scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Nordbo Kollagen Booster 60 kapslí

Podpora přirozené tvorby kolagenu (kůže, vlasy, nehty).

Ušetřete 5 až 10 % přihlášením nebo registrací!
999 Kč
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Značka: Nordbo Objednací číslo: 188059

Nordbo Kollagen Booster 60 kapslí

Doplněk stravy s obsahem bioaktivních fytonutrientů a vitamínů.
 • PODPORA PŘIROZENÉ TVORBY KOLAGENU (KŮŽE, VLASY, NEHTY)
 • Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
 • Centevita® - patentovaný suchý extrakt z listů gotu kola, účinek ověřen klinickou studií
 • Opextan® - patentovaný extrakt z italské olivové odrůdy Coratina
 • Vitamín C ve formě L-askorbátu vápenatého + Biotin
 • Vhodné pro vegany jako podpora tvorby kolagenu
 • Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
 • Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
 • NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
Nordbo Kollagen Booster obsahuje extrakt Centevita® získaný z listů rostliny gotu cola pocházející z Madagaskaru. Ta obsahuje látky přirozeně přispívající k formování kolagenu typu I a II a také ke zvlhčení pokožky. Účinek extraktu Centevita byl ověřen klinickou studií, která po 90 dnech užívání prokázala 98% zlepšení elasticity kůže. Kollagen Booster dále obsahuje Opextan® - extrakt z olivové dužiny, který obsahuje komplex polyfenolů, velmi silných přírodních látek s antioxidačním působením. Jde o olivy italské odrůdy Coratin s unikátním polyfenolovým profilem - mají nezvykle vysoký obsah účinné látky zvané verbaskosid. Vysoká míra oxidativního stresu je hlavní příčinou stárnutí pokožky. Oba extrakty rovněž posilují samoregenerační schopnost pokožky a také zlepšují zásobování kožních buněk kyslíkem. Biotin je důležitý pro normální stav vlasů a vlasových folikulů.

Kolagen tvoří zhruba 70 % pokožky, je to tedy nejdůležitější stavební kámen. Jeho produkce v těle po 25 roku přirozeně klesá, negativně ovlivnit ji může i stres, špatný životní styl nebo vliv toxinů z okolí. Nordbo Kollagen Booster je vhodný pro vegany pro posílení přirozené tvorby kolagenu v těle, nebo je možné jej používat pro maximální zesílení účinku Kollagenu, který obsahuje rybí Kolagen.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 • Podporu přirozené tvorby kolagenu (kůže, vlasy, nehty)

Certifikace I'm Vegan
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 2. Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 3. Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.

KRÁSA - PLEŤ, VLASY A NEHTY - řada doplňků značky Nordbo pro podporu pleti, vlasů a nehtů

DOPLNĚK OBSAHUJE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ BONUS NAVÍC KDY PRO KOHO
Kollagen Hydrolyzovaný rybí Kolagen, Vitamín C + zinek Pokožka, vlasy, nehty Jediný Kolagen s certifikátem ASC Po 25 roku věku Primárně pro ženy
Kollagen Booster Extrakt z gotu cola, extrakt z oliv, Vitamín C, Biotin Pokožka, vlasy, nehty Vhodné pro vegany Po 25 roku věku Primárně pro ženy
Double Hair Extrakt z hrachových klíčků, Biotin Kvalitní husté vlasy Vhodné pro vegany Při vypadávání vlasů Pro muže i ženy
Double Sun Extrakt z červeného pomeranče, Beta-karoten, MCT Tuky Ochrana pokožky proti předčasnému stárnutí Vhodné pro vegany Při opalování Primárně pro ženy
O značce Nordbo
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní Rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:

 1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
 2. Udržitelnost a etická odpovědnost

Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.

Doporučené dávkování

 • Berte 2 kapsle denně, zapijte vodou.
 • Balení obsahuje 30 dávek.

Aktivní látky


2 kapsle (RHP)
Opextan® (extrakt z oliv)
300 mg
Centevita® (suchý extrakt z listů Gotu kola) 150 mg
Vitamín C 80 mg (100 %)
Biotin 50 mg (100 %)
RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek

Složení

 • Opextan® (extrakt z oliv) (Olea Europaea L. Oleaceae), Centevita® (suchý extrakt z listů Gotu kola) (Centella asiatica L.), L-askorbát vápenatý, Biotin, plnidlo rýžový extrakt, rostlinná kapsle (celuóza).

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Skladujte v chladu a suchu.
 • Přípravek je vhodný pro vegany.

Parametry

Forma kapsle
Kapsle 60
Speciální požadavky Vegan

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Nordbo Kollagen Booster 60 kapslí0 % 100 %