scroll_to_content

Poradíme vám

David Mimochodek

David Mimochodek

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá 08:00-16:00)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Saeko

Společnost Saeko založili roku 1979 v Taipei jako specializovaný výrobce plaveckých brýlí. Od roku 2004 se brýle a doplňky Saeko objevují také v České republice. Výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko je společnost HS sport. Ročně prodá jen v ČR přes 20 000 plaveckých brýlí Saeko, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.

Z vášně pro vodní sporty vytvořila Saeko na Tchaj-wanu jedinečné produkty, jako první Anti-fog plavecké brýle a první optické plavecké brýle s Anti-fog funkcí. R & D Saeko vychází z různých oborů jako ergonomie, materiálový výzkum nebo design. Spolupracujeme také s vládou a univerzitní laboratoří pro nejnovější technologie vodních sportů. Postupem času se z plaveckých brýlí jako sportovního doplňku, stalo osobní příslušenství a je jisté, že se budou neustále zlepšovat naše inovační schopnosti. Všechny výrobky Saeko jsou 100% vyrobeny na Tchaj-wanu. Neustále rozvíjíme vysokou odbornost a vysoce kvalitní brýle. S naším principem společnosti "jednotnost, shovívavost, kvalita".

V současné době produkty Saeko byly rozšířeny do 52 zemí světa na pěti kontinentech. Nabízíme širokou škálu plaveckých brýlí, které jsou ideální pro všechny druhy vodních sportů, od rekreace po profesionální sport. Vedle naší vlastní značky, můžeme také pomoci mezinárodním sportovním značkám vybudovat své plavecké výrobky a dlouhodobě s nimi spolupracovat. Saeko speciálně vyvinula technologii "ULTRA4" pro všechny plavce. UltraFit přináší nejpohodlnější zážitek z koupání vůbec; UltraFUSE je nejnovější materiál, který je měkčí a má lepší vodotěsné schopnosti; Ultra FAST přezka (spona) usnadňuje přípravu před každým plaváním; a Ultra Anti-FOG může zabránit mlžení nebo mlžnému oparu. Zaručujeme, ať už jste profesionální plavec, fitness plavec nebo začátečník, můžete najít v Saeko své vlastní brýle.

produkty nenalezeny