FANT005

Ancestral Superfoods Oracle BIO 10×10 g

ID {{ productCode }}

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 složek pro podporu mozkových funkcí, koncentrace, zvýšení kvality spánku, prevence stresu a pravidelný metabolický detox.
Více info Více info
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: FANT005

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Ancestral Superfoods Oracle BIO 10×10 g
387
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
387
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

 • 14 složek pro podporu mozkových funkcí, koncentrace, zvýšení kvality spánku, prevence stresu a pravidelný metabolický detox
 • 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
 • Tradiční receptura z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
 • Vysoký přirozený obsah GABA, bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin.
 • Bez balastních aditiv a umělých sladidel
 • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek
 • Jedno balení je 100 g obsahuje 10 jednorázových porcí á 10 g

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 15 přírodních ingrediencí na podporu zdraví, síly, energie a vitality mužů + pravidelný metabolický detox.

Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace (jedna dávka denně = 10 g) může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také to jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!

Oracle je vícesložková funkční potravina, speciálně navržená pro podporu mozkových funkcí, vnitřního klidu a rovnováhy. Zvyšuje koncentraci, osvěžuje mysl, zlepšuje spánek, peristaltiku a střevní rovnováhu (vyvažuje mikrobiom), posiluje imunitu a alkalizuje (metabolický detox).

Oracle  je mimořádně vhodný pro všechny jedince vystavené stresu. Jedna dávka 10 g poskytuje plnou denní dávku GABA v naturální, tedy přirozené formě (zdroj fermentace). GABA  (kyselina gama aminomáselná) se stará o mozkové funkce, mentální kapacitu  a  podporuje uvolňování endorfinů. Unikátní receptura obsahuje navíc 100% stravitelných vitamínů, minerálů, vlákniny, enzymů, aminokyselin a probiotických kultur z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin. Dopřejte si kreativitu a sílu mysli s Oracle!

Oracle - holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí

 • Klíčení & fermentace (enzymatický proces): 5 složek = naklíčené a fermentované otruby z hnědé rýže v kvalitě BIO, naklíčené a fermentované otruby ze zlatého prosa v kvalitě BIO, naklíčené a fermentované otruby ze zlatého lnu v kvalitě BIO, naklíčené a fermentované otruby z konopí v kvalitě BIO, aktivovaná dýňová semínka v kvalitě BIO
 • Fytonutrienty: 6 složek = arónie v kvalitě BIO, šípek v kvalitě BIO, jablko v kvalitě BIO, jeruzalémský artyčok v kvalitě BIO, extrakt z citronu v kvalitě BIO, kopřiva v kvalitě BIO
 • Živé kultury na bázi rostlin: 3 složky = probiotické kultury (lactobacillus, bifidobacterium bifidum),  sušené droždí v kvalitě BIO

Živá strava, to je bioaktivní síla živých enzymů, přírodních biofaktorů, probiotických kultur, organických vitamínů a organicky vázaných minerálů.

Vývoj tohoto produktu vycházejícího z tradičních receptur, je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy.  Celý proces klíčení a fermentace semen jako koncept, byl vyvinut ve spolupráci se špičkovým týmem evropských specialistů, který zkoumal přínos klíčících a fermentovaných potravin u jednotlivých pacientů. Výsledkem je jedinečná naturální technologie (know-how), která nejenže optimalizuje obsah živin v produktu, ale navyšuje přítomností přírodních enzymů celkový bioenergetický potenciál. Mluvíme tedy jak o fermentaci části semen, tak o jejich klíčení, které trvá 36 hodin. V okamžiku kdy klíčení dosáhne maximální koncentrace bioaktivních látek, celý proces je zastaven a produkt je za nízkých teplot šetrně a pomalu dehydratován.

Sjednoťte sílu a moudrost starověkých předků a pociťte příliv životně důležité energie - od časného rána do pozdního večera!

"Produkt Oracle je inspirován legendárními věštci - posvátnými proroky ve starověkých společnostech. Věštci byli prostředníky nejvyššího vědomí na zemi a měli velkou mentální sílu! Naší touhou je kultivovat tyto schopnosti a vlastnosti, abychom posílili mentální síly moderního člověka"

Snadné použití! Chieftain může být součástí plnohodnotné snídaně, smoothie, občerstvení nebo lehké večeře

Oracle lze přidat do jogurtu, džusu, smoothies, koktejlů, dezertů nebo salátových dresinků. Další možností je jednoduchá konzumace ve sklenici s vodou, zde je potřeba počítat s tím, že nerozpustná vláknina může klesnout na dno sklenice. Důkladně promíchejte.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. Druidess + Oracle pro krásu, energii a mentální výkon žen, Chieftain + Oracle pro výkon, energii a mentální sílu mužů, nebo Warrior + Oracle pro fyzickou a mentální sílu. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

Doporučené dávkování

 • 1 sáček denně.
 • Přisypte ke 100-150 g ovoce (např. banány a kiwi) a smíchejte se 700 ml tekutiny (čerstvá šťáva, sójové nebo rýžové mléko) v šejkru.
 • Balení obsahuje 10 jednotlivě balených porcí.

Nutriční informace

100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1012 kJ/ 244 kcal
Tuky 12,8 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 30,4 g
- z toho cukry 7,5 g
Vláknina 31,8 g
Bílkoviny 21,4 g
Sůl 0,13 g
Vitamín B1 1,82 mg (165,6 %)
Vitamín B3 9,7 mg (60,6 %)
Vitamín B6 2,11 mg (150,6 %)
Folát 247,50 µg (123,8 %)
Vitamín C 20,10 mg (25,1 %)
Vitamín E 5,15 mg (42,9 %)
Vápník 627,66 mg (78,5 %)
Fosfor 341,55 mg (48,8 %)
Hořčík 230,67 mg (61,5 %)
Železo 7,18 mg (51,3 %)
Zinek 12,38 mg (123,8 %)
Měď 1,49 mg (148,5 %)
Mangan 2,04 mg (102,0 %)
Selen 122,5 µg (222,73 %)
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Složení

 • Otruby z naklíčené a fermentované hnědé rýže*, otruby z naklíčených a fermentovaných konopných semen*, otruby z naklíčeného zlatého prosa*, otruby z naklíčeného zlatého lněného semínka*, naklíčená dýňová semena*, sušený prášek z ovoce* (aronie, jablko a šípky), topinambur* (jeruzalémský artyčok), prášek z kopřivy*, komplex probiotik (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), sušené inaktivované kvasnice*, extrakt z citrónu*. *BIO kvalita.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Skladujte v chladu, suchu a temnu.
 • Minimální trvanlivost uvedena na zadní straně každého sáčku.

Výrobce: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko.

Parametry

Forma sypké
Hmotnost 10 g
Speciální požadavky vegan, vegetarián, BIO / Organic, RAW

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz