FRFX044

Reflex Nutrition Muscle Bomb 600 g

ID {{ productCode }}

Pokud chcete více, pokud chcete zaznamenat výrazný posun, Reflex Muscle Bomb je nejlepší cestou.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: FRFX044

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Reflex Nutrition Muscle Bomb 600 g

Reflex Nutrition Muscle Bomb 600 g

737
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 40 dávek
Hmotnost 600 g
Speciální požadavky bez laktózy, bez lepku

Popis

Doplněk stravy se sladidlem s vysokým obsahem kofeinu (250 mg /30 g), prášek.

 • Muscle Bomb® nabízí logickou před-tréninkovou formulaci v účinných dávkách, založených na výsledcích nejnovějších studií.
 • Muscle Bomb® obsahuje 24.500 mg aktivních ingrediencí (v dávce 30 g)
 • 7 klíčových složek v účinných dávkách:

         - 1, 2 & 3 - iBCAA 7,000 mg
         - 4 - Citrulin malát 8,000 mg
         - 5 - Beta-alanin 3,200 mg
         - 6 - L-Karnitin tartrát 2,000 mg
         - 7 - Betain 2,600 mg

 • 7 aditivních složek které optimalizují synergní působení produktu: Kofein (verze s kofeinem), Taurin, extrakt ze semen hroznů a extrakt z kůry borovice, Vitamín B6, B12 a kyselina listová.
 • Bez jednoduchých cukrů
 • Neobsahuje umělá barviva
 • Neobsahuje umělá sladidla

Co očekáváte od Vašeho tréninku z hlediska výkonu a konečného výsledku?

Pokud chcete více, pokud chcete zaznamenat výrazný posun, je nutné optimalizovat každou oblast na cestě za stanoveným cílem. Muscle Bomb® jako jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších před-tréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek, které jsou nekompromisně naladěny dle posledních dvojitě zaslepených vědeckých studií (těmto parametrům odpovídá dávka = 30 g).

Problém většiny před-tréninkových produktů


Trh je v současné době přeplněn nabídkou před-tréninkových produktů od stovek různých producentů, takže je pro zákazníka orientace v dané kategorii velmi těžká. Hodně produktů navíc obsahuje pouze komplexní směsi složek, bez přesnější specifikace množství jednotlivých podsložek, jiné produkty jsou zase založeny pouze na stimulaci vysokou dávkou kofeinu, která maskuje ostatní složky, které jsou zastoupeny pouze ve "formálních", tedy minimálně účinných dávkách, takže tyto produkty kromě nakopnutí před tréninkem, vlastně nenabízí nic navíc, což je samozřejmě velmi málo.

Muscle Bomb® nabízí jednoduché a logické složení, vycházející z nejnovějších studií a poznatků

Muscle Bomb® obsahuje patnáct složek, v rámci kterých je sedm specificky vybráno pro jejich důležitou roli v před-tréninkové suplementaci: L-Leucin (iBCAA), L-Isoleucin (iBCAA), L-Valin (iBCAA), Citrulin malát, Beta-alanin, L-Karnitin, Betain. Produkt je k dispozici ve dvou verzích - s kofeinem i bez kofeinu. Všechny dávky uvedených složek jsou nastaveny na minimální úroveň prověřenou v dvojitě zaslepených vědeckých studiích. Dané studie naleznete v níže uvedených odkazech. Každá z těchto studií odkazuje na jednu z těchto sedmi klíčových složek, takže můžete zjistit "přímo z první ruky", že dávky v našem produktu jsou shodné s dávkami v uvedených studiích. Muscle Bomb® tak nabízí maximální možnou seriózní formulaci, která na současném trhu jen těžko hledá konkurenci.

Odkazy na vědecké studie:

 1. BCAA (Leucin, Valin, Isoleucin) / prověřená dávka ve studii = 6.800 mg, studie odkaz: Intake of branched-chain amino acids influences the levels of MAFbx mRNA and MuRF-1 total protein in resting and exercising human muscle (The Astrand Laboratory, Swedish School of Sport and Health Sciences, Stockholm, Sweden).
 2. Citrulin malát / prověřená dávka ve studii = 8.000 mg, studie odkaz: J Strength Cond Res. 2010. Citrulline malate enhances athletic anaerobic performance and relieves muscle soreness.
 3. Beta-alanin / prověřená dávka ve studii = 2.000 mg, studie odkaz: Role of beta-alanine supplementation on muscle carnosine and exercise performance (Laboratory of Applied Nutrition and Metabolism, School of Physical Education and Sports, University of Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil).
 4. L-Karnitin-tartrát / prověřená dávka ve studii = 2.000 mg, studie odkaz: Metabolism. 2010. L-carnitine l-tartrate supplementation favourably affects biochemical markers of recovery from physical exertion in middle-aged men and women.
 5. Betain / prověřená dávka ve studii = 2.500 mg, studie odkaz: J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug. Effects of betaine on body composition, performance, and homocysteine thiolactone.

Doporučené dávkování

 • Otestování individuální tolerance: Díky silnému složení a stimulačním účinkům Muscle Bomb®, Vám důrazně doporučujeme otestování Vaší individuální tolerance na tento přípravek: Rozmíchejte polovinu dávky tj. 15 g (cca 1 vrchovatá 25 ml odměrka) ve 175 ml vody v šejkru nebo mixéru. Vyčkejte 30 minut k otestování Vaší tolerance.  Neobjeví-li se potíže (potíže s dechem, zvracení nebo bušení srdce), pokračujte dalšími 15 g po uvedených 30 minutách k otestování Vaší tolerance na přípravek. Pokud se objeví jakékoli vedlejší účinky, přípravek dále neužívejte bez konzultace s lékařem. Neužívejte více než 30 g najednou! Odměrka není zcela přesná, doporučujeme dávku odvážit.
 • Tréninkové dny: Před prvním použitím výrobku Vám doporučujeme zhodnotit svou toleranci jako součást svého tréninkového režimu.
 • Smíchejte 30 g (cca 2 vrchovaté 25 ml odměrky*) s 350 ml vody v šejkru nebo mixéru a konzumujte na prázdný žaludek 30-40 min před tréninkem. Připravený nápoj spotřebujte do hodiny po namíchání. Nepřekračujte dávku 30 g denně. *odměrka je součástí balení, během transportu může klesnout ke dnu.
 • Výrobek užívejte maximálně 12 týdnů, a před dalším použitím přerušte užívání na 4 týdny. Poté můžete opět začít užívat. Neužívejte současně s jiným produktem obsahujícím Kofein.

Nutriční informace

 Počet dávek v balení:   20 dávek (1 dávka 30 g)  ve 100 g  *%RHP   30 g (1 dávka)   *%RHP
 Energetická hodnota  1496 kJ /    352 kcal  18%     449 kJ /  106 kcal  5%
 Tuky  <0,5 g  0%  <0,5 g  0%
  Z toho Nasycené mastné kyseliny  <0,1 g  0%  <0,1 g  0%
 Sacharidy  22 g  8%  6,6 g  3%
  Z toho cukry  8 g  9%  2,4 g  3%
 Bílkoviny  66 g  126%   20 g  40%
 Sůl  2,5 g  42%  0,75 g  13%
 Vitamin B6  4 mg  286%  1,2 mg   86%
 Kyselina listová  2000 µg  1000%  600 µg   300%
 Vitamín B12  63 µg  2520%  19 µg   760%
 Citrulin malát  27 g  8 g
 Beta-alanin  10,7 g  3,2 g
 Kofein  833 mg  250 mg
 Betain anhydrid  8,3 g  2,6 g
 BCAA (rozvětvené Aminokyseliny)  23,3 g  7 g
  Z toho L-Leucin  11,7 g  3,4 g
            L-Isoleucin  5,8 g  1,8 g
            L-Valin  5,8 g  1,8 g
 L-karnitin L-tartrát  6,7 g  2 g
 Taurin  3,3 g  1 g
 Extrakt ze semen hroznů révy vinné  193,3 mg  58 mg
 Extrakt z kůry borovice   193,3 mg  58 mg

Složení

Informace

 • Doplněk stravy se sladidlem s vysokým obsahem kofeinu (250 mg/30 g), prášek.
 • Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
 • Chraňte před přímým slunečním zářením.
 • Skladujte na suchém a chladném místě.
 • Po použití vždy pevně zašroubujte víčko a nevystavujte výrobek vlhkému ovzduší.
 • Může obsahovat stopy lepku, vajec, mléka a sóji.
 • Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo Velkou Británii.

Výrobce: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz