2994 CZK

Thera-Band Podložka na cvičení, 190 cm x 100 cm x 1,5 cm, modrá

Odolná podložka Thera-Band modrá je na všechny druhy cvičení, poskytuje maximální podporu. Snadné čištění a popruhy pro snadné přenášení.

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 92425

Thera-Band Podložka na cvičení, 190 cm x 100 cm x 1,5 cm, modrá

Thera-Band Podložka na cvičení, 190 cm x 100 cm x 1,5 cm, modrá

Produkt je dočasně vyprodán

Parametry

Typ produktu cvičební podložka
Vhodnost pro sporty fitness, jóga, pilates, trénink
Barva modrá
Délka 190 cm
Šířka 100 cm
Tloušťka 1,5 cm

Popis

Thera-Band podložka na cvičení, modrá je na všechny druhy cvičení, poskytuje maximální podporu. Součástí balení jsou i dva elastické popruhy pro snadné a pohodlné přenášení podložky, která je navíc opatřena závěsnými očky pro praktické hromadné skladování.

Cvičební podložka Thera-Band je odolná a vhodná pro všechny druhy cvičení, lze ji jednoduše srolovat a čistit. Podložky na cvičení Thera-Band jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální podporu pro cvičícího, mají ideální tvrdost, takže energie při dopadech či nárazech je rovnoměrně absorbována podložkou a nedochází k přetěžování svalů a kloubů.

Jsou z polyethylenu s vysokou hustotou, mají nízkou hmotnost a neobsahují žádné PVC. Jsou voděodolné, velice snadno se udržují a zároveň jsou díky speciálnímu povrchu opravdu příjemné na dotek. Podložka na cvičení Thera-Band je vhodná jak pro profesionální využití v rehabilitaci, fitness a gymnastice, tak i k běžnému domácímu cvičení. Díky své nízké hmotnosti lze podložku pohodlně přenášet, a tudíž jí lze využít při nejrůznějších skupinových lekcích i cvičení v přírodě. 

Rozměry: 190 cm x 100 cm x 1,5 cm

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz