scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Alavis C-Max Immune 4 30 kapslí

Komplex vitaminů a minerálů v organické bioaktivní formě pro podporu imunity.
Zaregistrujte se, přihlaste se a získejte až o 10 % nižší cenu na tento produkt!
249 Kč
-39% -97 Kč
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1 500 Kč.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 144 Kč

Značka: Alavis Objednací číslo: FALA014

Alavis C-Max Immune 4 30 kapslí

Komplex vitaminů a minerálů v organické bioaktivní formě pro podporu imunity.

 • Vitamin C, vitamin D, zinek a selen přispívají k normální funkci imunitního systému.
 • Vitamin C, zinek a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Zinek přispívá k normální syntéze DNA a normální plodnosti a reprodukci.
 • Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.
 • Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.
 • Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg denně navíc k doporučenému dennímu přívodu vitaminu C.

Nutra-C™

Nutra-C™ je značková forma vitaminu C, mírně působící na žaludek, proto je vhodná i pro citlivé osoby. Jedná se o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se vyznačuje rychlou absorpcí, lepší retencí, tj. udržením v organismu, nižší ztrátou v moči a absencí trávicích potíží po konzumaci.

Vitamin C má přímé antioxidační vlastnosti, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Oxidativní stres je ovlivňování buněk organismu přebytečným množstvím nepárových volných elektronů např. z reaktivních druhů kyslíku během přirozených chemických reakcí v organismu člověka. Vitamin C rovněž přispívá k nepřímé antioxidační ochraně regenerací jiných antioxidantů, jako je např. vitamin E.

Kyselina threonová je aktivním metabolitem vitaminu C - kyseliny askorbové a její vápenatá sůl L-threonát vápenatý je jako forma vápníku součástí dalších chemických reakcí při zpracování minerálů a dalších živin v organismu. L-askorbát vápenatý snižuje kyselost této značkové směsi vitaminu C. Vápník a hořčík jako dvojmocné ionty musí být v organismu člověka přijímány ve správném optimálním poměru. Proto byla přidána další část vitaminu C ve formě L-askorbátu hořečnatého pro podporu přirozené chemické a biologické rovnováhy mezi těmito minerály. Tyto molekuly vitaminu C podporují jeho biologickou dostupnost, zadržování v těle a jako zdroj vitaminu C poskytují silnou imunitní podporu organismu.

Vitamin D3

Vitamin D je známý jako klíčový hráč v mnoha procesech v lidském těle, včetně jeho role u vrozené a adaptivní imunity. Vybraný vitamín D3 - cholekalciferol je v mikroenkapsulované a ve vodě dispergovatelné formě, která poskytuje ochranu před světlem a kyselinami a zabraňuje vzájemné interakci s jinými složkami potravy, čímž zvyšuje účinnost produktu.

Přes schopnost syntetizovat vitamín D v našem těle v epidermální vrstvě kůže se však často nachází nedostatečné množství vitaminu D3 v lidském séru. Zejména během podzimu a zimy se doporučuje věnovat pozornost příjmu tohoto vitaminu.

Zinek

Zinek je základní stopový prvek, který je součástí různých buněčných funkcí, jako jsou převod signálu, transkripce a replikace částí buněk. Kromě jiného zinek přispívá k normální syntéze DNA a podílí se tudíž i na procesu dělení buněk, plodnosti a reprodukci.

Mnoho enzymů závisí na zinku jako jejich kofaktoru pro katalytickou aktivitu. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, makroživin a mastných kyselin, také přispívá k udržení zdravého stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. A v neposlední řadě je nezbytný pro normální aktivitu některých zprostředkovatelů imunity.

Selen


Převládajícím organickým typem selenu v kvasnicích obohacených selenem je L-seleno-methionin, bioaktivní forma vázaná na inaktivované kvasnice Sacharomyces cerevisiae. Selen je stopový prvek, který hraje důležitou roli v lidské imunitě. Jako nezbytný kofaktor selenoproteinů je nepostradatelný pro aktivitu řady enzymů, zejména těch, které se podílejí na antioxidační obraně těla.

Doplňování selenu, hlavně u starších osob, je spojováno se silnější odezvou imunitního systému na vnější stimulující podněty.

Účinek selenu, včetně organicky vázaného selenu na kvasnice, je podložen několika klinickými zkouškami na osobách provedených dle zlatých standardů, publikovanými v recenzovaných vědeckých časopisech. Výsledky těchto studií zdůvodňují posilující a vyrovnávací účinek L-seleno-methioninu v kvasnicích obohacených selenem na imunitní systém. Je doložen příznivý účinek selenu na zdraví osob včetně antioxidačního účinku a ochrany před buněčným oxidativním stresem tj. nadměrné oxidaci lidských tkání a buněk v organismu.

Doporučené dávkování

 • Dospělí 1 kapsli nejlépe ráno před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.
 • Lze užívat i během dne s menší porcí jídla nebo po jídle.

Aktivní látky

1 kapsle
Vitamin C Nutra-C 250 mg (313 % RHP)
Organická forma zinku 5 mg (50 % RHP)
Organicky vázaný selen 28 µg (50 % RHP)
Mikroenkapsulovaný vitamin D3 7,5 µg (150 % RHP)

Složení

 • Vitamin C Nutra-C™ (L-askorbát vápenatý, L-askorbát hořečnatý, L-threonát vápenatý, 313 % RHP) 250 mg, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý), barvivo (uhličitan vápenatý), zinek (glukonan zinečnatý, 50 % RHP) 5 mg, nosič (modifikovaný škrob, cukr), středněřetězcové triglyceridy, antioxidant (směs tokoferolů), selen (kvasnice obohacené selenem Saccharomyces cerevisiae, 50 % RHP) 28 µg, vitamin D3 (cholekalciferol, 150 % RHP) 7,5 µg.

RHP - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby na den (8400 kJ / 2000 kcal).

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 • Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 • Není určeno pro děti do 3 let věku.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Nepoužívejte, pokud je obal porušen.
 • Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.
 • Po otevření uchovávejte dle skladovacích podmínek mimo dosah tepelného a přímého slunečního záření!

Výrobce: LightHouse Internacional Inc., 1st Canadian Place, M5X1B5 Ontario, Canada

Parametry

Forma kapsle (tobolky)
Velikost balení (kapsle) 30 kapslí

Hodnocení

(Hodnotilo 0 uživatelů)Napiš své hodnocení produktu Alavis C-Max Immune 4 30 kapslí0 % 100 %