scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Rock Machine

logo Rock Machine

Rock Machine se na trhu mezi horskými koly pohybuje už od roku 1994, a za tu dobu si vytvořil celkem slušné zázemí. Zaměřuje se na každý detail nových rámů, a všechny nové prototypy před spuštěním do prodeje testují v těch nejtěžších podmínkách. Svým designem míří na mladé dravce, kteří mají rádi dobrodružství a rádi předvádí své dovednosti a odvahu.

horská kola Rock Machine

 

Nakopejte terénům zadek

V terénu jsou horská kola Rock Machine jako doma. I po 25 letech tak splňují základní poselství zakladatelů:


  • zábavné bajky

  • hlasitá rocková muzika

  • adrenalin

Kola vás poženou pořád dál, a sami ucítíte, že jste s každým trailem lepší a lepší. Poradí si s drsným terénem, prudkými svahy i hnusným počasím. Nasedněte na stroj Rock Machine a napumpujte si do žil pořádnou dávku adrenalinu.

Kopřivnické střely

Borci makají na nových technologiích a geometriích rámu kol Rock Machine v halách areálu kopřivnické Tatry. Toho využil ambasador Vojta Bláha, a změřil síly s nadupanou Tatrou Cargo. Jak vyhrocený souboj dopadl? Mrkněte na video:

 

Rock Machine vs. Tatra

 

Nová výzva - elektrokola

Na moderní dobu elektrickou odpovídá Rock Machine prostě a jednoduše - vlastními kolekcemi elektrokol. Výzvy se nikdo z konstruktérů nezalekl, a mezi ostatní značky vtrhla elektrokola Rock Machine jako velká voda. Čekají na vás integrované i polointegrované fully a pevné trailbiky, které jedou na pohonech Shimano. Náročnější cyklisty pak vyvezou elektrokola s vlastním pohonem BFI Sport Drive.


logo Rock Machine 2020

Rock Machine vyváží elektrokola zase o level výš. Dávno už se na nich nesvezete jen na asfaltových a zpevněných cestách. Své místo mají i v lesních terénech a na polňačkách. Co všechno elektrokola Rock Machine zvládnou si přečtěte na šatně.

Právě odstartoval totální výprodej elektrokol. Nastartujte se i vy a nechte se svézt za skvělé ceny.

 

elektrokola Rock Machine
elektrokola Rock Machine

 

Vyberte si kolo Rock Machine:

produkty nenalezeny