scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

BioTech USA Shaper 90 kapslí

Komplexní formule v kapslích vytvořená ve spolupráci s ikonou ve fitness průmyslu Ulyssesem na regulaci hmotnosti, bez stimulantů a kofeinu.
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
630 Kč
-28% -174 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 456 Kč

Značka: BioTech USA Objednací číslo: FBIT225

BioTech USA Shaper 90 kapslí

Komplexní spalovač tuků v kapslích vytvořený ve spolupráci s ikonou ve fitness průmyslu Ulisses. Shaper obsahuje 9 různých rostlinných extraktů jako jsou paprika, pepř, kořen kopřivy indické (Coleus forskohlii), kořen pampelišky, listy zeleného čaje, zelené kávová zrna a semena guarany. Přírodní zdroje kofeinu (Zelený čaj, Zelená káva a Guarana) jsou doplněn ještě i o bezvodý Kofein. Populární složky jako L-karnitin, CLA a L-tyrosin poukazují na komplexnost SHAPER.

Ulisses, číslo #1 a ikona ve fitness průmyslu dnešní doby.

Ulisses inspiroval miliony lidí aby dosáhli jejich cíle. Během posledních 20 let je aktivní v kulturistice. Podařilo se mu vybudovat neuvěřitelně harmonické a obrovské množství svalové hmoty. To je důvod proč ho oslovilo množství celebrit, aby jim pomohl dostat se do skvělé formy. Nastal čas, abyste se i vy mohli profitovat z jeho znalostí. Spolu s BioTechUSA Ulisses vytvořili Shaper, první produkt v sérii Ulisses, který kombinuje jeho zkušenosti v kulturistice a odborné dovednosti prémiové značky v oblasti potravinových doplňků.

Ulisses o tom, jak vznikl Shaper:

"Každý den dostávám řadu otázek od mužů i žen, kteří bojují s jejich hmotností. Ve většině případech se snaží zhubnout. Kromě perfektního tréninkového plánu a přiměřené stravy, pečlivě vybrané doplňky také přispívají k vašemu úspěchu. Delší dobu jsem přemýšlel, že kromě rozdávání rad by bylo skvělé pomoci těmto lidem spalovačem tuku, který by byl plně vyvinut na základě mých znalostí a zkušeností. Recept vytvořen týmem BioTechUSA obsahuje dokonalou kombinaci všech složek, které jsem úspěšně používal.

S odborníky BioTechUSA jsme chtěli vytvořit produkt, který může poskytnout pomoc co největšímu počtu lidí dosáhnout jejich ideální váhu. Proto jsme vytvořili spalovač tuku bez stimulantů. Shaper je bezpečný produkt, který se může používat dlouhodobě bez omezení, pokud se snažíte zhubnout, nebo se stát štíhlejší. "

Shaper dále obsahuje vitamin B6 a vitamin B12, které přispívají k normálnímu fungování imunitního a nervového systému, pokud správné metabolismu pro tvorbu energie. Obsah zinku přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, sacharidů a mastných kyselin. Obsah chromu přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Obsah železa přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím. Kromě toho obsah jódu přispívá k normální produkci hormonů štítné žlázy a její zdravé funkci.

Výhody:
 • Termogenní spalovač tuků se 14 účinnými složkami
 • Až 125 mg kofeinu na jednu dávku
 • Přidáno rostlinné extrakty
 • 120 mikrogramů chromu, který přispívá k udržování normální hladiny glukózy v krvi

Doporučené dávkování

 • Užívejte 3 kapsle denně s vodou.

Nutriční informace

1 dávka (3 kapsle)
Chrom 120 mcg
Acetyl L-karnitin 500 mg
CLA (Konjugovaná kyselina linolová) prášek (stand. Min. 60% CLA) 300 mg
Extrakt z bobů Zelené kávy (Coffea canephora) 300 mg
Extrakt z listů Zeleného čaje (Camellia sinensis) 250 mg
Kofein (extrakt ze zelené kávy, extrakt ze zeleného čaje, Kofein bezvodý, extrakt z guarany) 125 mg
Extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) 83,3 mg
L-tyrosin 75 mg
Extrakt ze semen Guarany (Paullinia cupana) (stand. Max. 65%) 50 mg
Extrakt ze semen kakaovník pravý (Theobroma cacao) 50 mg
Extrakt z kořene Kopřivy indické (Coleus forskohlii) 20 mg
Extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum) (Bioperine®) 10 mg
Extrakt z plodů červené papriky (Capsicum annuum) (Capsimax®) 10 mg

Složení

 • Acetyl-L-karnitin 23,8%, kapsle [želatina, povlaková látka (šelak), barviva (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], CLA prášek [glyceridy (bohaté na CLA), sušený kukuřičný sirup, kaseinát sodný (obsahuje mléko), protispékavými látkami (oxid křemičitý) stabilizátory (difosforečnan)] 14,3%, extrakt ze zrn zelené kávy (Coffea canephora), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (extrakt z pomerančovníku hořkého, Maltodextrin), Kofein bezvodý 3,57%, L-tyrosin, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana) (extrakt z guarany, Kofein), extrakt z bobů kakaa (Theobroma cacao), extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus Forskohlii), extrakt z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale) (extrakt z kořene pampelišky lékařské, Maltodextrin), extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum) (Bioperine®), extrakt z plodů červené papriky (Capricum annuum) (Caps max®), chrom (pikolinát chromitý).

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Uskladňujte mimo dosah malých dětí.
 • Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.
 • Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.
 • Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25 °C.

Výrobce: Biotech USA, P.O. Box 9000, 33340 Fort Lauderdale, United States

Parametry

Forma kapsle (tobolky)

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu BioTech USA Shaper 90 kapslí0 % 100 %