scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

OSPREY

Osprey, dnes již ikonická, americká, značka s orlovcem v logu, vznikla roku 1974 v Santa Cruz.

Batohy Osprey si velmi rychle získaly fanoušky napříč všemi sporty, ať už se jedná o pravověrné turisty, běžce nebo cyklisty.


Batohy Osprey jsou nejen kvalitně ušité a sází na nápaditý design, ale hlavním cílem je samozřejmě vysoká funkčnost a to v nejnáročnějších podmínkách. Mezi největší použité vychytávky patří komfortní zádový systém AntiGravity™ 3D se skvělou ventilací nebo plně odvětrávaný nastavitelný bederní pás Fit-on-the-Fly™.

Hledáte kvalitní batoh na každodenní nošení ve městě? Potřebujete, aby se do něho vešel notebook, pak určitě nesáhnete vedle s městskou kolekcí.

Pokud rádi jezdíte na kole, do batohů Osprey se doslova zamilujete. Výrobce dobře ví, jak má cyklo batoh vypadat a především, co od něho každý cyklista očekává. Díky užší konstrukci batoh skvěle sedí na zádech, o ventilaci se stará prohnutá konstrukce zad a navíc je batoh vybaven praktickými kapsami a úchyty nejen ne helmu.

Osprey myslí i na běžce. Běžecké vesty z prodyšného materiálu, s úchytky na hole pro delší výběhy a propracovaným hydratačním systémem můžeme vřele doporučit.

Osprey jsou, ale především turistické batohy. Batohy na hory, batohy na lezení. Pro jednodenní výlety i týdenní treky. Nejsilnější je Osprey v kategorii středních turistických batohů Kvalitní a pevný zádový systém, praktické kapsy a úchyty.

Skvělá konstrukce zádového systému, ramenních popruhů a bederního pásu přenáší váhu na nohy a snižuje zátěž zad.

Vyberte si z nabídkyOsprey a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.


produkty nenalezeny