scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Reebok

Gigantická a velice populární značka Reebok působí na trhu více než 100 let. Značka Reebok je známá výrobou unikátního vybavení pro různé sporty jako jsou basketbal, baseball, lehká atletika, tenis, fotbal, fitness, turistika, plavání, joga apod. Její záběr je až neuvěřitelně široký a protože vždy dokáže perfektně porozumět a rychle reagovat na měnící se požadavky aktivně žijících lidí a sportovců v různých sportovních odvětvích, vytváří naprosto trendy a nadčasové kolekce s vlastním stylem, který přetrvává po dlouhá léta.

V naší nabídce najdete výrobky s logem RBK především v oblasti hokeje. Zde Reebok získal trží podíl akvizicí The Hockey Company, která vznikla spojením legendárních hokejových značek Jofa, Koho a CCM. Při produkci hokejového vybavení se proto uplatňují nejmodernější technologie, které Reebok vyvíjí pro všechny sportovní odvětví. Nové materiály a konstrukci získaly například proslulé chrániče Jofa, brusle či kompozitové hokejky.

Na severoamerickém kontinentu je v současné době značka Reebok nejprodávanější hokejové vybavení. Na výstroj RBK spoléhají např. Sidney Crosby z Pittsburgu, Tony Amonte z Philadelphie, Pavel Datsyuk na Red Wings z Detroitu a klíčový hráč St. Louis Blues  Chris Ponger.

produkty nenalezeny