1423937

GymBeam FueNight 2000 g

ID {{ productCode }}

FueNight je prémiový vícesložkový noční protein, který obsahuje postupně se uvolňující bílkoviny. Jádrem produktu je unikátní kombinace micelárního kaseinu, mléčného izolátu a syrovátkového koncentrátu. Díky tomu své tělo zásobíte zejména pomalu stravitelnými bílkovinami, které podporují růst a udržení svalů. Pro efektivnější regeneraci a kvalitnější spánek je obohacen o Glutamin, tryptofan, Vitamín B6, hořčík a zinek.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1423937

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GymBeam FueNight 2000 g

GymBeam FueNight 2000 g

1 080
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 33 dávek
Hmotnost 1000 g
Speciální požadavky vegetarián, vysoký obsah bílkovin, bez lepku

Popis

FueNight - prémiový vícesložkový noční protein s obsahem postupně se uvolňujících bílkovin, které podporují růst a ochranu svalů

FueNight je prémiový noční protein s obsahem až 23 g postupně se uvolňujících bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty. Je tak navržen pro maximální podporu regenerace v průběhu spánku nebo v případě delšího období bez jídla. Má promyšlené složení, díky kterému je zdrojem důležitých esenciálních aminokyselin (EAA) včetně BCAA. Jádro produktu tvoří micelární kasein, mléčný izolát a syrovátkový koncentrát. Ty se od sebe liší zejména rychlostí vstřebávání. Převažují tak pomalu vstřebatelné bílkoviny, ale zásluhou syrovátkového proteinu přijmete i ty rychle stravitelné. Zajistíte tak tělu konstantní přísun stavebního materiálu v podobě aminokyselin, které se budou z bílkovin postupně uvolňovat do krve. Pak už je organismus využije na regeneraci svalové tkáně nebo jinde dle aktuálních potřeb.

Jedná se tak o produkt, který je ušitý na míru všem sportovcům, kteří hledají způsob, jak svým svalům zajistit co nejlepší výživu zejména v době, kdy několik hodin nepřijímají pevnou stravu jako v případě spánku.  

Hlavní složkou tohoto produktu je micelární kasein. Ten se vyrábí procesem mikrofiltrace z mléka, ve kterém je kasein přirozeně ve formě micel. Díky této složité struktuře se kaseinové bílkoviny tráví déle než v případě syrovátky, a Aminokyseliny se z nich tak uvolňují do krevního řečiště postupně. V kyselém prostředí žaludku pak navíc získá gelovitou konzistenci, která také přispívá k pomalejšímu vstřebávání. Postará se tak efektivně o několikahodinové zásobování svalů aminokyselinami, které pak mohou být využity na zesílení a růst nové svalové tkáně. V tom jej podpoří také mléčný proteinový izolát, který se rovněž tráví pomaleji. Zásluhou syrovátkového koncentrátu se pak ke svalům dostanou i rychlé bílkoviny pro téměř okamžitou regeneraci.

Pro co nejlepší stravitelnost a maximální využitelnost obsažených živin je složení obohaceno o komplex trávicích enzymů DigeZyme®, který pomáhá s trávením bílkovin, mléčného cukru (laktózy) a tuků.

Když se podíváte na složení FueNight, zjistíte, že pod uzávěrem schovává ještě další esa v rukávu, například aminokyselinu l-Glutamin. Ten je nejvíce zastoupenou aminokyselinou v našem organismu a účastní se celé řady důležitých dějů. Dokonce slouží i jako zdroj energie pro buňky imunitního systému a střevní sliznice. Proto se o něm často mluví v souvislosti s imunitou a trávením. Naše tělo si ho dokáže samo vyrobit, ale po náročné sportovní aktivitě nebo v období stresu se potřeba glutaminu může zvýšit. S doplněním této Aminokyseliny vám pak může pomoci i protein FeuNight.

Před spaním oceníte také aminokyselinu l-tryptofan, který patří mezi esenciální Aminokyseliny, a naše tělo si ho tak samo nedokáže vyrobit. Jedná se o prekurzor neurotransmiteru serotoninu, který ovlivňuje nejen náladu, ale také spánek. Díky tomu je tato aminokyselina známá zejména v souvislosti s delším a kvalitnějším spánkem.

S pocitem relaxace, uvolnění a psychické pohody je spojen také obsažený hořčík a Vitamín B6. Tyto látky fungují v dokonalé souhře. Obě totiž přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a podporují normální psychickou činnost i správnou funkci nervové soustavy. Hořčík je navíc důležitý pro normální syntézu bílkovin, ze kterých se pak tvoří i svalová hmota. V neposlední řadě pomáhá zachovat i správnou činnost svalů. Vitamín B6 se zase může pochlubit tím, že přispívá k normální regulaci hormonální aktivity, která ovlivňuje fungování celého organismu. Dále jsme nezapomněli ani na zinek, který podporuje udržení optimální hladiny testosteronu v krvi. Ten se v těle podílí na mnoha procesech. Má vliv na plodnost, reprodukční funkce, a navíc je hlavním anabolickým hormonem.

FueNight je vzhledem ke svému pečlivě vybranému složení ideálním zdrojem bílkovin před ulehnutím do postele nebo v době, kdy se několik hodin nedostanete k pevnému jídlu. Oceníte ho ale také v případě, že hledáte snack, který vás zasytí na delší dobu. Proto je vhodný i v období sníženého kalorického příjmu a hubnutí. Pomůže totiž s optimálním příjmem bílkovin, který je zásadní pro regeneraci a sportovní výkonnost. Hodí se kulturistům, vzpěračům, powerlifterům a dalším milovníkům zvedání železa. Stejně tak jej využijí i běžní návštěvníci posiloven, vytrvalci a další sportovci, kteří mají zvýšené požadavky na příjem bílkovin a chtějí organismu poskytnout dostatek stavebního materiálu k opravě tréninkem poškozených svalů i během spánku.

Tento protein má formu dobře rozpustného prášku, ze kterého po smícháním s vodou vytvoříte lahodný shake. Skvěle chutná ale také s mlékem, v kaši, smoothie a jiných jídlech, které ochutí a obohatí o potřebné bílkoviny. Můžete jej přidat třeba do těsta, a připravit si tak dezert s vysokým obsahem bílkovin, který vás tak může o něco déle zasytit. Má tak všestranné využití, díky čemuž snadno zapadne do vašeho zdravého životního stylu.

FueNight a jeho výhody

 • prémiový vícesložkový noční protein
 • obsahuje zejména pomalu stravitelné bílkoviny
 • tvoří ho micelární kasein, mléčný izolát a syrovátkový koncentrát
 • obsahuje až 77 % bílkovin
 • podporuje růst a udržení svalové hmoty
 • zajistí přísun bílkovin na několik hodin
 • zaručuje perfektní podmínky pro budování svalové hmoty
 • obsahuje komplex trávicích enzymů DigeZyme®
 • je obohacen o Aminokyseliny l-Glutamin a l-tryptofan
 • je zdrojem vitamínu B6, hořčíku a zinku
 • přispívá ke snížení únavy
 • podporuje správnou funkci psychiky a nervové soustavy
 • pomáhá regulovat hormonální aktivitu
 • má pozitivní vliv na optimální hladinu testosteronu v krvi
 • podporuje funkci svalů
 • má formu dobře rozpustného prášku
 • obohatí kaši a další jídla o kvalitní bílkoviny
 • je vhodný pro celou řadu sportovců různého zaměření
 • pomáhá chránit svalovou hmotu před spálením na energii během hubnutí
 • hodí se večer, před spánkem nebo v době delšího lačnění

Doporučené dávkování

 • Smíchejte 1 odměrku (30 g) s 250–300 ml vody a konzumujte.
 • Užívejte 1–3x denně k doplnění bílkovin před spaním nebo kdykoliv během dne.

