SLEVY z vašeho nákupu. Teď hned
Domů

CZ SK

+420 725 080 000 (Po-Pá, 7-16 h)

+420 725 080 000 (Po-Pá, 7-16 h)

Nakupte ještě za 1 500 ,
získáte dopravu ZDARMA.

0 ks

0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Produkty Značky

U nás to žije

 • 486Zákazníků online
 • 84 160Položek ve vlastním skladě
 • 9 638Variant produktů
 • 87Novinek
 • 139Značek
 • 164 930Rozdaných dárků
 • 0%Spokojených zákazníků

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho experta

Michael Šustr Predejňa

+420 735 022 222 Expert na sportovní a zdravou výživu. Aktivní soutěžní kulturista.

Napsat dotaz
10 zákazníků hodnotí tento produkt na 100%

Nejsilnější hardcore verze, která byla vyvinuta za posledních 15 let.
Sleva na produkt - pro získání slevy se stačí nebo zaregistrovat
3 848
- 43%- 1 649
2 199

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500

Produkt je vyřazen z prodeje
Kód produktu: RFX051
Vyberte si jiný produkt z naší nabídky

Líbí se vám toto zboží? Řekněte o něm svým známým!

Sdílet: Share on Google+

Vyberte si GRAMÁŽ A PŘÍCHUŤ

Dostupnost
Cena za kg
Cena celkem
Sleva na všechny varianty - pro získání slevy se stačí nebo zaregistrovat
4350 g
cookies & cream
506

43%3 848

2 199
4350 g
čokoláda
506

43%3 848

2 199
4350 g
jahoda
506

43%3 848

2 199
Další varianty tohoto produktu

Jak hodnotí produkt zákazníci?

100% zákazníků doporučuje
5.00 Hodnotilo 10 zákazníků
 • Popis produktu
 • Parametry
 • Hodnocení
 • Diskuze
 • Články

Popis

Reflex One Stop XTREME 4350 g

One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let ! Koncepce celého produktu vychází z jediného cíle – ENORMNÍ NÁRŮST SVALOVÉ HMOTY. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs anabolických bílkovin s postupným uvolňováním Quattro® , která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu nezávisle testována.

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu.

Jednoduše řečeno – čtyři nejlepší mezi všemi!

K nastartování svalového růstu, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop XTREME neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

 • První složkou je tedy tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.
 • Další složkou je LOW DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký poměr tzv.oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. LOW DH je tak po HIGH DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.
 • Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát, v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí)
 • Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organizmus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny (ochrana svalové hmoty).

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o Trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1–vazbou.Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Trehalóza také stabilizuje buněčné membrány, podílí se na stavbě stěny svalových buněk a dokonce může sloužit jako signální molekula. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání. Tato energie je tak využívána přednostně pro svalovou hmotu s minimalizací přeměny na tukovou tkáň.

Je známo, že L-Leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin. L-Leucin byl na základě vědeckých studií označen za spouštěcí faktor biologického signálu prostřednictvím tzv.kinasy mTOR , která reguluje růst svalových buněk a buněčný cyklus prostřednictvím regulace proteosyntézy (proces tvorby svalových bílkovin). Jednoduše řečeno L-Leucin spouští proces tvorby bílkovin, pokud je přijímán v kombinaci se syrovátkovým hydrolyzátem(HIGH DH, LOW DH) a dalšími důležitými složkami. Důležitá aminokyselina L-Glycin je dalším ze stimulačních faktorů proteosyntézy, navíc se podílí na tvorbě glutathionu a metaporfyrinu, důležité složce krevního barviva hemoglobinu. Metaloporfyriny maji nezastupitelnou úlohu v mnoha metabolických procesech. Metaloporfyrin vázající železo, hem, umožňuje mimo jiné optimální přenos kyslíku červenými krvinkami.Glutathion (GSH) je tripeptid složený z aminokyselin kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu, Glutathion je silným antioxidantem, který chrání organismus před oxidačním stresem (volné radikály).

Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA, obsahuje každá dávka One Stop XTREME 10.500 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-Leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13.500 mg BCAA!

Prakticky všechny vědecké studie, které potvrzují nárůst síly, výkonu, vytrvalosti a nárůst svalové hmoty, mají jednu věc společnou – vždy byl použit CREAPURE kreatin monohydrát. To je také důvodem toho, že CREAPURE je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu. Zatímco ostatní suplementy využívají často odlišné formy kreatinu, jako je např. kreatin ethyl ester (CEE) a další – nebyla doposud u těchto forem prokázána zdaleka taková funkčnost jako u CREAPURE.

