Co koupit své fitness polovičce pod stromeček? | FITNESS4U
Domů

+420 725 080 000 (Po-Pá, 7-16 h)

+420 725 080 000 (Po-Pá, 7-16 h)

Nakupte ještě za 1 500 ,
získáte dopravu ZDARMA.

Nákupní košík

0 ks

0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Co koupit své fitness polovičce pod stromeček?

Nejčastější dotazy v kategorii

PORADNA

Vstoupit do poradny

U nás to žije

  • 366Zákazníků online
  • 74 745Položek ve vlastním skladě
  • 8 955Variant produktů
  • 91Novinek
  • 157Značek
  • 359 958Rozdaných dárků
  • 0%Spokojených zákazníků

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho experta

David Mimochodek Operátor zakázek, Prodejna, Publikacni_system, Redakce, specialista na výživu

+420 702 332 233

Napsat dotaz
Co koupit své fitness polovičce pod stromeček?

Trusík Bronislav Volný čas 0

Jak luštit správně „hieroglyfy“ vašich fitness holek před Vánocemi?

Určitě to znáte, ten výraz z její tváře, když rozbalí si drahý dárek a projeví přesně to očekávání z vaší strany, ale pak si v duchu říkáte, jestli pak to není od ní maličko zahrané.

Ženy umí, stejně jako muži, manipulovat a ovládat své přednosti a pudy, nejen jejich sváděcí techniku a estrogeny. Bohužel jednotná příručka neexistuje, v každém stádu se pár (nebo více) kusů ovcí zaběhne, ale zkuste se vyvarovat alespoň základním chybám. Něco ve smyslu, že na první schůzce u večeře nebudete mluvit o tom, že váš protein pění více, než by měl, a tak přemýšlíte o změně značky.

Už jen to, že si tento článek čtete a dostali jste se až sem, něco zřejmě znamená. Buď to, že to nechcete zpackat jako minule a předminule a předpředminule, anebo nechcete vyhořet hned napoprvé v novém vztahu, s myšlenkami vedenými po Vánoci k dalšímu milostnému krachu.

Pokud se o vaši polovičku zajímáte a všímáte si jí průběžně po celý rok a nedoháníte to stylem docházky ve škole na konci roku, neměl by být v ničem problém a vyberete přesně podle jejího vkusu nebo tužeb a naplníte její očekávání.

Ovšem ne každý zástupce mužského pohlaví je vybaven takovou všímavostí a motorem (tím v hlavě), i když se opravdu snaží, ale jeho osobnost je stejně od přírody proti jako názor na zrušení antidopingovky u dorostu a juniorů v kulturistice.

Ovšem my chlapi držíme při sobě nejen v pánské šatně a výtazích z důvodu jediné možnosti řešení, ale i v podobně vypjatých situacích. Proto si zopakujeme nepsaná pravidla pro uspokojení vaší fitness girl ze sportovního pohledu, tím nemyslím večerní kardio hrátky, kdy si zapomenete sundat chytré hodinky z ruky a v tom nejlepším vám začnou hlásit „POHYB OK“, ale jak postupovat při výběru toho složitě a nevzhledně obaleného mechanismu se snad trefeným obsahem uvnitř a popiskem zvenku, ano uhodli jste, dárku.

Nespornou výhodu máte, že v dnešní době opravdu nemusíte vybírat z kolekce oblečení stylu devadesátek Olga Šípková a proteinů, kde rozkliknutí tlačítka více příchutí opravdu nehrozí stejně jako poměr cena/kvalita. Dnešní doba je úžasná ve volbě výběru a možnostech. Pokud jí ovšem chcete koupit něco, co si nemůžete dovolit a sotva splatíte do dalších Vánoc, je to sice hezké gesto, ale nepovažujeme to zrovna za ideální výběr dárku, který má udělat radost a potěšit, ne se svým hrdým činem zruinovat.

