scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Nike Bauer

Je značka výrobce hokejové výstroje, která se od roku 2010 plně integrovala pouze na značku Bauer.

Upozorňujeme zákazníky, že staré logo se ještě stále může objevovat na některých produktech.

Značková hokejová výstroj Nike Bauer patří ve světě k absolutní špičce. Jejich produkty jsou charakteristické svým naprosto precizním provedením, dokonalým střihem a průběžnými inovacemi, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími požadavky trhu.  Nike Bauer je dceřinou společností stoprocentně vlastněnou firmou Nike.

Historie značky Nike Bauer se píše od roku 1927, kdy malá rodinná obuvnická firma hledá v čase hluboké hospodářské krize nové možnosti výroby, jako nový zdroj obživy. Budoucnost vidí v oblasti bruslení.  Do této doby je totiž pojem brusle chápán jako ocelový nůž vlastnoručně přibitý na spodní část boty. Rodina BAUERova přichází s konceptem kompletní brusle s mnoha vylepšeními a představuje botu trvale spojenou s nožem. Během následujícího půlstoletí BAUER v této oblasti nekompromisně udává směr.

Brusle BAUER a nože TUUK nyní dominují ve světovém hokeji na všech úrovních.

Nike Bauer nabízí kompletní hokejovou výstroj od bruslí, hokejek, rukavic, přes helmy, chrániče, kalhoty, brankářskou výstroj až po textil a brusle na in-line hokej. Jejich produkty patří mezi nejpopulárnější i mezi hráči v NHL! 

Na SportObchodu najdete kompletní sortiment za vždy nejlepší ceny. Kromě toho nabízíme i kvalitní poradenství a dárky k zakoupeným produktům jako bonus!

produkty nenalezeny