scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml

Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC).
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
1 070 Kč
-40% -431 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 639 Kč

Značka: Nordbo Objednací číslo: 188247

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml

Olej z dánského pstruha s citrónovou příchutí.
 • #1 Scandinavian Rainbow Trout Oil ve formě kapslí
 • Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
 • Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
 • Panenská čistota = nežádoucí složky jsou hluboko pod hodnotami, které lze měřit současnými metodami (těžké kovy, PCB, dioxiny atd.)
 • Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
 • Optimální a vyvážený obsah nenasycených mastných kyselin bez drastických extrakčních zásahů (přirozené, nativní složení)
 • Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA)
 • Každá kapka oleje je kvalitní, čerstvá a svěží jako u živé ryby (bez pachutí) - je přidaná pouze přírodní chuť citrónu
 • Produkt je vhodný pro děti i dospělé
 • NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích: kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti. Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.
Zaměření produktu
Omega mastné kyseliny obsažené v rybím oleji jsou stavebními kameny buněčných membrán, jsou tedy doslova výživou pro tělo i mozek. Omega-3 mastné kyseliny také mají velmi výrazné vlastnosti související s oxidativním stresem a regenerací. Kvalitní rybí olej je proto doslova revitalizátorem pro dospělé i děti. Kdy produkt nejlépe využijeme? Při vysoké zátěži, ať už fyzické nebo psychické, při rekonvalescenci i jako podporu pro kondici organismu na každý den.

Certifikace ASC: Aquaculture Steward Council
ASC je nadnárodní certifikát udržitelnosti pro rybí chovy, který garantuje udržitelný způsob chovu a produkce. Certifikát ASC mimo jiné reguluje krmivo pro ryby, užití antibiotik, zdraví zvířat a dohledatelnost produktu až k místo jeho vzniku. Dohlíží také na pracovní podmínky zaměstnanců.

10 požadavků pro udělení certifikace
 1. Ryby musí žít výhradně v podmínkách, které reflektují nejlepší možné podmínky přirozeného prostředí, což zahrnuje čistou proudící vodu.
 2. Ryby musí mít přístup k dostatku krmiva z přírodního a GMO-free zdroje. Výsledný rybí doplněk by měl být vyroben z vedlejších produktů.
 3. Při péči o ryby ani rybníky nesmí být použitý konvenční syntetické látky, které by mohly poškodit vodní prostředí.
 4. Rybí chovy musí mít nastavený monitoring zdraví a stavu živočichů prováděný nezávislým veterinářem.
 5. Ryby musí mít možnost přístupu do okolních přírodních řek a říček.
 6. Voda z chovů vypouštěná do volného prostředí musí být kontrolovaná na obsah kyslíku, dusičnanů, dusitanů, fosforu a dalších látek.
 7. Rybí chov musí mít dlouhodobý plán na udržitelné hospodaření a prioritizovat zelenou energii a recyklovatelné materiály.
 8. Produkce musí být plně vysledovatelná od místa výroby až po konečný produkt.
 9. Ryby musí mít dostatek prostoru pro přirozený pohyb bez stresu a bez vzájemného zraňování se.
 10. Ryby musí být loveny pomoci tzv. měkkých metod (sítí) a převáženy ve schválených kontejnerech.
Revitalizace a účinná kombinace s dalšími doplňky výživy Nordbo
Omega-3 olej Nordbo lze užívat samostatně a nebo využít posilujících vlastností dalších doplňků značky Nordbo.

Doplněk Obsahuje Hlavní zaměření Kdy Pro koho
Omega-3 olej + Kollagen Omega mastné kyseliny + kolagen Oxidativní stres, vzhled pleti, vlasů, nehtů, pohybový aparát Při požadavku na krásný vzhled pleti, vlasů a nehtů Primárně pro ženy
Omega-3 olej + Pure cleanse Omega mastné kyseliny + bylinné extrakty Oxidativní stres, játra, ledviny, detox Při vysoké zátěži, stresu, při náročném životním stylu Při vysoké zátěži, stresu,
Omega-3 olej + Instant Magnesium Omega mastné kyseliny + bisglycinát hořečnatý Oxidativní stres, energetický metabolismus Při vysoké zátěži, stresu, při pravidelném sportu Pro muže, ženy i děti
Omega-3 olej + Lacti Total Omega mastné kyseliny + probiotika a prebiotika Oxidativní stres, zažívací trakt Při optimalizaci zažívání a trávení Pro ženy i muže
Omega-3 olej + Mage Omega mastné kyseliny + bylinné extrakty Oxidativní stres, zácpa, zažívací trakt Při zácpě Pro ženy i muže

O značce Nordbo
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:

 1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
 2. Udržitelnost a etická odpovědnost

Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.

Doporučené dávkování

 • Děti 1-10 let: 2,5 ml (1/2 lžičky) denně.
 • Děti 11-17 let: 5 ml (1 lžička) denně.
 • Dospělí, těhotné a kojící 5-15 ml (1-3 lžičky) denně.
 • Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 13-40 denních dávek (u dětí až 80 denních dávek).

Aktivní látky


v 1 čajové lžičce (5 ml) ve 3 čajových lžičkách (15 ml)
ECOLOMEGA® 4575 mg 13725mg
Omega-3 700 mg 2100 mg
- z toho EPA 125 mg 375 mg
- z toho DHA 325 mg 975 mg
- ostatní omega-3 250 mg 750 mg
Omega-6 450 mg 1350 mg
Omega-7 290 mg 870 mg
Omega-9 1240 mg 3720 mg
Omega-11 270 mg 870 mg

Složení

 • Olej z dánského pstruha s certifikací ASC - ECOLOMEGA® (4575 mg v jedné 5 ml dávce), přírodní citrónové aroma, antioxidant (BIO extrakt z rozmarýnu a přírodní směs tokoferolů).

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Skladujte v chladu a suchu.
 • Přípravek je vhodný pro vegany.

Parametry

Forma tekuté
Objem 200 ml

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml0 % 100 %