scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

On

Oblibu značky On Running do nebeských výšin vyneslo kvalitní švýcarské zpracování a neoběhaný design. Tři kamarádi, sportovci se v roce 2010 rozhodli stvořit běžeckou botu, která jim zaručí perfektní požitek z běhu a hravě zvládne i terén Švýcarských Alp.

Promiň gravitace, ale tady nepochodíš

Měkký dopad – explozivní odraz! Obláčkové technologie švýcarští vědci zkonstruovali tak, aby vám poskytly maximální pohodlí za zachování nízké váhy a extrémně lehkého pocitu z vašeho běhu.

Adaptivní tlumení zasáhne, když je potřeba. Je lehké, odolné vůči změnám teplot a do vašeho odrazu vrací maximum energie. Všechny prvky boty se přizpůsobí vašemu chodidlu, nikdy naopak.

Vzneste se s On Running do oblak a naučte se létat.

 

Chceš vědět, jak se běhá po oblacích? Už od samotného vzniku naší značky je pro boty On charakteristická patentovaná tlumící technologie CloudTec, která v sobě dokázala spojit zdánlivě protichůdné vlastnosti: pohodlí a rychlost. Měkkost a výbušnost. Systém dutých elementů ale přináší běžcům i spoustu dalších benefitů.

Běžet po oblacích

Duté elementy (clouds) se při dopadu na zem stlačují, čímž zajišťují mimořádně měkký došlap. To pohodlí musíš zažít na vlastní nohy – jako když šlápneš do oblaků. Cloudy se přitom stlačují v horizontálním i vertikálním směru, protože běh není skákání přes švihadlo, ale je to pohyb vpřed.

Výbušný odraz

CloudTec® je první technologie, která zajišťuje tlumení pouze během dopadové fáze – jediné části běžeckého kroku, kdy ho opravdu potřebuješ. Jakmile došlápneš na zem, jednotlivé cloudy se stlačí, čímž připraví pevný základ pro dynamický, silný a přirozený odraz. Žádná energie se v tlumení neztratí. Připrav se, startujeme!

Tlumení, které se ti přizpůsobí

Díky velkému množství dutých elementů dokáže tlumení CloudTec reagovat na specifika tvého běžeckého kroku. Boty On nebudou upravovat tvůj běh, ale podpoří tě při něm.

 

Náhled videa
Helion

Helion™

Dlouhé roky jsme marně hledali takovou tlumící pěnu, která by splňovala všechny naše vysoké nároky. Žádná taková ale na trhu neexistuje, proto jsme museli přistoupit k vývoji našeho vlastního materiálu. Představujeme ti superpěnu Helion™.

Spojení výhod

V čem spočívá její kouzlo? S pomocí vědců a nejnovějších technologických postupů jsme propojili do jednoho molekulárního řetězce pevné a měkké částice. Zjednodušeně řečeno: superpěna Helion má výhody, kvůli kterým bylo dříve nutné používat minimálně dvě odlišné pěny. Je lehká, měkká, ale přitom stálá a odolná vlivům počasí – není to jen pěna do města, ale do všech terénů.

Missiongrip

Missiongrip™

Seznam se s dokonalou podrážkou pro pohyb v terénu. Podešev Missiongrip™ byla v nejtěžších terénech švýcarských Alp vyvinuta pro běh, hiking i bezcílné toulání se přírodou. Kombinace přilnavé pryžové směsi a chytrého vzoru podrážky ti dodá pocit jistoty, bezpečí a skvělé trakce v každém terénu.

Zakousne se do země

Speciálně vyvinutá přilnavá pryžová směs Missiongrip™ tě podrží v ostrých stoupáních i ve strmých sebězích. Společně s patentovaným tlumením CloudTec ti pomůže vystoupat na nejostřejší vrchol a na hřebeni ti dá pocit běhu po oblacích.

Pěna Zero-Gravity

Pěna Zero-Gravity

Pěna Zero-Gravity je ultralehká a zároveň dokonalá. Tlumící cloudy poskytují perfektní přilnavost a zvyšují odolnost bot, aniž by to bylo na úkor jejich lehkosti. Pěna absorbuje nárazy a zároveň podporuje stabilitu chodidla – ON pro celodenní a každodenní nošení.

Guma Rebound Rubber

Guma Rebound Rubber

Základní vzorec běhu v oblacích. Rebound Rubber byla vyvinuta ve Švýcarsku a nabízí revoluční a jedinečné vlastnosti. Vysoká odolnost vůči oděru zajišťuje, že se na ně můžete spolehnout při každém kroku. Užijte si nejnovější technologie na modelu Cloudsurfer.

Tlumení, které se ti přizpůsobí

Energie je klíčovým zdrojem pohybu. Čím více jí máme, tím rychleji dokážeme běžet. Proto jsme do mezipodešve vložili desku Speedboard, která má za úkol transformovat tvou kinetickou energii do vyšší rychlosti.Každý běžec je jiný, každý běží jinou rychlostí a každý od svých bot očekává jinou formu podpory. Proto se jsme vyvinuli více variant desky Speedboard, které se liší svým materiálem, tvarem, tloušťkou i zakřivením. Chtěli jsme totiž, aby její vlastnosti byly v harmonii s charakterem konkrétních bot a také s tvým očekáváním – od naprostého pohodlí až po maximální rychlost.

produkty nenalezeny