92477

Masážní válec SKLZ Universal Massage Roller

ID {{ productCode }}

Dvojitý masážní míč SKLZ Universal Massage Roller má ergonomický tvar a slouží pro zahřátí a regeneraci, což k udržení zdravého těla.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 92477

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Masážní válec SKLZ  Universal Massage Roller

Masážní válec SKLZ Universal Massage Roller

749
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Typ produktu masážní válec
Vhodnost pro sporty fitness, multisport, jóga, pilates
Barva červená

Popis

Dvojitý masážní míč SKLZ Universal Massage Roller slouží k zahřátí a regeneraci. Ty jsou klíčem k udržení zdravého těla. Jeho jedinečná struktura je navržena tak, aby stimulovala pohyb a zvýšila pohyblivost, zatímco ergonomický tvar umožňuje zaměření na svaly a klouby po celém těle, dokonce i těžko dosažitelných svalů kolem páteře. 

  • Ergonomický design snižuje napětí kloubů a svalů od hlavy až k patě, což pomáhá snižovat pravděpodobnost zranění a dobu regenerace.
  • Unikátní tvar a velikost Vám umožňují zaměřit se na těžko dosažitelné svaly, jako jsou krk a záda.
  • Výrazná textura stimuluje oběh a zvyšuje pohyblivost, což napomáhá regeneraci.
  • Přenosný a snadno použitelný
  • Voděodolný a snadno se čistí

Ergonomický design univerzálního masážního válečku Vám pomůže dosáhnout hlubokých svalů a tkání, na které ostatní válce nemohou. Je ideální pro masáž Vašich zad, krku, hamstringů, stehenních a lýtkových svalů a dalších —  ve skutečnosti neexistuje svalová skupina, na kterou nedokáže dosáhnout.

Dokončete regeneraci
Díky ergonomickému designu, texturovanému povrchu a ideální pevnosti se univerzální masážní váleček zaměřuje na klíčové svaly zad, páteře a celkové tělesné zdraví. Tento jedinečný válec pomáhá zvýšit průtok krve a ohebnost při rozbíjení uzlů a ztuhlosti, aby pomohl snížit pravděpodobnost zranění a urychlit Vaši regeneraci.

Povrch, který stimuluje
Obsahuje výraznou texturu, která pomáhá stimulovat oběh a snižovat napětí svalů, což pomáhá zvýšit svalovou výkonnost během tréninku, snižuje bolestivost a čas regenerace. Jedinečná rukojeť Vám také umožňuje používat prakticky na jakémkoliv povrchu, aniž by byl nepříjemný nebo obtížný.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz