FCZV007

Czech Virus BCAA 1800 mg 150 tablet

ID {{ productCode }}

Obsah BCAA v 1 tabletě - 1800 mg!

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: FCZV007

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Czech Virus BCAA 1800 mg 150 tablet

Czech Virus BCAA 1800 mg 150 tablet

498
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Forma tablety
Velikost balení (tablety) 150 tablet
Dávek v balení 75 dávek
Speciální požadavky vegan, vegetarián, bez laktózy, bez lepku, bez umělých sladidel

Popis

BCAA 1800MG TABS jsou větvěné aminokyseliny (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) ve volné formě s obsahem 1800 mg Bcaa v jedné tabletě s minimem pojiv (1.5%). Tento typ tablet je vyráběn novou technologií, kde je použito minimální množství pojiv - běžně výrobci používají 15 až 50% nestravitelných pojiv. Bcaa mohou pomoci s ochranou svalové hmoty a mohou zlepšit regeneraci po tvrdém tréninku, jsou vhodné hlavně v rýsovacím období.

Bcaa tvoří významnou část všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Pod vlivem intenzívní fyzické zátěže se vyčerpává energetická zásoba tvořená glykogenem a nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Této nepříznivé situace lze zabránit podáváním větvených aminokyselin (BCAA).

> 1800 mg Bcaa v jedné tabletě - Stačí 2-4 tablety pro plnou dávku (u konkurenčních produktů může jít až o 4 násobek tablet!!)
> Minimum nestravitelných pojiv (1.5%) v podobě stearanu hořečnatého
> Nejlevnější Bcaa tablety na trhu

Naše BCAA 1800MG TABS nakupujeme přímo v České Republice u největšího dovozce, který každý batch testuje na nečistoty. Balení poté probíhá ve firmě s mnohaletou tradicí, která vyrábí hlavně pro zahraniční trh a sídlí v Praze.

Leucin patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit a je třeba je přijímat v potravě. Má několik funkcí - podporuje udržení hladiny glukózy v krvi, působí proti katabolickému procesu a podílí se na syntéze svalových bílkovin. Reguluje také hladinu cukru v krvi, podílí se na růstu a regeneraci svalových a kostních tkání a na tvorbě růstového hormonu. Chrání před ztrátou proteinu ve svalové hmotě po zranění či vlivem stresu.
Isoleucin patří esenciální aminokyselina s rozvětveným řetězcem (vstřebává se přímo do svalů) je běžně spojována se zvýšenou odolností a hojení svalových tkání, je proto doporučována atletům, kulturistům a dalším, kteří podstupují větší fyzickou námahu a kteří chtějí zvětšit objem své svalové hmoty.
Valin patří mezi aminokyseliny, které jsou součástí elastinu, což je protein podobný kolagenu, který je hlavním komponentem elastických vláken v tkáních živočichů. Valin rovněž ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku podobně jako tryptofan, fenylalanin a tyrosin. Poskytuje sloučeninu sukcinylCoA pro důležitou biochemickou reakci označovanou jako Krebsův cyklus. Podporuje účinky Leucinu a Isoleucinu.
Další použité látky: Stearan hořečnatý (1.5%)

Doporučené dávkování

  • Užijte 2-4 tablety a zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Nepřekračujte 10 tablet (18 g) denně - doporučené denní dávkování.

Nutriční informace

Energetická hodnota 391,2 kcal / 1643 kJ
Bílkoviny 97,8 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g

Složení

  • L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucin
  • Další látky: stearát hořečnatý (1,5%)
Obsah BCAA (v tabletě) 1800 mg
- z toho L-Leucin 900 mg
- z toho L-Isoleucin 450 mg
- z toho L-Valin 450 mg

Informace

  • Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU! Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Výrobce: Czech Nutrition s.r.o., Hády 1098/5a, 614 00 Brno

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (2)

174
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Czech Virus BCAA 1800 mg 150 tablet
Ověřený zákazník

5

Výhodou je určitě obsah BCAA na tabletu a tím i nižší dávkování.
Czech Virus BCAA 1800 mg 150 tablet
Ověřený zákazník

4

Sedí mi ten obsah BCAA na tabletu, nemusím aspoň polykat tolik tablet jako od jiných výrobců s nižších obsahem.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz