1423996

GymBeam Articular Drink 390 g

ID {{ productCode }}

Articular Drink je komplexní výživa na klouby s obsahem funkční čtveřice ověřených látek, tedy glukosaminu, chondroitinu, MSM a kolagenu. Ve složení však najdete také 7 vitamínů. Například Vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí i chrupavek. Má formu dobře rozpustného prášku s příjemnou příchutí. Je ideální pro všechny lidi, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví a funkci pohybového aparátu.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1423996

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GymBeam Articular Drink 390 g

GymBeam Articular Drink 390 g

329
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma sypké
Dávek v balení 30 dávek
Hmotnost 390 g
Speciální požadavky bez GMO, bez lepku, bez laktózy

Popis

Articular Drink - funkční komplex glukosaminu, chondroitinu, MSM, kolagenu a 7 vitamínů pro maximální péči o pohybový aparát

Articular Drink je komplexní kloubní výživa ve formě dobře rozpustného prášku s obsahem účinných látek pro péči o klouby, chrupavky, šlachy, vazy i kosti. Funkční základ produktu tvoří čtveřice ověřených látek v podobě glukosamin sulfátu, chondroitinu sulfátu, MSM (methylsulfonylmethan) a kolagenu. Ty se běžně nacházejí v našem těle a najdeme je tak zejména v kloubech, šlachách, vazech či úponech. Jejich příjmem tak poskytujeme tělu stavební materiál pro péči o tyto tělesné struktury. Jsou tak vhodné pro lidi, kteří pravidelně sportují nebo jinak nadměrně namáhají pohybový aparát.

Glukosamin a chondroitin slouží jako stavební materiál pro tvorbu chrupavky a dalších strukturálních částí pohybového aparátu. MSM obsahuje síru, ta se účastní přirozené tvorby kolagenu, který v těle slouží jako hlavní pojivová bílkovina pro klouby, kosti i pokožku. V produktu však najdete také samotné hydrolyzované kolagenové Peptidy, které jsou rozštěpené, díky čemuž se snadněji vstřebávají.

Součástí tohoto produktu je také Vitamín C, který přispívá k jeho normální tvorbě pro správnou funkci kostí, kloubů, chrupavek a krevních cév. Kromě toho podporuje správnou funkci imunity a přispívá ke snížení únavy i vyčerpání. Každý aktivní jedinec ocení také vitamín D3 (cholekalciferol), který se podílí na udržení normálního stavu kostí, optimální činnosti svalů a také přispívá ke správnému vstřebávání fosforu a vápníku, což je nejhojněji se vyskytující minerální látka v kostní tkáni.

Výživa na klouby Articular Drink je dále obohacena o vitamíny B1, B2 a B6, které podporují normální energetický metabolismus. Při něm k dochází ke spotřebě a uvolňování energie pro pohyb a další tělesné děje, které souvisí s fyzickou aktivitou. Na míru pociťované energie má vliv také Vitamín B6, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamín B9 neboli Kyselina listová zase podporuje normální psychickou činnost, která je rovněž nedílnou součástí kvalitního sportovního výkonu. To vše završuje Vitamín E, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Articular Drink je funkční doplněk stravy na klouby, který se díky promyšlenému složení hodí všem sportovcům, aktivním jedincům a dalším lidem, kteří chtějí pečovat o svůj pohybový aparát. Ocení ho také lidé s fyzicky náročným zaměstnáním. Má formu rozpustného prášku, ze kterého si po rozmíchání ve vodě připravíte funkční nápoj.

Articular Drink a jeho výhody

 • komplexní kloubní výživa ve formě rozpustného prášku
 • obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, Kolagen a 7 vitamínů
 • přispívá ke správné funkci kostí a chrupavek 
 • podporuje normální tvorbu kolagenu
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • podporuje normální činnost nervové soustavy a psychiky
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • podporuje správnou funkci kostí a svalů
 • podílí se na normálním energetickém metabolismu
 • má vliv na správné vstřebávání vápníků a fosforu
 • vhodná pro maximální péči o pohybový aparát
 • ideální pro sportovce, kteří nadměrně zatěžují klouby
 • hodí se lidem, kteří mají fyzicky náročné zaměstnání
 • po smíchání s vodou vytváří funkční nápoj s ovocnou příchutí

Doporučené dávkování

 • Smíchejte 1 odměrku (13 g) s 200–300 ml vody, použijte šejkr.
 • Užívejte 1-2krát denně.

Aktivní látky


1 dávka (13 g)
Hydrolyzované kolagenové Peptidy 7000 mg
Glukosamin sulfát 800 mg
Chondroitin 150 mg
MSM (metylsulfonylmetan) 800 mg
Vitamín C 500 mg
Vitamín B1 5 mg
Vitamín B2 3 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B9 400 mcg
Vitamín E 25 mg
Vitamín D3 15 mcg

Složení

 • pomeranč: Hydrolyzované kolagenové Peptidy, Maltodextrin, glukosamin sulfát 2KCl (měkkýši), MSM (methylsulfonylmethan), Vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní aroma, Chondroitin sulfát, barvivo (beta karoten), sladidlo (Sukralóza), Vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglu).
 • malina: Hydrolyzované kolagenové Peptidy, Maltodextrin, glukosamin sulfát 2KCl (měkkýši), MSM (methylsulfonylmethan), Vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní aroma, Chondroitin sulfát, barvivo (červená řepa), sladidlo (Sukralóza), Vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B1 (thiaminhydrochlorid), Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglu).

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 • Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte mimo dosah malých dětí.
 • Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.
 • Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz