403 CZK

Nutriversum Limitless 380 g

Extrémně silný předtréninkový stimulační nápoj v prášku.

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1426269

Nutriversum Limitless 380 g

Nutriversum Limitless 380 g

Produkt je dočasně vyprodán

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 20 dávek
Hmotnost 380 g
Speciální požadavky bez lepku

Popis

Předtréninkový nápoj, známý také jako předtréninkový přípravek, je speciálně vyvinutý doplněk výživy určený ke zlepšení předtréninkového výkonu a zvýšení energetické hladiny.

Tyto nápoje obvykle obsahují stimulanty, Aminokyseliny, vitamíny a další aktivní složky, které pomáhají zvýšit intenzitu vašeho tréninku.

Máte často pocit, že potřebujete před tréninkem trochu energie navíc? Nejste v tom sami! Předtréninkové přípravy před tréninkem jsou mezi sportovci a vyznavači aktivního životního stylu stále oblíbenější, protože pomáhají udržet motivaci. Podporuje vás k tomu, abyste podávali nejlepší výkony i při opravdu tvrdých trénincích!

S Nutriversum Limitless PWO můžete dosáhnout svých cílů bez omezení! Extrémně silný předtréninkový stimulační nápoj v prášku, který nabízí snadné a rychlé řešení před tréninkem, když je potřeba extra energie.

Limitless PWO předtréninkový nápoj v prášku je extrémně silná předtréninková receptura s megadávkovým složením a dvěma vzrušujícími příchutěmi, díky kterým se budete tlačit do tréninku i v těch nejtěžších dnech. Seznamte se s ním blíže!

Hlavní benefity

 • Extrémní obsah kofeinu
 • S rostlinnými extrakty
 • Se 7 různými ingrediencemi

Skutečný arzenál účinných látek bez omezení!

Limitless PWO je extrémně účinná předtréninková formule s vysokou dávkou ingrediencí zaměřených na Citrulin malát, komplex AAKG, Beta-alanin, extrakt z guarany, Kofein, extrakt ze zeleného čaje a niacin. Jeho obsah kofeinu je 358 mg na porci, což může přispět ke zvýšení výkonu. Kromě toho se niacin (vitamín B3) obsažený v produktu podílí na normálních metabolických procesech produkujících energii.*

Nutriversum Limitless PWO pro vás může být ideální volbou, pokud hledáte motivaci k tréninku i v těch nejtěžších dnech. Pokud chcete vyzkoušet účinnější, silnější předtréninkový stimulant a nechcete dělat kompromisy v dávkování účinných látek, Limitless PWO by mohlo být řešením.

Tato verze nápojového prášku poskytuje praktické balení, které usnadňuje přenášení a používání v každodenním životě. S pomocí Limitless PWO předtréninkového nápoje v prášku si můžete kdekoli během několika sekund připravit svůj oblíbený nealkoholický nápoj, který vás nabudí!

Hlavní ingredience

 • 6000 mg citrulin malátu
 • 4000 mg komplexu AAKG,
 • 5500 mg beta-alaninu,
 • 19,5 mg extraktu z guarany,
 • 358 mg kofeinu,
 • 250 mg extraktu ze zeleného čaje,
 • 47,5 mg niacinu.

* Tvrzení přijaté Evropským úřadem pro bezpečnost potravin.

Pro koho je produkt vhodný

 • Pokud chcete předtréninkový produkt s velkou dávkou účinných látek,
 • Pokud hledáte nápoj v prášku s lahodnou chutí

Doporučené dávkování

 • Rozmíchejte jednu dávku Limitless prášku (19 g) ve 250 ml vody a konzumujte 15 minut před začátkem tréninku.
 • V závislosti na vašich zkušenostech a úrovni tolerance vezměte nejprve 1/2 nebo 1/4 dávky!
 • Odměrka, která je součástí balení, slouží pouze jako pomoc při měření, pro přesné dávkování vždy používejte digitální gramovou váhu!

Aktivní látky


100 g 19 g
Niacin 250 mg 47,5 mg (296 %**)
L-citrulin DL-malát (1:1) 31,5 g 5 985 mg
- L-citrulin 17,3 g 3 292 mg
Beta-Alanin 28,95 g 5500 mg
Komplex A-AKG 21,1 g 4 009 mg
- L-arginin 14,6 g 2 766 mg
- Alfa-ketoglutarát vápenatý 6,1 g 1 163 mg
L-tyrosin 2 630 mg 500 mg
Kofein 1 885 mg 358,1 mg
Extrakt z listů zeleného čaje 1 320 mg 251 mg
- polyfenoly 528 mg 100 mg
- katechiny 264 mg 50,2 mg
- EGCG 112,2 mg 21,3 mg
- kofein 105,6 mg 20,1 mg
Hořký pomerančový prášek 980 mg 186 mg
Prášek ze semen guarany 103 mg 19,57 mg
- Kofein 3,1 mg 0,59 mg
Extrakt z černého pepře 10 mg 1,9 mg
- Piperin 9,5 mg 1,8 mg

Složení

 • Borůvka: L-citrulin DL-malát (1:1), beta-alanin, A-AKG komplex (L-arginin, alfa-ketoglutarát vápenatý), protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma, L-tyrosin (volné amino ve formě kyseliny), kofein (bezvodý), Zelený čaj ( Camellia sinensis ), extrakt z listů (40% polyfenol, 20% katechin, 8,5% EGCG a 8% standardizovaný kofein), prášek z hořkého pomeranče ( Citrus aurantium ), sladidla (Sukralóza, acesulfam -K), protispékavá látka (fosforečnany vápenaté), nikotinamid, Guarana ( Paullinia cupana ), prášek ze semen (s obsahem kofeinu 3 %), barviva (ponzo 4R***, indigokarmín, karamel), černý pepř ( Piper nigrum ) extrakt (standardizovaný na 95% obsah piperinu). ***Ponsó 4R: může mít škodlivý vliv na aktivity a pozornost dětí.
 • Žvýkačka: L-citrulin DL-malát (1:1), beta-alanin, A-AKG komplex (L-arginin, alfa-ketoglutarát vápenatý), protispékavá látka (oxid křemičitý), aromata, L-tyrosin (volné amino ve formě kyseliny), kofein (bezvodý), zelený čaj ( Camellia sinensis ), extrakt z listů (40% polyfenol, 20% katechin, 8,5% EGCG a 8% standardizovaný kofein), prášek z hořkého pomeranče ( Citrus aurantium ), sladidla (sukralóza, acesulfam -K), protispékavá látka (fosforečnany vápenaté), nikotinamid, guarana ( Paullinia cupana ), prášek ze semen (s 3% obsahem kofeinu), extrakt z černého pepře ( Piper nigrum ) (standardizovaný na 95% obsah piperinu).

Upozornění

 • Přípravek nenahrazuje vyváženou stravu a zdravý životní styl!
 • Nepřekračujte doporučené denní množství!
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí!
 • Beta-alanin může u některých lidí způsobit neškodné dočasné brnění na kůži.
 • Vysoký obsah kofeinu!
 • Jeho konzumace se nedoporučuje dětem a těhotným a kojícím ženám. (378,8 mg/dávka).
 • Skladujte v uzavřeném stavu, při teplotě 5°C až 30°C, chraňte před přímým teplem, slunečním zářením a vlhkostí! Po otevření neuchovávejte výrobek déle než 6 měsíců.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz