1423785

GymBeam Sportovní nápoj FueRide 800 g

ID {{ productCode }}

Sportovní nápoj FueRide je iontový nápoj pro sportovce k doplnění energie, vitamínů a klíčových elektrolytů pro maximální výkon. Kdykoliv vám tak vlije do žil sílu překonat své limity a dosáhnout i těch nejodvážnějších cílů. Díky svému jedinečnému složení podporuje udržení vytrvalostní výkonnosti během delší zátěže a efektivní hydrataci organismu.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1423785

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GymBeam Sportovní nápoj FueRide 800 g

GymBeam Sportovní nápoj FueRide 800 g

349
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 25 dávek
Hmotnost 800 g
Speciální požadavky vegan, vegetarián, bez laktózy, bez lepku

Popis

Sportovní nápoj FueRide je funkční iontový nápoj pro sportovce k doplnění tekutin, energie, vitamínů a klíčových elektrolytů

Sportovní nápoj FueRide je funkční iontový nápoj pro sportovce. Vytvořili jsme ho na míru zejména vytrvalcům s vysokými nároky na doplňování energie během výkonu. Vzhledem k jeho složení jej ale ocení i další sportovci a aktivní lidé, kteří potřebují rychle dobít energii a postavit se dalším výzvám. FueRide tak efektivně pomůže dosáhnout maximálního výkonu a překonat své limity, ať už se věnujete cyklistice, běhání, plavání, lyžování, bruslení, týmovým nebo raketovým sportům či ultravytrvalostním disciplínám, jako je třeba triatlon.

Díky elektrolytům a sacharidům totiž pomáhá udržet vytrvalostní výkon během delšího zatížení a podporuje efektivní hydrataci organismu, která je pro optimální sportovní výkon klíčová. Elektrolyty totiž přirozeně ztrácíme potem během zátěže a jejich nedostatek je pak například spojován se svalovými křečemi a narušením vodního hospodářství organismu. Aby při zátěži nedošlo k dehydrataci a snížení výkonu, je nezbytné průběžně doplňovat tekutiny, energii a elektrolyty. Sportovní nápoj FueRide je tak ideálním řešením, které vám tyto 3 klíčové faktory pomůže vyřešit.

Směs sacharidů je tvořena glukózou a fruktózou v ideálním množství. Díky tomu tento sportovní nápoj splňuje i náročné požadavky na výživu výkonnostních a profesionálních sportovců, kteří potřebují přijímat velké množství sacharidů v ideálním množství. Poměr glukózy a fruktózy v celé směsi je tak 2:1 (zhruba 60:30 na 100 g produktu), což zajišťuje bezproblémové trávení, maximální využití kapacity zažívacího systému a rychlé zásobování svalů energií potřebné pro maximální sportovní výkon.

Dále obsahuje i klíčové elektrolyty, jako jsou například chloridy, sodík, draslík či hořčík, a efektivně tak pomáhá s jejich průběžným doplňováním. Například hořčík má vliv na správnou funkci svalů a dále je nepostradatelný pro správnou funkci energetického metabolismu, který produkuje energii nejen pro svalovou práci. Navíc přispívá i k rovnováze elektrolytů v organismu a ke snížení vyčerpání a únavy, což oceníte zejména během delších tréninků či závodů.

Sportovní nápoj FueRide pak obsahuje i kombinaci pečlivě vybraných vitamínů, které sportovci potřebují přijímat ve větším množství. Například vitamíny B1, B7 a B12 tak přispívají ke správné funkci psychiky a nervového systému, který ovládá svaly. Dále obsažený Vitamín C má vliv na udržení optimální funkce imunity během intenzivní fyzické námahy a vitamín D je pak nepostradatelný pro jeho správnou funkci. To je důležité, protože náročný sportovní výkon se může na obranyschopnosti rovněž podepsat. Obsažený Vitamín E pak přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, na který může mít vliv i náročný fyzický výkon. FueRide tak zkrátka obsahuje vše potřebné pro optimální funkci organismu během výkonu.

Jedinečné vlastnosti tohoto iontového nápoje z něj tak dělají ideálního kandidáta na průběžné doplňování energie a tekutin během výkonu. To je podstatné zejména pro sportovce podstupující delší nebo intenzivní trénink či závod. Doplňování sacharidů během sportovní aktivity totiž šetří zásoby glykogenu, a umožňuje tak podat kvalitnější sportovní výkon. Vzhledem k ideální osmolalitě, která se pohybuje na úrovni 7 % v případě rozpuštění 1 dávky nápoje ve 400 ml vody, se jedná o isotonický sportovní nápoj. Ten tak má stejnou koncentraci rozpuštěných látek, jako je v našem organismu, a perfektně tak během zátěže doplní sacharidy i tekutiny. 

Díky funkčnímu složení a osvěžujícím příchutím můžete k FueRide bez problému přidat i oblíbená BCAA, a umocnit tak potenciál výsledného iontového nápoje. Tento iontový nápoj je proto vhodný pro všechny sportovce s vysokým výdejem energie během výkonu. Ocení jej vytrvalostní, kolektivní nebo jakýkoliv jiní intenzivně trénující sportovci, kteří potřebují během zátěže doplnit dobrou energii pro maximální výkon.    

Sportovní nápoj FueRide a jeho výhody

 • iontový nápoj pro doplnění energie, vitamínů a klíčových elektrolytů
 • obsahuje glukózu a fruktózu v ideálním poměru 2:1 pro sportovce
 • 4 klíčové minerální látky, které běžně ztrácíme potem
 • 12 důležitých vitamínů pro správnou funkci organismu
 • je lehce stravitelný
 • má ideální osmolalitu a skvěle doplní tekutiny i energii
 • je isotonický při ředění 1 dávky ve 400 ml vody
 • pomáhá udržet vytrvalostní výkon během delšího zatížení
 • podporuje efektivní hydrataci organismu
 • rychle zásobuje svaly energií
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • má vliv na správnou funkci psychiky a nervového systému
 • je důležitý pro optimální funkci svalů
 • přispívá ke správné funkci energetického metabolismu, který vyrábí energii
 • hodí se pro sportovce k doplnění energie a zintenzivnění výkonu

Doporučené dávkování

 • Smíchejte 2 odměrky (32 g) s 400–500 ml vody.
 • Používejte před, během nebo po fyzické aktivitě.
 • Užívejte 1–3krát denně.

Nutriční informace


100 g 1 dávka (32 g) *RHP % (32 g)
Energetická hodnota 1462 kJ/ 344 kcal 468 kJ/ 110 kcal 5,5 %
Tuky 0 g 0 g 0 %
- z toho nasycené Tuky 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 88 g 28 g 10,8 %
- z toho cukry 88 g 28 g 31,1 %
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl 1,13 g 0,36 g 6 %
Hořčík 300 mg 96 mg 25,6 %
Draslík 134 mg 43 mg 2,2 %
Sodík 531 mg 170 mg -
Chlorid 800 mg 256 mg 32 %
Vitamín A 800 µg 256 µg 32 %
Vitamín C 80 mg 25,6 mg 32 %
Vitamín D3 5 µg 1,6 µg 32 %
Vitamín K1 75 µg 24 µg 32 %
Vitamín E 11,9 mg 3,8 mg 32 %
Vitamín B1 1,1 mg 0,35 mg 32 %
Vitamín B2 1,4 mg 0,45 mg 32 %
Vitamín B3 16 mg 5,1 mg 32 %
Vitamín B5 6 mg 1,9 mg 32 %
Vitamín B6 1,4 mg 0,45 mg 32 %
Vitamín B7 50 µg 16 µg 32 %
Vitamín B9 200 µg 64 µg 32 %
Vitamín B12 2,5 µg 0,8 µg 32 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Složení

 • Meloun - jahoda: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-Biotin), Vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), Vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (řepná červeň), sladidlo (acesulfam K).
 • Ananas: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-Biotin), Vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), Vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (karoteny), sladidlo (acesulfam K).
 • Pomeranč: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-Biotin), Vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), Vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (karoteny), sladidlo (acesulfam K).
 • Grapefruit: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-Biotin), Vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), Vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barviva (řepná červeň, karoteny), sladidlo (acesulfam K).

Upozornění

 • Doplněk stravy s cukry a sladidlem.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 • Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte mimo dosah malých dětí.
 • Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.
 • Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Související (10)