scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Seagarden Fish Complex 250 kapslí

Prémiový rybí prášek v kapslích - pro pevné kosti a funkční pohybový aparát.
Ušetřete 5 až 10 % přihlášením nebo registrací!
699 Kč
-14% -100 Kč
599 Kč
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Značka: Seagarden Objednací číslo: FSEA001

Expirované nebo blížící se expirace Seagarden Fish Complex 250 kapslí

EXP Seagarden Fish Complex 250 kapslí
42 dní po expiraci

Datum expirace

30. 6. 2022

Více info
699 Kč
300 Kč

Seagarden Fish Complex 250 kapslí

Fish Complex je komplexní mořský produkt s obsahem prášku z celé ryby. Je velmi jemně a šetrně zpracován, aby nedošlo ke ztrátě cených mikronutrientů. Proč prášek z celé ryby a tedy i z kůží a kostí? Je to jednoduché - pouhá konzumace rybího masa nezajišťuje dostatečný příjem minerálů a dalších živin, ty jsou nejvíce obsažené v ostatních částech ryb. Seagarden vyvinul efektivní způsob jejich zpracování a může tak nabídnout velmi jemný prášek s obsahem aminokyselin, omega mastných kyselin a minerálů, který je velmi cenným zdrojem pro tělo.

 • #1 Nordic Marine Multinutrient Complex
 • Prémiový rybí prášek v kapslích - pro pevné kosti a funkční pohybový aparát
 • Prášek ze tří druhů tresky - Treska obecná - Gadus Morhua; Treska tmavá - Pollachius virens; Treska skvrnitá - Melanogrammus aeglefinus
 • Prášek z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři - nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras
 • Jedinečný produkt - organický zdroj optimálně využitelných minerálů, mikroživin, aminokyselin a dalších důležitých mikronutrientů
 • Bohatý na vápník, fosfor, jód, selen a další mikroprvky
 • Zdroj Omega 3 (obsahují čisté přírodní EPA a DHA) a Omega 6
 • Zdroj vitamínu B12
 • Skvělá alternativa mléčným produktům
 • Pro podporu aktivního životního stylu, dlouhověkosti a pohybového aparátu (velmi kvalitní zdroj vápníku)

Ať už podstupujete velkou zátěž, chcete posílit odolnost nebo hledáte ideální zdroj vápníku a dalších důležitých mikronutrientů.. Fish Complex je velmi cenná komplexní podpora organismu s obsahem superčistých přírodních složek.

Fish Complex Seagarden je 100% přírodní, bez GMO, bez antibiotik a hormonů, bez lepku, laktózy a cukru. Každá šarže je testovaná na více než dvacet nežádoucích látek.

O značce Seagarden
Společnost Seagarden vyrábí Kolagen a další přírodní mořské doplňky vyprodukované výhradně z volně ulovených ryb. Je jediným producentem 100% přírodních mořských doplňků stravy v Norsku a jediným producentem mořských kolagenových peptidů ve Skandinávii.

Seagarden vznikla v roce 2000 a od počátku staví na myšlenkách a tradicích sahajících několik tisíc let dozadu. Své sídlo a výrobu má v norském Avaldsnes na ostrově Karmoy, který byl královským sídlem starověkých mořských králů ještě před vikingským věkem. Lidé zde vždy žili v souladu s přírodou, živili se rybolovem a vším, co může poskytnout moře. Ti, kteří zde žili, navazovali kontakty za mořem, byli čilí obchodníci a přinášeli domu nápady, znalosti a nové impulsy. Na tyto tradice se snažíme navazovat.

Čerstvé a přírodní ingredience
Většina ryb, z nichž Seagarden vyrábí své doplňky, je ulovena v křišťálově čistých vodách Norského moře rybáři z města Tromso a vesnice Senjahopen na severu Norska. Každou zimu se tam stane zázrak. Treska se vrací z ledových vod Barentsova moře na své původní rozmnožovací území u severního norského pobřeží. Tato dlouhá a náročná cesta vede k tomu, že divoká treska získá silné svaly a pevné maso s nepřekonatelnou texturou. Barentsovo moře je také velmi odlehlou panenskou oblastí bohatou na živiny. Ryby tak nabírají síly v nedotčeném moři, což se projevuje na čistotě a kvalitě konečného produktu.

