scroll_to_content

LETNÍ OSVĚŽENÍ NA PRODEJNÁCH FITNESS4U.CZ

Spousta fitness nadšenců rozděluje svou formu na letní koupací a pak tu druhou, méně zajímavou, kde zbytky tělesného tuku dokáže zakrýt mikina větší o několik čísel.
f
 
f
Ať už patříte do této skupiny, nebo rádi závodíte na jaro či podzim, nebo si jen tak rádi pocvičíte během celého roku pro lepší pocit a své zdraví, naše letní osvěžení přijde určitě vhod pro všechny.

Máme pro vás přichystány po celou dobu prázdnin 3 míchače nápojů, kde se budou současně míchat nejoblíbenější drinky a novinky k vyzkoušení.
  • v první nádrži nebudou chybět ochucená BCAA, které vám dodají dostatek energie při vysokých teplotách, skvěle osvěží a vaše nechtěné odbourávání svalů alias katabolismus bude zažehnán
  • druhá nádrž bude velmi oblíbená zejména při cestě před aktivitou, a to posilovnou, crossfitem či jen vyjížďkou na kole. Protože v ní bude čekat rozmíchaná před-tréninková směs ve vysokém poměru, aby to vaše svaly a mozek řádně nabudilo i při největší nechuti se přesunout z místní cukrárny do posilovny
  • ve třetí nádrži se na vás bude rosit skvěle vychlazený proteinový nápoj, který přijde vhod naprosté většině lidem kdykoliv během dne (v našem případě v čase 9-17 h)
A pro ještě větší zpestření se bude každý den měnit ve všech nádržích nejen příchuť, ale i značka výrobce. Každý den na vás bude čekat jiný druh BCAA, pumpy i proteinu. Proto se vyplatí zvýšit častý výskyt kolem prodejen, kde si můžete kromě nákupu suplementů i pochutnat a pořádně se osvěžit (samozřejmě zcela ZDARMA).
 
f
Pro představu na co se vůbec můžete těšit, nahlédněte do našeho menu:
Akce začíná dnešním dnem, tj. 11.7.2017 a prvních 14 dní bude naše 4U - nádrž přistavena na prodejně v Uherském Hradišti. Další týden bude k odchytu v Uherském Brodě a následující týden ve Zlíně.

V srpnu bude opět prvních 14 dní nádrž v UH, další týden Uherský brod a poslední prázdninový týden Zlín.

Tak neváhejte a zastavte se na jedno či více orosených, rádi vás tam uvidíme.
Váš team FITNESS4U.cz

Doporučené produkty

849 Kč
-18 % -150 Kč
699 Kč
996 Kč
-15 % -147 Kč
849 Kč
1 870 Kč
-9 % -171 Kč
1 699 Kč