scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Purasana Ultramix Berries BIO 200 g

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt nyní nemáme v nabídce. Najděte si prosím produkt, který máme skladem.

Objednací číslo:
FPUR039

Purasana Ultramix Berries BIO 200 g

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena mrazem, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

Směs goji, brusinek a bílých moruší.

Použití

  • Konzumujte samotné Ultra Mix Berries nebo přidávejte do jogurtu, cereálií, mléčného koktejlu.

Nutriční informace

100 g
Energetická hodnota 1372 kJ / 328 kcal
Tuky 0,88 g
 Z toho Nasycené mastné kyseliny 0,15 g
Sacharidy 63,9 g
 Z toho cukry 52,5 g
Vláknina 7,67 g
Bílkoviny 6,16 g
Sůl* 0,33 g

*Sůl je obsažena v potravině výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Složení

  • 35% sušené plody Goja (Lycium barbarum), 25% sušené plody moruše bílé (Morus alba), 24% sušené brusinky (Vaccinium macrocarpon), jablečný džus koncentrát, slunečnicový olej <1%.

Příchutě

Goji

  • Plody Kustovnice čínské neboli Goji jsou po dlouhou dobu součástí tradiční čínské medicíny stejně jako každodenní stravy. Jsou celosvětově známé pro své mnohostranně prospěšné účinky. Nechutnají jako typické ovoce, spíše suše, záleží na množství. Na smoothie se obvykle používá 20 až 30 g, Goji lze přidat i do ovocných salátů, šťáv, müsli, nebo použít jako drobnou přísada v některých zeleninových jídlech. Jídlu dodává pěknou barvu, hodí se i do kyselých smoothie. 10-20 plodů přidaných do čaje odstraní jeho hořkou příchuť. Doporučené množství je 15-45 g denně, lze namočit předem na 1 hodinu, mělo by být skladováno v uzavřené nádobě.

Cranberries (Brusinky)

  • Plod brusinky má jemně kyselou, ale ovocnou a plnou chuť. Brusinky jsou vhodné pro ovocné koktejly, hodí se i do různých omáček, majonéz, dresingů, dělá omáčky hutnější, plnější, kulatější, přidá lehce ovocnou chuť.

White Mulberries (Bílé moruše)

  • Bílá moruše má nezaměnitelnou sladkou chuť, pro kterou byla oblíbená už před stovkami let. Má mnohostranné účinky a vlastnosti.Ve smoothies dodává přirozeně sladší, plnější a kulatější chuť.

Výrobce: Purasana bvba, Heulestraat 104, 8560 Gullegem, Belgium

Parametry

Forma sypké
Gramáž 200 g

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Purasana Ultramix Berries BIO 200 g0 % 100 %