scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

On Running

On running logo

Vyběhněte do oblak s On Running

Povyšte svůj požitek z běhu na úplně jiný level s novinkou v naší nabídce: běžeckou obuví On Running.

Oblibu mladé značky On Running do nebeských výšin vyneslo kvalitní švýcarské zpracování a neoběhaný design. Tři kamarádi, sportovci se v roce 2010 rozhodli stvořit běžeckou botu, která jim zaručí perfektní požitek z běhu a hravě zvládne i terén Švýcarských Alp.

Objevte novinku Cloudultra

On Running přichází s vycházející hvězdou mezi běžeckou obuví pro ultra dlouhé běhy v terénu. Pohodlný a flexibilní svršek, odolná podrážka a dvojitá vrstva tlumící pěny HelionTM tvořící typické obláčky. Ideální parťák na trailové trasy, kde se chcete cítit hlavně pohodlně. Doběhnete s nimi dál, než si myslíte. Go Ultra!

 


2010

  

ve Švýcarských Alpách vzniká On Running

6500+

 

prémiových prodejců v roce 2020

50+

  

v zemích světa

 

V roce 2020 do běžecké rodiny vítáme značku On Running. Malý krok pro ně, velký třesk pro nás.

V roce 2020 do běžecké rodiny vítáme značku On Running. Malý krok pro ně, velký třesk pro nás.

 

Běžecká obuv On Cloud

Běžecká obuv On Cloud

Běžecká obuv On Cloud

běžecké boty on running

Promiň gravitace, ale tady nepochodíš

Měkký dopad – explozivní odraz! Obláčkové technologie švýcarští vědci zkonstruovali tak, aby vám poskytly maximální pohodlí za zachování nízké váhy a extrémně lehkého pocitu z vašeho běhu.

Adaptivní tlumení zasáhne, když je potřeba. Je lehké, odolné vůči změnám teplot a do vašeho odrazu vrací maximum energie. Všechny prvky boty se přizpůsobí vašemu chodidlu, nikdy naopak.

Vzneste se s On Running do oblak a naučte se létat

Zveme vás na přehlídku běžecké obuvi On Running

On Cloud

 

Skvěle tlumené, odlehčené boty On Cloud pro každý den nejvíce oceníte v městské džungli. Ty už nesundáte. A díky čemu jsme si je vážně oblíbili? Nemusíte je šněrovat, přesto v krabici najdete i klasické tkaničky.

On Cloud X

 

Ovládněte svůj volný čas s On Cloud X. Vystačíte si s jednou botou na všechno. Dráha, silnice, posilovna nebo workoutové hřiště. Než je roztrháte, budete silnější a rychlejší. Co nás zaujalo? Bezešvá konstrukce a širší stabilní podešev.

On Cloudflow

 

Lehká jako vítr. S Cloudflow poletíte jako na Aladinově koberci. Vezměte ji na závod a rychlejší tréninky, odmění se vám neuvěřitelnou lehkostí běhu. Měkký dopad + explozivní odraz = Cloudflow na stupních vítězů.

On Cloudflyer WP

 

Vysoce tlumená stabilní On Cloudflyer je nejspíš to nejlehčí co na trhu seženete na silniční objemový trénink. Doporučujeme je ji i začátečníkům a větším běžcům. On nedělá kompromisy, i v Cloudflyer si užijete explozivní odraz.

On Cloudstratus

 

Rozběhněte se za dvojnásobným požitkem z běhu. Dvě řady revolučního tlumení znamenají dvojnásobnou návratnost energie. Cloudstratus využijete na objemový trénink a pohodlím potěší i těžší běžce. Čím víc obláčků, tím víc On.

On Cloudventure

 

Dobrodružná trailová obuv On Cloudventure vás ohromí lehkostí, měkkou energickou podešví a skálopevnou trakcí. Vyrazte zdolávat kopce v terénu. Cik-cak, vzhůru do oblak!

 

Proleťte se ve svých nových On Running

běžecké boty on running

Běžecká obuv On Cloud

Běžecká obuv On Cloud

Běžecká obuv On Cloud

produkty nenalezeny