V souladu s přírodou - minimální uhlíková stopa
Díky našim loveckým a rybářským kořenům víme, že musíme hrát v týmu s přírodou, ne proti ní. Aktivně pracujeme na minimálních emisích uhlíku během výroby, přepravy a balení. 95 % surovin se vyrábí v Norsku, takže máme oba kontrolu nad zpracováním surovin, takže máme kontrolu nad zpracováním surovin a zajišťujeme krátké přepravní vzdálenosti. Mořský Kolagen, který je vlajkovým produktem Seagarden, má certifikaci MSC (organizace Marine Stewardship Council) což je záruka, že ryby pocházejí z udržitelného rybolovu. Seagarden je také partnerem projektu Aquabiopro-fit, který financuje EU, a který má za cíl snížit množství odpadu a smysluplně využít vedlejší produkty z rybolovu.

Pečlivá výroba
Kůže z tresky, která je hlavní surovinou pro výrobu kolagenu, se nejdříve pečlivě omývá čistou vodou. Každá zásilka je také testována na více než 20 nežádoucích přísad a kontaminantů, o ta jak přímo v Seagarden, tak i v nezávislých laboratořích. Výrobu tak opouštějí pouze 100% čisté přírodní produkty. V Seagarden také neustále hledáme přísady a technologie, které nám pomáhají vyrábět výrobky co nejšetrnějšími a nejpřirozenějšími způsoby. Výrobní procesy jsou také sledovatelné, díky čemuž se naši zákazníci mohou cítit bezpečně.

Jsme vědecky založení
Zaměstnáváme některé z předních skandinávských odborníků na bílkoviny. Spolupracujeme s průkopnickými akademickými prostředími doma i v zahraničí Univerzity v Bergenu, Norským institutem pro výzkum potravin, rybářství a akvakultury, Norskou Univerzitou vědy a technologie a Univerzitou Severního Norska. Podílíme se na rozvojových projektech podporovaných institucemi Innovation Norway, EU (Aquabiopro-fit) a Research Rada. Neustále investujeme do nových studií, abychom lépe porozuměli fungování našich produktů.

Dlouhodobá práce na skutečných a poctivých doplňcích
Věříme v pozitivní přínos pro každého jednotlivce prostřednictvím dobrých produktů, životnímu prostředí prostřednictvím udržitelné výroby a místní komunitě prostřednictvím pracovních míst. Věříme, že se nikdy nepřestaneme učit a vytrvale pracovat, abychom se zlepšovali. Věříme ve vědu, starobylé tradice, v čerstvé suroviny a čisté výrobky. Věříme v dlouhodobou práci na skutečných a poctivých doplňcích, které jsou dobré pro nás lidi a pro přírodu, ve které žijeme.

Doporučené dávkování

 • Užívejte 6-10 kapslí denně s jídlem.
 • Obsahuje 25-41 denních dávek.

Aktivní látky

6 kapslí (% RHP) 10 kapslí (% RHP)
Bílkoviny 1,9 g 3,2 g
Omega-6 9 mg 15 mg
Omega-3 30 mg 49 mg
- z toho EPA 8 mg 14 mg
- z toho DHA 19 mg 31 mg
Vápník 208 mg (26 %) 346 mg (43 %)
Fosfor 116 mg (17 %) 193 mg (28 %)
Jód 22 µg (14 %) 36 µg (24 %)
Selen 4,5 µg (8 %) 7,5 µg (14 %)
Vitamín B12 0,3 µg (12 %) 0,5 µg (20 %)
RHP - Referenční hodnota příjmu

Složení

 • Rybí prášek z bílých ryb (Treska obecná - Gadus Morhua; Treska tmavá - Pollachius virens; Treska skvrnitá - Melanogrammus aeglefinus), přírodní antioxidant (extrakt bohatý na tokoferol), stabilizátor (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý). Kapsle z rybí želatiny.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Není náhrada pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 • Může obsahovat stopy měkkýšů.

Parametry

Forma kapsle
Kapsle 250

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Seagarden Fish Complex 250 kapslí0 % 100 %