Čím více tvrdě a intenzivně cvičíte, tím vyšší výkonnost a výsledky. Avšak intenzivní trénink přináší také tvorbu kyseliny mléčné , amoniaku a překyselení organizmu. Beta-Alanin je prekurzorem karnosinu, který pomáhá stabilizovat pH organizmu (předchází překyselení organizmu). Vědecké studie prokazují, že Beta-Alanin snižuje riziko svalových křečí a předčasného vyčerpání svalů. Každá dávka One Stop XTREME obsahuje 1.800 mg beta-Alaninu.

Glutaminové peptidy představují účinnou formu glutaminu, která je známa pro své anti-katabolické účinky a podporu obranyschopnosti. Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop XTREME, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.

Se 100% DDD všech důležitých vitamínů (pozn. pro 2 dávky denně) je One Stop XTREME naprostým unikátem mezi formulemi all-in-one.

Podpora přirozené tvorby testosteronu – monomethionin zinku, citronan hořečnatý a Avena Sativa

One Stop XTREME obsahuje monomethionin zinku, nejúčinnější biodostupnou formu zinku. Avena Sativa podporuje zdravou hladinu testosteronu. Hořčík v exkluzivní formě citronanu hořečnatého podporuje nárůst síly a produkci energie.

Doporučené dávkování

 • Rozmixujte až 145 g přípravku (1 odměrka) v 600 ml vody.
 • Doporučujeme použit šejkr.
 • Denní dávka : berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).
 • Dávkování je individuální a doporučujeme si ho upravit v závisloti na dalším příjmu živin během dne.

Pokud chcete využít maximálně potenciál One Stop XTREME, je důležité se ujistit, že Vaše tréninkové návyky jsou nastaveny správně.

 • Krok 1: Cvičte 3-4× týdně a to s volnými zátěžemi (jednoruční a nakládací činky), zařaďte také „doplňkově“ kardiovaskulární trénink. Při posilování se zaměřte na tzv. „dvoukloubové cviky“, tedy bench press, dřepy s činkou, mrtvé tahy a přítahy činky v předklonu. Tyto čtyři cviky nejvíce stimulují proteosyntézu, tedy tvorbu svalové hmoty.
 • Krok 2: Jezte 6 jídel bohatých na bílkoviny denně. Doporučujeme příjem 2 g bílkovin na každý kilogram Vaší tělesné hmotnosti, např. je li Vaše hmotnost 75 kg, potřebujete přijmout 150 g bílkovin denně. Ujistěte se, že každé jídlo obsahuje zdravé formy sacharidů a tuků. Nejjednodušší cestou jak toto vše zvládnout je přijímat tři kompletní porce jídel denně (snídaně, oběd, večeře), doplněné o další tři proteinové porce v rámci doplňků stravy, jako jsou proteinové nápoje, tyčinky atd.(dopolední svačina, odpolední svačina, druhá večeře).
 • Krok 3: Připravte své tělo a mysl na každý trénink. Kromě koncentrace a vizualizace celého tréninku, doporučujeme zařadit před-tréninkové suplementy, které Vám umožní dostat z Vašeho tréninku maximum.
 • Krok 4: Využívejte vždy v nejvyšší možné míře „tzv. ZLATÉHO ČASOVÉHO OKNA“, což je časový interval bezprostředně po tréninku, kdy je Vaše tělo energeticky vyčerpáno a co je hlavní – OTEVŘENO pro nadstandardní příjem důležitých aminokyselin, bílkovin, sacharidů a dalších živin. Berte jednu dávku One Stop XTREME bezprostředně po ukončení tréninku, abyste si byli jistí, že Vaše tělo dostává vše co potřebuje.
 • Krok 5: Zkontrolujte si, zda Vaše tělo dostává denně dostatečné množství všech důležitých vitamínů, minerálů a zdravých tuků. One Stop XTREME Vám poskytuje plné denní dávky vitamínů a minerálů. Pro příjem zdravých tuků doporučujeme konzumovat ryby 2-3× týdně, nebo doplňky stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin jako je např. Omega 3, Krill Oil atd.

Složení

 • příchuť čokoláda (chocolate), jahoda (strawberry), vanilka (vanilla): bílkovinná směs 42 % (z toho syrovátkový proteinový koncentrát 71 %, mléčný proteinový koncentrát 29 % (z toho 80 % micelární kasein, 20 % nativní syrovátková bílkovina)), sacharidová směs s nízkým GI (z toho ovesná mouka 50 %, ječná mouka 50 %), maltodextrin, glutaminové peptidy (pšenice), kakaový prášek (pouze příchuť chocolate), kreatin monohydrát (Creapure®), L-Leucin, betain bezvodý, aromata, beta Alanin, Taurin, bisglycinát hořečnatý, zahušťovadlo sodná sůl karboxymethylcelulosy, barvivo betanin (pouze příchuť strawberry), L-cholin, barvivo beta karoten (pouze příchuť vanilla), komplex enzymů Digezyme®(alfa amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), sladidlo sukralóza, kyselina L-askorbová, sladidlo steviol-glykosidy, bisglycinát zinečnatý, extrakt ze semínek annatta bohatý tokotrienoly (DeltaGold®), barvivo anthokyany (pouze příchuť strawberry), bisglycinát železnatý, směs bakterií mléčného kvašení (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus), nikotinamid, bisglycinát měďnatý, selenomethionin (Selenium SeLECT®), piperin extrakt (Bioperine®), retinyl acetát, D-pantothenát vápenatý, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pikolinát chromitý, kyselina pteryolmonoglutamová, D-biotin, methylkobalamin.

Nutriční informace

Počet dávek v balení: 30×145 g  100 g  %**  145 g  %**
 (1 denní dávka)*
 Energetická hodnota  1567 kJ/ 370 kcal  18  2272 kJ / 536 kcal  27
 Tuky  2,2 g  3  3,2 g  4,5
  Z toho nasycené mastné kyseliny  0,9 g  5  1,3 g  6,5
  Z toho mononenasycené mastné kys.  0,7 g  1 g
 Z toho polynenasycené mastné kys.  0,5 g  0,75 g
 Sacharidy  48 g  18  70 g  27
 Z toho cukry  1,6 g  2  2,3 g  2,5
 Vláknina  2,9 g  4,2 g
 Bílkoviny  38 g  76  55 g  110
 Sůl  0,65 g  11  0,95 g  16
 Další složky
 Vitamín A  276 µg RE  35  400 µg  50
 Vitamín D3  5,2 µg  104  7,5 µg  150
 Vitamín C  69 mg  86  100 mg  125
 Thiamin  1,1 mg  100  1,6 mg  145
 Riboflavin  1,1 mg  78  1,6 mg  114
 Niacin  6 mg NE  39  9 mg  56,5
 Vitamín B6  1,1 mg  78  1,6 mg  112,5
 Kyselina listová  69 µg  34  100 µg  50
 Vitamín B12  0,86 µg  34  1,25 µg  50
 Biotin  55 µg  110  80 µg  160
 Kyselina Pantothenová  2,1 mg  35  3 mg  50
 Hořčík  104 mg  28  150 mg  40
 Železo  5,4 mg  38  8 mg  55,5
 Zinek  5,2 mg  52  7,5 mg  75
 Měď  550 µg  55  0,8 mg  80,5
 Selen  19 µg  34  27,5 µg  50
 Chrom  35 µg  87  51 µg  126
 DeltaGold® tokotrienoly  5,2 mg  43  7,5 mg  62,5
 BCAA  7 117 mg  10 320 mg
 Kreatin Creapure®  3 448 mg  5 000 mg
 L-Leucin (volná forma)  2 069 mg  3 000 mg
 Glutaminové peptidy  6 896 mg  10 000 mg
 Betanin bezvodý  1 793 mg  2 600 mg
 Beta Alanin  1 241 mg  1 800 mg
 L-Taurin  1 035 mg  1 500 mg
 komplex enzymů Digezyme®  100 mg  145 mg
 (alfa amyláza, neutrální proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)
 Cholin  69 mg  100 mg
 Piperine Bioperine®  3,5 mg  5 mg
 Bifidobacterium bifidum  250×106 KTJ***  363×106 KTJ***
 Lactobacillus acidophilus  250×106 KTJ***  363×106 KTJ***
 Lactobacillus Rhamnosus  250×106 KTJ***  363×106 KTJ***
*1 porce odpovídá přibližně 70 g, denní dávka odpovídá přibližně 145 g.
Balení obsahuje 62 porcí.
**% RHP - referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).
***Kolonie tvořící jednotky obsažené v okamžiku výroby.
Pozn.: Originální britská „hardcore“ verze doporučuje hraniční denní dávku = 290 g (2×145 g denně).

Reference

 • Leucine-enriched essential amino acid and carbohydrate ingestion following resistance exercise enhances mTOR signaling and protein synthesis in human muscle, Am J Physiol Endocrinol Metab: E392-E400, December 2007.
 • Effects of oral creatine supplementation on muscular strength and body composition, Medicine & Science in Sports & Exercise: March 2000 - Volume 32 - Issue 3 - pp 654-658.
 • Beta-Alanine Improves Sprint Performance in Endurance Cycling, Medicine & Science in Sports & Exercise: April 2009 - Volume 41 - Issue 4 - pp 898-903.

Informace

 • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Výrobce: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Hodnocení

Průměrné hodnocení produkut: 100 %
100 % 0 10 (hodnotilo 10 zákazníků)

Jan Tipmann

29.04.2019

100%

Klady

Zápory

Měl jsem předtím Hero, ale ten na One Stop nemá ani náhodou. Reflex je značka kvality. Super pro nabíračku :)

Martin Trunda

08.08.2018

100%

Klady

Zápory

Bomba

Patrik Zachar

05.06.2018

100%

Klady

Zápory

Rozhodne nejucinejsi all in one formule, jakou jsem zatim mel. Hero nebo Sci-mx nebyly z daleka tak ucinne

Tomáš Zrza

15.01.2018

100%

Klady

Zápory

kolik si toho dáváte na jednu porci? odměrka v balení se nedá říct že je odměrka ale to je nádoba co patří do kredence

Lukáš Pavlík

13.12.2017

100%

Klady

Zápory

skvělá akce! příchuť čokoláda je super

Jarda Kološ

09.11.2017

100%

Klady

Zápory

Chu´tově lepší než konkurenční produkty, dobrá rozmíchatelnost, výbornej účinek, perfektní akce! Děkuji

Jan Hora

27.10.2017

100%

Klady

Zápory

vse v jednom a to presne potrrebuju, takze za me doporucuju vsem kdo chteji nabirat. 100%

Karel P.

23.10.2017

100%

Klady

Zápory

YES! konečně v akci! Vobjednal jsem hned 2 balení ;-)

Kamil Semela

13.10.2017

100%

Klady

Zápory

topka a ještě v top akci. Můj neoblíbenější produkt!

Jiří Popelka

18.08.2017

100%

Klady

Zápory

nejlepší věc na nabrání kvalitní hmoty 3kg za 4 týdny

Diskuse

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Články

Strava před a po výkonu

Zákazníci k tomuto produktu nejčastěji nakupují

Alternativní produktyVyberte si z alternativních produktů

Editace, odhlášení

NAŠE PRODEJNY

FITNESS SHOP Uherské Hradiště

Mariánské náměstí 126
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba Po-Pá: 9-18 h
So:       9-12 h
Ne:      zavřeno

FITNESS SHOP Zlín

Vavrečkova 7074 (OD13)
760 01 Zlín

Otevírací doba Po-Pá: 9-18 h
So:       9-12 h
Ne:      zavřeno

FITNESS SHOP Uherský Brod

Bří Lužů 126
688 01 Uherský Brod

Otevírací doba Po-Pá: 9-17 h
So:       zavřeno
Ne:      zavřeno

FITNESS SHOP Hodonín

Štefánikova 1161/30
695 01 Hodonín

Otevírací doba Po-Pá: 9-17 h
So:       9-12 h
Ne:      zavřeno

Platba a doprava

Platební možnosti:

Hotově/Kartou na prodejněHotově/Kartou na prodejněDobírkaDobírkaBankovním převodemBankovním převodemOnline platba kartouOnline platba kartouOnline bankovní převodOnline bankovní převod

Možnosti dopravy:

Nejvýhodnější dopravaNejvýhodnější dopravaPPLPPLČeská pošta - Balík Do rukyČeská pošta - Balík Do rukyČeská pošta - Balík Na poštuČeská pošta - Balík Na poštuČP - Balík Do balíkovnyČP - Balík Do balíkovnyGeisGeisZásilkovnaZásilkovnaFitness shop HodonínFitness shop Hodonín

Sledujte náš Instagram #fitness4u

Všechna práva vyhrazena. © 2010 - 2018 FITPOWER s.r.o.
Informační povinnost k EET

Žádná část těchto stránek nesmí být publikována a šířena žádným způsobem bez výslovného svolení autora!