scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Orion Pharma Aptus Apto-Flex Equine 1000 ml

Aptus APTO-FLEX sirup je veterinární nutriční doplněk pro koně, zajišťující výživu a regeneraci chrupavek a vazů v kloubech.
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
3 730 Kč
-18% -674 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 056 Kč
Vyberte variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Orion Pharma Objednací číslo: FORI001

Expirované nebo blížící se expirace Orion Pharma Aptus Apto-Flex Equine 1000 ml

EXP Orion Pharma Aptus Apto-Flex Equine 1000 ml brusinka
30 dní po expiraci

Datum expirace

30. 4. 2023

Více info
1 800 Kč
480 Kč

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnost
Cena celkem
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Další varianty tohoto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Orion Pharma Aptus Apto-Flex Equine 1000 ml

Po chirurgických ortopedických zákrocích - zrychlení a usnadnění hojení, při osteoarthritidě, u koní s vývojovým onemocněním kloubů, u koní se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností - snížení bolestivost.

Brusinkový extrakt obsahuje vitamin E, ale navíc obsahuje vitaminy B, C, K, řadu minerálů, jsou známy jeho antioxidační a protinádorové účinky, a je používán také při infekcích močových, orálních a gastrointestinálních.

APTUS EQUINE APTO-FLEX VET 1000 ml je pětisložkové chondroprotektivum s kyselinou hyaluronovou a Antioxidanty pro koně. Obsahuje kys. hyaluronovou, MSM, Kolagen, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát a Antioxidanty.

Účinné látky:
  • Kyselina hyaluronová - v chrupavce je hlavní složkou kloubní tekutiny, které dodává měkkost, pružnost a mazlavost. Struktura její molekuly má schopnost i při nízké koncentraci vázat mnoho molekul vody za tvorby viskózního gelu, který obaluje třecí povrchy kloubních chrupavek a ty jsou pak méně opotřebovávány.Váže se na zánětlivé buňky v kloubech a snižuje jejich aktivitu. Inaktivuje volné kyslíkové radikály a stimuluje kloubní buňky (chondrocyty) k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové.
  • Kolagen (kolagenní bílkovina) - je zdrojem velkého množství aminokyselin, které se účastní správného vývoje, výživy a ochrany chrupavek kloubů, kvality srsti a drápů.V hydrolyzované formě je vysoce funkční, lehce stravitelný a okamžitě využiteln.
  • MSM (Methylsulfonylmethan) - je přírodním zdrojem organické sloučeniny síry. Působí jako silný antioxidant a zabraňuje tak volným peroxidovým radikálům v poškozování chrupavkových i kostních buněk a tkání. Účastní se při tvorbě struktury vláken kolagenu.
  • Chondroitin sulfát - je základním stavebním kamenem pro výstavbu a obnovu pojivových tkání. Jeho dostatek chrání chrupavku proti destrukci a poškození. Má prokazatelný protizánětlivý účinek.
  • Glukosamin sulfát - pozitivně působí na kloubní a vazivový aparát. Používá se jako prevence pohybových obtíží, v období růstu kostí, v rekonvalescenci po úrazech kloubů a šlach, v prevenci vzniku artrózy.

Preventivní podávání:

Před a po závodní sezoně, během intenzivní tělesné zátěže (u sportujících koní, během tréninku, při závodech), u všech koní pro udržení dobré funkce pohybového systému - výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech, zlepšení pohyblivosti, prevence arthritidy.

Terapeutické podávání:

Po chirurgických ortopedických zákrocích - zrychlení a usnadnění hojení, při osteoarthritidě, u koní s vývojovým onemocněním kloubů, u koní se sníženou pohyblivostí (např. při bolestivosti pohybového systému) a špatnou jezditelností - snížení bolestivosti při pohybu, po úrazech a zraněních pohybového systému - usnadnění pohyblivosti kloubů, zpomalení progrese artrózy.

Složení

100 ml
Hydrolyzovaný Kolagen 16 700 mg
Glukosamin sulfát 2 700 mg
Chondroitin sulfát 1 300 mg
MSM 1 000 mg
Kyselina hyaluronová 300 mg
Brusinkový extrakt 50 mg

Složení

  • Voda, glukózo-fruktózový sirup, vepřový hydrolyzovaný Kolagen (13,5 %), D-glukosamin sulfát 2KCL (2,2 %), Chondroitin sulfát (1,1 %), metylsulfonylmetan - MSM (0,8 %), Kyselina hyaluronová (0,24 %), brusinkový extrakt (0,04 %), konzervanty (kyselina citrónová, sorban draselný), barvivo (karamel) (<1 %).

Informace

  • Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 oC).
  • Lze uchovávat i v chladu (8-15 oC).
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Uchovávejte v původním obale.

Výrobce: Orion Corporation, P.O. Box 65, 02101 Espoo, Finland

Parametry

Forma tekuté
Objem 1000 ml

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Orion Pharma Aptus Apto-Flex Equine 1000 ml0 % 100 %