Nutriční informace

čokoláda 100 g 30 g (1 dávka) *RHP na 30 g
Energetická hodnota 1588 kJ/ 375 kcal 476 kJ/ 112 kcal 5,6 %
Tuky 3,8 g 1,1 g 1,6 %
- Nasycené mastné kyseliny 2,2 g 0,7 g 3,5 %
Sacharidy 7,9 g 2,4 g 0,9 %
- cukry 6,9 g 2,1 g 2,3 %
Bílkoviny 75 g 22 g 44 %
Sůl 0,37 g 0,11 g 1,8 %
L-Glutamin 4000 mg 1200 mg -
L-Tryptofan 430 mg 130 mg -
Hořčík 844 mg 253 mg 67,5 %
Zinek 50 mg 15 mg 150 %
DigeZyme 267 mg 80 mg -
Vitamín B6 8 mg 2,4 mg 171 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

vanilka 100 g 30 g (1 dávka) *RHP na 30 g
Energetická hodnota 1654 kJ/ 390 kcal 496 kJ/ 117 kcal 5,9 %
Tuky 2,9 g 0,9 g 1,3 %
- Nasycené mastné kyseliny 1,9 g 0,6 g 3 %
Sacharidy 7,9 g 2,4 g 0,9 %
- cukry 6,9 g 2,1 g 2,3 %
Bílkoviny 77 g 23 g 46 %
Sůl 0,37 g 0,11 g 1,8 %
L-Glutamin 4000 mg 1200 mg -
L-Tryptofan 430 mg 130 mg -
Hořčík 844 mg 253 mg 67,5 %
Zinek 50 mg 15 mg 150 %
DigeZyme 267 mg 80 mg -
Vitamín B6 8 mg 2,4 mg 171 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

jahoda 100 g 30 g (1 dávka) *RHP na 30 g
Energetická hodnota 1587 kJ/ 374 kca 476 kJ/ 112 kcal 5,6 %
Tuky 2,9 g 0,9 g 1,3 %
- Nasycené mastné kyseliny 1,9 g 0,6 g 3 %
Sacharidy 7,9 g 2,4 g 0,9 %
- cukry 6,9 g 2,1 g 0,8 %
Bílkoviny 76 g 23 g 46 %
Sůl 0,34 g 0,10 g 1,7 %
L-Glutamin 4000 mg 1200 mg -
L-Tryptofan 430 mg 130 mg -
Hořčík 844 mg 253 mg 67,5 %
Zinek 50 mg 15 mg 150 %
DigeZyme 267 mg 80 mg -
Vitamín B6 8 mg 2,4 mg 171 %

Složení

 • čokoláda: Proteinová směs (micelární kasein, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), kakaový prášek, sušené odtučněné mléko, L-Glutamin, aroma, oxid hořečnatý, L-tryptofan, sladidlo (Sukralóza), Digezyme® (Amyláza, Proteáza, celuláza, Laktáza, Lipáza), glukonát zinečnatý, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).
 • vanilka: Proteinová směs (micelární kasein, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), sušené odtučněné mléko, L-Glutamin, aroma, oxid hořečnatý, L-tryptofan, sladidlo (Sukralóza), Digezyme® (Amyláza, Proteáza, celuláza, Laktáza, Lipáza), glukonát zinečnatý, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).
 • jahoda: Proteinová směs (micelární kasein, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), aroma, L-Glutamin, sušené odtučněné mléko, barvivo (červená řepa), oxid hořečnatý, L-tryptofan, sladidlo (Sukralóza), Digezyme® (Amyláza, Proteáza, celuláza, Laktáza, Lipáza), glukonát zinečnatý, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 • Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte mimo dosah malých dětí.
 • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
 • Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
 • Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.
 • Alergeny: Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz