1423746

GymBeam Thor Stim-free 420 g

ID {{ productCode }}

Thor Stim-free je výborně rozpustná komplexní předtréninková směs bez stimulantů. I navzdory tomu má složení nabité látkami, které lidé ve světě sportu vyhledávají na podporu výkonu a efektivnější prokrvení svalů. Skvěle tak poslouží během tréninků ve večerních hodinách bez obav z negativního vlivu na spánek.
Více info Více info
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1423746

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GymBeam Thor Stim-free 420 g
479
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
479
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Thor Stim-free - komplexní předtréninkovka bez stimulantů na podporu výkonu, vhodná i na tréninky ve večerních hodinách bez negativního vlivu na spánek

Thor Stim-free patří mezi komplexní předtréninkové směsi, které oceníte zejména v případě, že trénujete v pozdějších odpoledních či ve večerních hodinách. Neobsahuje totiž žádné stimulanty a v klidu ho můžete užívat i večer bez obav z negativního vlivu na spánek. I navzdory absenci kofeinu a dalších stimulantů nabízí velmi efektivní složení nabité látkami, které jsou spojeny s podporou výkonu a efektivnějším prokrvením svalů.

Z hlediska podílu ve složení kraluje neesenciální aminokyselina L-Citrulin DL-malát, která je v tomto případě navázaná na malát, tedy sůl kyseliny jablečné. Samotný l-Citrulin funguje jako prekurzor argininu. Ten společně s přítomným l-argininem slouží jako substrát pro produkci oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy, čehož výsledkem je lepší prokrvení organismu. Díky tomu se k pracujícím svalům dokáže dostat více živin a kyslíku, což může vést k lepšímu sportovnímu výkonu. Zmiňovaný malát potom může snížit tvorbu kyseliny mléčné, která vzniká jako vedlejší produkt při intenzivním tréninku a souvisí se snížením intenzity výkonu. Zlepšit tuto situaci může pomoci i přítomný beta Alanin, který díky svému mechanismu působení dokáže oddálit nástup únavy a zvýšit efektivitu sportovního výkonu.


Složení doplňuje aminokyselina l-Glutamin, která se přirozeně nachází ve svalech a její hladina klesá při sportovním výkonu. Naše tělo ho dokáže využít jako zdroj energie pro některé buňky imunitního systému. Zapomenout nesmíme ani na přítomnou kokosovou vodu v prášku, která se postará o lepší hydrataci při náročných trénincích. V tu chvíli oceníte také obsažený l-tyrozin. Ten je prekurzorem syntézy dopaminu a norepinefrinu (noradrenalinu), který je známý jako stresový hormon připravující organismus na zátěž. Zároveň bývá častou přísadou předtréninkových směsí zejména díky tomu, že se podílí na mnohých biologických procesech.

Celou směs skvěle doplňuje i Cholin bitartrát pro podporu kognitivních funkcí a maximální focus při tréninku. K tomu může přispět i přítomné DMAE, které patří mezi nootropika užívané za účelem lepší koncentrace. Kromě toho tu najdete i extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), který obsahuje synefrin. Ten může pomoci zvýšit rozklad tuků na energii. Potenciál formule Thor Stim-free navíc výborně znásobují silné adaptogeny v podobě prášku z plodů ženšenu sibiřského (Eleutherococcus senticosus) a extraktu z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Jedná se o látky, které mohou pomoci vypořádat se se stresem a lépe se na něj adaptovat. Zároveň jsou vyhledávány s cílem podpory odolnosti organismu, ale i psychické a fyzické výkonnosti.

Složení uzavírá přítomnost vitaminů C, B3 a B6, které plní v našem organismu celou řadu životně důležitých procesů. Vitamin C se hodí na každém tréninku, protože přispívá k udržení správné funkce imunitního systému během intenzivní fyzické námahy. Vitamin B3 poté přispívá k optimálnímu energetickému metabolismu, který je důležitý pro tvorbu energie. Přítomnost vitaminu B6 zase oceníte z důvodu, že přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. To se může hodit v průběhu náročných dní, kdy vás ještě čeká trénink.

Thor Stim-free je tedy díky svému složení ideálním předtréninkovým parťákem, který podpoří váš výkon. Obzvlášť ho ocení lidé, kteří omezují příjem kofeinu, vyhýbají se mu nebo jsou na něj citliví. Má skvělou rozpustnost a potěší svěží chutí. Zároveň je vhodný i pro vegany.

V případě, že vám více vyhovují pre-workout doplňky s obsahem stimulantů, vyzkoušejte naši funkční předtréninkovou směs Thor s obsahem kofeinu, taurinu a dalších efektivních složek pro podporu maximálního výkonu.

Thor Stim-free a jeho výhody

 • je komplexní předtréninkovka bez kofeinu a jiných stimulantů
 • obsahuje efektivní směs látek na podporu výkonu
 • hodí sa na trénink i ve večerních hodinách bez negativního vlivu na spánek
 • podporuje produkci oxidu dusnatého (NO) pro lepší prokrvení svalů
 • přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
 • podporuje maximální koncentraci při tréninku
 • obsahuje adaptogeny známé pro svůj vliv na odolnost organismu
 • podporuje psychickou a fyzickou výkonnost
 • udržuje optimální fungování imunitního systému při intenzivní fyzické námaze
 • může být ideální alternativou pro osoby citlivé na Kofein nebo pro ty, kteří se tomuto stimulantu vyhýbají
 • má skvělou rozpustnost a svěží chuť
 • je vhodný i pro vegany

Doporučené dávkování

Smíchejte 1 odměrku (14 g) s 150-300 ml vody a užijte 20 minut před tréninkem.

Aktivní látky


14 g (1 odměrka) *RI per 14 g
L-Citrulin DL-malát  5000 mg -
Beta Alanin  2500 mg -
L-Glutamin  2000 mg -
L-arginin  1300 mg -
Kokosová voda v prášku  500 mg -
L-tyrosin  400 mg -
Cholin bitartrát  400 mg -
Prášek z plodů sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus)  400 mg -
- Eleuterosidy  1,6 mg -
Vitamin C  320 mg 400 %
Extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 100 mg -
- Rosavin 3 mg -
Dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát 54 mg -
- DMAE 20 mg -
Vitamin B3 48 mg 300 %
Extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) 22 mg -
- Synefrin 20 mg -
Vitamin B6 7 mg 500 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Složení

 • jahoda - kiwi: L-Citrulin DL-malát (2:1), beta Alanin, L-Glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protisrážlivé činidlo (oxid křemičitý), L-tyrosin, Cholin bitartrát, prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (0,4 % eleuterosidy), přírodní aromata, vitamin C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3 % Rosavin), sladidlo (Sukralóza), dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát, barviva (beta karoten, červená řepa), vitamin B3 (nikotinamid), extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (95 % synefrin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).
 • mango - maracuja: L-Citrulin DL-malát (2:1), beta Alanin, L-Glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protisrážlivé činidlo (oxid křemičitý), L-tyrosin, Cholin bitartrát, prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (0,4 % eleuterosidy), přírodní aromata, vitamin C (kyselina L-askorbová), sladidlo (Sukralóza), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3 % Rosavin), dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát, barviva (beta karoten, červená řepa), vitamin B3 (nikotinamid), extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (95 % synefrin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 • Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte mimo dosah malých dětí.
 • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.
 • Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
 • Balení obsahuje silica sáček.

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 30 dávek
Hmotnost 420 g
Speciální požadavky vegan, vegetarián, bez GMO, bez lepku, bez laktózy

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz