scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

GF Nutrition Kre-Alkalyn + AAKG 120 kapslí

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH v kapslové formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu obohacená o směs AAKG.
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
690 Kč
-34 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 656 Kč

Značka: GF Nutrition Objednací číslo: 1348643

GF Nutrition Kre-Alkalyn + AAKG 120 kapslí

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH vyšší než 12 v kapslové formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu. Běžný kreatin monohydrát má pH nižší než 7 čímž se během procesu trávení částečně přeměňuje na odpadní látky (kreatinin a další), které tělo vylučuje prostřednictvím ledvin z těla ven. Patentovaná forma Kre-Alkalynu® díky svému složení má pH vyšší než 12 a tím je pro organismus několikanásobně využitelnější než-li běžná forma kreatinu. Pro znásobení výsledného efektu je Kre-Alkalyn® obohacen Argininem v podobě AAKG

Kreatin patří již řadu let mezi velmi dobře prověřenou látku, která napomáhá nárůstu síly, svalové hmoty a k lepší regeneraci. Proto se jedná o velmi populární doplněk stravy jejíž použití je pro efektivní výsledky silového i vytrvalostního tréninku v zásadě nezbytné. Jde o bezpečný a prověřený ergogenní (zvyšující výkon) doplněk stravy, který má ale i terapeutické využití, v poslední době se používá např. při léčbě nervosvalových poruch a stále častěji pro zpomalení a nástup některých neurogenerativních chorob (např. Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba).

Využití i u seniorů - Forma Kre-Alkalynu® má pozitivní vliv z hlediska možnosti návratu síly, energizace organismu a částečné eliminace nervosvalových poruch, díky tomuto vlivu se tato forma kreatinu v USA začala využívat jako doplněk pro starší populaci. V těchto případech doporučujeme Kre-Alkalyn® dávkovat i u seniorů v dávkách okolo 1 gramu denně (maximálně dvě kapsle denně). V případě léčby nebo při jakýchkoliv jiných zdravotních omezeních doporučujeme užívání Kre-Alkalynu® konzultovat s ošetřujícím lékařem.

V lidském těle se více než 95 % kreatinu nachází v kosterním svalstvu, jeho doplňování je velmi efektivní, nicméně u některých jedinců může klasický kreatin monohydrát způsobovat např. zažívací potíže, navíc není úplně stálý v zažívacím traktu, během procesu trávení a vstřebávání se částečně mění na odpadní látky. Z výše popsaného důvodu jsme chtěli zákazníkům nabídnout lépe využitelnou formu kreatinu, proto jsem se rozhodli oslovit výrobce a společnost, která drží patent a licenci této formy Kre-Alkalynu® a uvést na český trh tuto patentovanou formu. Kre-Alkalyn® je díky svému složení stálý během procesu trávení, nepotřebuje další transportní systémy a během procesu trávení dochází k absolutně nulové přeměně na neefektivní kreatinin, který pouze zatěžuje ledviny a zhoršuje využití klasického kreatin monohydrátu. Navíc jsme dostali od výrobce i povolení jejich směs Kre-Alkalynu® obohatit o další příměs a to velmi využitelnou formu argininu v podobě AAKG (arginin alfa-ketoglutarát - zdroj Německo) pro zefektivnění celkového účinku. Přirozenou vlastností Aminokyseliny Arginin, která patří mezi velmi důležité Aminokyseliny v těle je regenerace, podpora proteosyntézy (tvorba bílkovin a podpora růstu svalové hmoty) a snížení katabolismu na kterém se podílí hlavně díky tzv. vazodilataci cév (rozšíření a lepší prokrvení). Spojením Kre-Alkalynu® a AAKG vzniká unikátní směs s vysokou stabilitou během procesu trávení určená nejen sportovní veřejnosti, ale pro všechny, kteří usilují o zvýšení silového výkonu a energie.

GF nutrition používá Kre-Alkalyn US patent #6,399,661 Kre-Alkalyn® is a patented product (US patent #6,399,661). International patents pending. All rights reserved

Doporučené dávkování

 • 2 – 4 kapsle cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity, další 2–4 kapsle ihned po ukončení fyzické aktivity.
 • V netréninkové dny užívejte 4 kapsle během dne.
 • Maximální denní dávka jsou čtyři kapsle.
 • Zapijte dostatečným množstvím vody.
 • Pro starší populaci doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

Aktivní látky


1 kapsle 4 kapsle (1 dávka)
Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát 600 mg 2400 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 150 mg 600 mg
Celková hmotnost kapsle 878 mg ± 7,5 %  
Hmotnost obsahu kapsle 760 mg ± 7,5 %

Složení

 • 1 kapsle: Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát, arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG), oxid křemičitý (protispékavá látka).
 • Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy.

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Nenahrazuje pestrou stravu.
 • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí!
 • Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

Parametry

Forma kapsle (tobolky)
Velikost balení (kapsle) 120 kapslí

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu GF Nutrition Kre-Alkalyn + AAKG 120 kapslí0 % 100 %