scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Powerball

Poweball je světově nejúspěšnější ruční gyroskop, určený pro relaxaci, posilování a rehabilitaci svalů rukou. Sportobchod.cz nabízí tento značkový a precizně vyrobený produkt již druhým rokem. Powerball dosahuje rychlosti až 15.000 otáček za minutu, přičemž dává odpor rovnájící se hmotnosti přes 18 kilogramů.

Jak funguje powerball? Powerball je setrvačník rotující kolem osy, což je umožněno vnitřním otočným ocelovým rotorem, který je uložený v kulovém pouzdře. Powerball pracuje na principu gyroskopu - po roztočení rotoru je vnitřní osa prostorově stabilní a klade odpor proti změně své orientace. Odpor je tím větší, čím rychleji se rotor otáčí. Po roztočení rotoru se Powerball udržuje v chodu krouživými pohyby zápěstí, jeho otáčky je možné zpomalovat nebo urychlovat a tak regulovat odpor, který Poweball klade Vašim svalům.

Toto zařízení výborně pomáhá sportovcům v přípravě, posilování a rehabilitaci. Výborné ohlasy jsou například od sportovců provozujicí raketové sporty, posiluje a zpevňuje zápěstí, zahřívá svaly a ruku přímo před sportovním výkonem. Rovněž sportovci provozující hokej, florbal uvítají posílení zápěstí a rovněž celé paže, což jim umožnuje pevný uchyt hokejky a její snadnější vedení. Powerball pomáhá zlepšovat pohyblivost a koordinaci zápěstí a paže při rehabilitaci po úrazu horních končetin i při léčení syndromu karpálního tunelu, onemocnění z opakovaného přepětí (RSI) nebo tenisového lokte.

Malé a kompaktní zařízení velikosti tenisáku, které můžete používat kdykoli a kdekoli, nosit ho stále s sebou a cvičit, kdykoli máte chuť a čas. Nabízíme i doplňky - poutko na zápěstí, kožené pouzdro. K základnímu modelu powerball lze dokoupit počítač otáček a rychlosti, modely Neon obsahují podsvícení úměrné intezitě otáček a model Techno nabízí běžící text s odpočtem maximálních otáček přímo na rotoru.

produkty nenalezeny