Musíte vědět co si dovolit a co ne, klidně si to během roku říci předem, naznačit, ale nedělat soutěž v předhánění, protože vítěz stejně nikdy nebudete (ale na to jste si už zvykli určitě). Radit se s jednou určitou kamarádkou v domnění nejlepší rady není také vždy nejlepší nápad, protože nikdy nevíte záměr druhé strany a skryté napjaté vztahy s následnými zvraty vyjdou dříve či později na povrch, stejně jako v Ulici či Ordinaci. Vyzvídat samozřejmě můžete, tipy si schovávat stylem jak vaše průběžné fotky progresu a z nich vyvodit svou vlastní hlavou něco, co po zvážení dává přeci jen trochu smysl.

Velikosti –gramáže a příchutě, zkuste mít tak trochu v oku s předstihem, takže není ideální hledat jí týden před Štědrým dnem po skříni oblečení, o kterém si myslíte, že nosí nejčastěji, protože je v koši nebo na vrcholu komínku. Ani v případě gramáže to neznamená, kolik zeleniny má dotyčná na den, ale spíše jestli má radši větší balení, nebo vyhovují skrz krokodýlí kabelku menší verze. Dávejte také pozor na správné pochopení situace, protože věta ve smyslu přání většího objemu může znamenat nejen období kalorického přebytku a budování hmoty, ale poslední dobou stále častější objednání více mililitrů na zvětšení poprsí.

Pokud zkusíte experimentovat a vyberete si např. u proteinu příchuť značně exotickou a ne zcela často viděnou u vaší drahé polovičky, myslete na částečný neúspěch, nebo alespoň vybírejte tak, že onu vybranou exotickou příchuť máte rádi alespoň vy. Tím pádem je situace alespoň trochu zachráněna (pro protein, ne pro vás). V případě takového SOS tlačítka doporučuji vybrat další protein pozvolna po Vánocích s tím, že ho budete brát pro sebe, ale příchuť odsouhlasí žena, která jej bude pít převážně, říkejme tomu výměna rolí (ne rolí ze záchodu). Další záchranný kruh je v podobě vrácení zboží a nahrazení příchutě, stává se to zcela normálně, že to někdy prostě člověk neodhadne, přirovnejte si to k ruletě, vy s trochu doma veselejší „italskou“ domácností můžete zvolit i příklad ruské rulety.

Jistotou s kurzem 1.01 je sázka na dárkový poukaz, který dnes řeší komplikované rozhodnutí a volbu. Samozřejmě je to na úkor originality a zveřejnění na sociální síti ještě ten večer, nebo chybí fyzická velikost dárku, který zakrývá stojan, ostatní dárky, polovinu betlémské rodiny a spodní řady stromečku. Ale i na to máme zde řešení, dokoupit si ještě něco, spíše takovou symbolická blbinu, která potěší přesto každou Halinu či soutěžní bikinu.

Pokud čekáte i na výpis těchto symbolických maličkostí, které mnohdy zastíní několikanásobně dražší dárky a jste napnutí jak prostěradlo, které natahujete z jednolůžka na dvojlůžko, bude to mít podobný konec – nepochodíte. Protože nápovědy k vyřešení křížovky jsme tady již vyškrtali a nyní je čas na vlastní tah a dokončení tajenky. Když to zvládly generace před vámi, zvládnete to jistě i vy, protože do toho dáte kus sebe a ukážete protějšku větu, jak moc mám rád tebe.

Autor článku

Bronislav Trusík Bronislav Trusík Články, Redakce, Publikacni_system

Expert na sportovní výživu, kulturistiku a fitness.

Komentáře

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Editace, odhlášení

Platba a doprava

Platební možnosti:

Hotově/Kartou na prodejněHotově/Kartou na prodejněOnline platba kartouOnline platba kartouTwistoTwistoBankovním převodemBankovním převodemDobírkaDobírkaOnline bankovní platbaOnline bankovní platba

Možnosti dopravy:

Česká pošta - Balík Do rukyČeská pošta - Balík Do rukyČeská pošta - Balík Na poštuČeská pošta - Balík Na poštuBalíkovnaBalíkovnaPPLPPLZásilkovnaZásilkovnaFitness shop HodonínFitness shop Hodonín