scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Kevin Levrone LEAA9 240 g

Kevin Levrone LEAA9 je doplněk stravy, který obohacuje denní stravu o exogenní EAA aminokyseliny, které se získávají z vysoce kvalitních fermentovaných rostlinných materiálů. Díky tomu je produkt zdrojem aminokyselin nejvyšší možné čistoty, což zaručuje skutečně profesionální suplementaci a přístup ke skutečně rafinované podpoře.
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
459 Kč
-30 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 429 Kč
Vyberte variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Kevin Levrone Objednací číslo: 1411973

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnost
{{ filteredVariants[0].pricePerUnit.base }} {{ filteredVariants[0].pricePerUnit.measure }}
Cena celkem
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

Cena za {{ v.pricePerUnit.base }} {{ v.pricePerUnit.measure }}: {{ v.pricePerUnit.price }} {{ v.pricePerUnit.currency }}
-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Další varianty tohoto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

Cena za {{ v.pricePerUnit.base }} {{ v.pricePerUnit.measure }}:{{ v.pricePerUnit.price }} {{ v.pricePerUnit.currency }}
-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Kevin Levrone LEAA9 240 g

Kevin Levrone LEAA9 je doplněk stravy, který obohacuje denní stravu o exogenní EAA aminokyseliny, které se získávají z vysoce kvalitních fermentovaných rostlinných materiálů. Díky tomu je produkt zdrojem aminokyselin nejvyšší možné čistoty, což zaručuje skutečně profesionální suplementaci a přístup ke skutečně rafinované podpoře. Suplementace EAA se doporučuje fyzicky aktivním lidem - rekreačně i profesionálně -, kteří usilují o zlepšení svého dosavadního úsilí o kondici a postavu. Výrobek je k dispozici ve formě snadno rozpustného prášku ve třech úžasných příchutích, což vám umožní připravit si osvěžující nápoj s vysokým obsahem aminokyselin.

Jaké jsou výhody přípravku Kevin Levrone LEAA9

 • Komplex EAA aminokyselin se zvýšeným obsahem L-leucinu
 • Exogenní aminokyseliny podporují procesy syntézy svalových bílkovin, což je důležité při práci na vaší sportovní postavě
 • EAA aminokyseliny pomáhají kontrolovat odbourávání svalové tkáně a předcházet nepříznivým následkům vyčerpávajícího cvičení
 • Exogenní EAA, se přirozeně nevytvářejí. Proto je udržení jejich optimální hladiny v těle možné pouze prostřednictvím každodenní stravy.
Zpracování aminokyselin vs. kvalita - záleží na surovinách?
Když se rozhodnete koupit doplněk stravy s aminokyselinami EAA, měli byste si zjistit některé informace o surovině a procesu přípravy výrobku. Proč? Protože hrají důležitou roli z hlediska kvality konečného výrobku. Většina doplňků stravy používá aminokyseliny získané extrakcí živočišného materiálu. Tato metoda se vyznačuje nízkou cenou a nestabilní účinností získaných aminokyselin.

Jiné výrobky volí použití chemických surovin, což zaručuje stabilní výtěžnost aminokyselin. Získávání EAA ze syntetických výchozích surovin však některým lidem nemusí vyhovovat - je důležité si uvědomit, že nejlepším zdrojem pro lidský organismus jsou složky přírodního původu.

Doplňky stravy připravené ze surovin rostlinného původu se ukazují jako nejlepší volba. Fermentovaná cukrová třtina, maniok a kukuřice zaručují aminokyseliny nejvyšší účinnosti a čistoty - bohužel je tento typ metody drahý. Proto je na trhu s doplňky stravy jen málo produktů, jako je LEAA 9, jehož složení obsahuje exogenní aminokyseliny získané ze zcela přírodních surovin rostlinného původu. Přípravek je farmaceutického standardu, což zaručuje, že nehrozí žádné riziko kontaminace, např. nebezpečnými těžkými kovy.

Ochrana svalové tkáně a EAA aminokyseliny - je to možné?
Doplněk stravy LEAA 9 je komplex aminokyselin se zvýšeným obsahem L-leucinu - základní složky v rámci procesu syntézy bílkovin. Leucin je zodpovědný za aktivaci kinázy mTOR, která spouští reakce přispívající k tvorbě nových svalových bílkovin. Ostatní EAA aminokyseliny tento proces zintenzivňují, což může vést ke zvýšení efektivity rozvoje svalové hmoty. To je nesmírně důležité pro fyzicky aktivní lidi, kteří se zaměřují na formování atletické postavy.

LEAA 9 a zvýšený obsah L-leucinu jsou další výhodou. Suplementace exogenními aminokyselinami pomáhá chránit svalovou tkáň před degradací způsobenou např. intenzivním tréninkem. EAA aminokyseliny pomáhají kontrolovat hladinu kreatinkinázy (CPK), která bývá po cvičení zvýšená - díky LEAA 9 jsou reparační procesy a regenerace svalů po vyčerpávajícím tréninku mnohem efektivnější než u jiných aminokyselinových doplňků.

Kevin Levrone LEAA9 vs klasické EAA - rozdíly
Doplněk stravy LEAA 9 je produkt s bohatým obsahem exogenních aminokyselin, které byly získány z fermentovaných rostlinných materiálů. Tyto aminokyseliny se vyznačují nejvyšší možnou čistotou a dostupností a mimořádně stabilní účinností. Díky tomu přípravek zaručuje mnohem lepší zdroj hodnotných EAA, který se vyznačuje vyšším obsahem cenného L-leucinu. LEAA 9 zaručuje mnohem účinnější působení z hlediska intenzifikace syntézy bílkovin, ochrany svalové tkáně před degradací a podpory regenerace po tréninku. Forma snadno rozpustného prášku a neuvěřitelné příchutě zase umožňují připravit mimořádně osvěžující nápoj, který jistě pomůže uhasit žízeň.

Doporučené dávkování

 • Rozmíchejte 8g (2 odměrky)ve 350 ml vody.
 • Nápoj vypijte maximálně jednou denně před tréninkem.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.

Nutriční informace


8 g (2 odměrky, 1 dávka)
L-leucin 2400 mg
L-isoleucin 600 mg
L-valin 600 mg
L-lysin HCl 1000 mg
- z toho L-lysin 545 mg
L-treonin 530 mg
L-fenylalanin 390 mg
L-methionin 345 mg
L-histidin 85 mg
L-tryptofan 50 mg

Složení

L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-lysin HCl, L-threonin, L-fenylalanin, L-methionin, L-histidin, L-tryptofan), aromata, regulátory kyselosti (E330, E296), aromata, koncentrát šťávy z červené řepy, protispékavá látka (E551), koncentrát šťávy z červené řepy, sladidla (acesulfam K, sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), barviva [(E160a), (E110)4]. E110: Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Doplněk stravy, se sladidly.
 • Nenahrazuje pestrou stravu.
 • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.
 • Výrobek může obsahovat stopy sóji a mléčné bílkoviny.

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 30 dávek
Hmotnost 240 g

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Kevin Levrone LEAA9 240 g0 % 100 %