což většinou k nakoupení suplementů a zásob na nějaký ten pátek bude stačit.

Všechno důležité poblíž

Tato lokalita je skvělá i díky tomu, že si můžete současně vyřídit i mnohé další povinnosti či úřednické záležitosti. V nejbližší blízkosti se nachází autobusové i vlakové nádraží, pošta, finanční úřad, kavárny, drogerie, obchod s počítačovou technikou, a také restaurace včetně Fit Foodie, kterou určitě stojí za to navštívit a dopřát si zdravý pokrm či celé menu.

Co nového na prodejně?

Přestěhování prodejny ovšem není jediná změna, kterou jsme udělali. Při návštěvě se můžete opět těšit nejen na nejprodávanější produkty na trhu, ale také na zcela nové produkty, které budou mít všechny naše prodejny ihned k dispozici po uvedení na trh. Nebudou chybět ani různé slevové akce, ochutnávky či soutěže o hodnotné ceny. Rozhodně se máte na co těšit.

Chcete si nechat poradit, nebo se neumíte rozhodnout?

Náš školený personál je vám na místě plně k dispozici, nebojte se zeptat. Každý náš člen týmu je zde od toho, aby uměl správně poradit a společně se zákazníkem byla vybrána nejefektivnější cesta.
Více informací o provozní době a kontaktech na naše experty naleznete přímo zde.
 
Budeme se těšit na vaši návštěvu.