scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

The North Face
North Face je název pro nejchladnější a nejnepřístupnější stranu hory. Proto je trochu ironií, že se příběh značky The North Face začal psát na pláži. Konkrétně ve čtvrti North Beach v San Francisku, pouhých 50 metrů nad mořem. Právě zde se dva nadšenci rozhodli v roce 1966 založit malou maloobchodní horolezeckou prodejnu. Brzy poté se stal malý obchod známý pod názvem The North Face. 

V roce 1968 se přestěhovali na druhou stranu zálivu San Francisko Bay, do Berkeley a začala navrhovat a vyrábět vlastní značku technického  horolezeckého oblečení a vybavení.

V 60. letech získala mezi outdoorovými nadšenci značka nemalou popularitu a začala sponzorovat expedice do stále ještě do značné míry nedotčených koutů světa. Tím byla zahájena tradice, ve které The North Face pokračuje do dnešních dní a vzniklo jejich motto: The North Face, Never Stop Exploring™.

Během 80. let se The North Face vrhl do segmentu sjezdového lyžování a na konci tohoto desetiletí byl jediným dodavatelem v USA, který nabízí komplexní kolekci vysoce výkonného svrchního oblečení, lyžařského oblečení, spacáků, batohů a stanů.

V 90. létech se společnost ještě více otevřela nejen vrcholovým horolezcům a lyžařům, ale všem batůžkářům, turistům, běžcům a outdoorovým nadšencům všeho druhu. Na přelomu tisíciletí The North Face spustil výrobu vlastních turistických a trailových běžeckých bot.

Nyní, po více než 50 letech na trhu je The North Face silnou značkou s kvalitním outdoorovým oblečením, batohy, obuví, stany a vším, co potřebuješ na své cestě za dobrodružstvím.

Vyber si z naší nabídky The North Face a nezapomeň:  Never Stop Exploring™.


produkty nenalezeny