scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Tecnifibre

Logo Tecnifibre

Prestižní francouzská značka Tecnifibre patří již několik let mezi světovou extratřídu výrobců vybavení pro squash a tenis. Do portfolia Tecnifibre patří kromě prvotřídních squashových a tenisových raket i špičkové elastické výplety (legendární TF 305 Green), kvalitní omotávky (nejoblíbenější ATP Player's Wrap), míče (certifikované trunajové míče X-One) a v neposlední řadě také vyplétací stroje. Již od roku 2013 je Tecnifibre oficiálním partnerem ATP World Tour. V roce 2017 pak došlo ke spojení se značkou Lacoste.

    

 SQUASH:

Ve světě českého i světového squashe má značka Tecnifibre již několik let velmi zvučné jméno. Squashové rakety a výplety Tecnifibre dnes používá mnoho předních českých i světových hráčů a hráček, mj. mužská světová jednička Mohamed El Shorbagy, ženská světová jednička Nur El Sherbini, z českých hráčů Jan Koukal nebo Olga Kolářová. Squashové rakety s logem Tecnifibre dnes téměř bezkonkurenčně kralují českému trhu. Vysokou kvalitu raket ještě umocňují nejlepší squashové výplety současnosti.

TENIS:

Tecnifibre začíná být v posledních letech i v tenisu vnímán jako prvotřídní výrobce tenisových raket, což opět podporují vynikající elastické výplety. Jako první výrobce uvedl na trh sérii raket, která je určena peciálně pro ženy. Ambasadarkou této řady Tecnifibre Rebound Tempo je Daria Kasatkina, stoupající hvězda ženského tenisu. Mezi muži s raketami Tecnifibre momentálně září vycházející hvězda světového tenisu Daniil Medvedev.

 

My ze SportObchod.cz používáme squashové rakety, tašky a výplety značky Tecnifibre, stejně jako textil a další doplňky této značky. 

produkty nenalezeny