1423930

GymBeam Sleep & Relax 225 g

ID {{ productCode }}

Sleep & Relax je funkční komplex 12 pečlivě vybraných látek, který je navržen pro váš bezstarostný spánek a relaxaci. Jádro produktu tvoří hořčík a Vitamín B6, který přispívá k normální činnosti psychiky i nervové soustavy. Ty jsou doplněny dalšími ověřenými látkami v podobě GABY, l-tryptofanu, extraktu z levandule, aswagandhy či meduňky.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1423930

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GymBeam Sleep & Relax 225 g

GymBeam Sleep & Relax 225 g

369
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 30 dávek
Hmotnost 225 g
Speciální požadavky vegan, vegetarián, bez lepku, bez laktózy

Popis

Sleep & Relax je funkční směs 12 látek včetně hořčíku, vitamínu B6, extraktu z ashwagandhy či levandule pro klidný spánek

Sleep & Relax je funkčním spojením 12 pečlivě vybraných látek pro váš harmonický spánek i odpočinek. Srdce produktu tvoří látky v podobě hořčíku a vitamínu B6, které přispívají k normální činnosti psychiky, nervové soustavy i snížení únavy a vyčerpání, abyste se druhý den cítili svěží a plní energie. Vitamín B6 se navíc podílí na regulaci hormonální aktivity, která má vliv i na navození spánku a uvolnění. Tento doplněk se však opírá i o další ověřené látky. Jednou z nich je i GABA (kyselina gama-aminomáselná), která se běžně vyskytuje v našem mozku. Patří mezi inhibiční neurotransmitery, které dokážou snížit nervovou aktivitu. To se může projevit navozením pocitu klidu a uvolnění.

Ve složení dále najdete také aminokyselinu l-tryptofan, která je prekurzorem neurotransmiteru serotoninu. Ten úzce souvisí s náladou, pocitem spokojenosti i se spánkem. Z Cholin bitartrátu zase vzniká neurotransmiter acetylcholin, který je hlavním přenašečem nervových vzruchů v mozku. Podílí se například na regulaci hlavních fází spánku v podobě REM (Rapid Eye Movement) a non-REM.  Za zmínku stojí rovněž aminokyselina l-theanin, která je běžnou součástí zeleného čaje a spojuje se s ní schopnost zklidnění mysli. Stejně tak Glycin je oblíbený pro svůj vliv na uvolnění pocitu napětí v těle.

Sleep & Relax obsahuje také řadu dalších funkčních rostlinných výtažků. Populárním zástupcem je například extrakt z ashwagandy (Withania somnifera), která patří mezi oblíbené adaptogeny. Ty se obecně spojují s dobrou náladou, větší odolností vůči stresu a snížením napětí v organismu, které se často projevuje problémovým usínáním. Pro navození pocitu relaxace před spánkem je však vyhledáván také výtažek z meduňky lékařské (Melissa officinalis), levandule lékařské (Lavandula officinalis) a kozlíku lékařského (Valeriana officinalis).

Tento doplněk je díky svému komplexnímu mechanismu působení ideální pro všechny jedince, kteří usilují o lepší spánek, klidnější mysl a efektivní relaxaci. Hodí se nejen před ulehnutím do postele, ale také kdykoliv během dne, když potřebujete vypnout. Díky optimalizovanému odpočinku dáte prostor tělu zregenerovat a získat energii na sport i každodenní aktivity. Má formu dobře rozpustného prášku, který po smíchání s vodou vytvoří lahodný nápoj s ovocnou příchutí.

Sleep & Relax a jeho výhody

 • komplex 12 funkčních látek pro bezstarostný spánek a odpočinek
 • je zdrojem hořčíku a vitamínu B6
 • obsahuje adaptogen v podobě extraktu z ashwagandy 
 • ve složení je i l-tryptofan, l-theanin a Glycin
 • obsahuje výtažky z meduňky, levandule a kozlíku
 • součástí je GABA, Inositol a Cholin bitartrát
 • vhodný pro lidi, kteří usilují o harmonický spánek a odpočinek 
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychiky
 • pomáhá se snížením únavy a vyčerpání
 • podporuje regulaci hormonální aktivity
 • má formu dobře rozpustného prášku s ovocnou příchutí

Doporučené dávkování

 • 1 odměrku (7,5 g) smíchejte s 250 ml vody.
 • Používejte jednou denně před spaním.

Aktivní látky


1 dávka (7,5 g)
Hořčík 300 mg
Glycin 1000 mg
GABA (kyselina gama-aminomaslová) 500 mg
L-tryptofan 500 mg
Extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 500 mg
Cholin bitartát 200 mg
Extrakt z ashwagandy (Withania somnifera) 200 mg
L-theanin 200 mg
Inositol 200 mg
Extrakt z meduňky lékařské (Melissa officinalis) 200 mg
Levandule lekářska (Lavandula officinalis) 100 mg
Vitamín B6 10 mg

Složení

 • lesní ovoce: Citrát hořečnatý, Maltodextrin, Glycin, kyselina gama-aminomáslová, L-tryptofan, extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) (0,8 % kyseliny valerenové), regulátor kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), aroma, Cholin bitartrát, extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidů), L-theanin, Inositol, meduňka lékařská (Melissa officinalis), levandule lékařská (Lavandula officinalis), sladidlo (Sukralóza), barvivo (červená řepa), Vitamín B6 pyridoxin hydrochlorid).
 • mango - marakuja: Citrát hořečnatý, Maltodextrin, Glycin, kyselina gama-aminomáslová, L-tryptofan, extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) (0,8 % kyseliny valerenové), regulátor kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), aroma, Cholin bitartrát, extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidů), L-theanin, Inositol, meduňka lékařská (Melissa officinalis), levandule lékařská (Lavandula officinalis), sladidlo (Sukralóza), barvivo (červená řepa, betakaroten), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).
 • vodní meloun: Citrát hořečnatý, Maltodextrin, Glycin, kyselina gama-aminomáslová, L-tryptofan, extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) (0,8 % kyseliny valerenové), regulátor kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), aroma, Cholin bitartrát, extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidů), L-theanin, Inositol, meduňka lékařská (Melissa officinalis), levandule lékařská (Lavandula officinalis), sladidlo (Sukralóza), barvivo (červená řepa), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 • Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte mimo dosah malých dětí.
 • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
 • Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz