scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Mondraker

Objev kola pro opravdu těžkotonážní akci! Mondraker už od roku 2001 vyrábí unikátní jízdní kola pro dokonalé zážitky z adrenalinové jízdy. Na těchto kolech projedeš jakýkoliv terén a když se vrhneš do závodů, s těmito koly brzy poznáš pocit vítězství. Tahle kola jsou jednoduše nezaměnitelná a každý kousek této značky v sobě nese charakter šampiona.

Se španělským temperamentem

Značka má své kořeny pevně spjaté se španělským městem Alicante. Okolí tohoto města poskytuje nejen pohodičku u moře, ale taky zajímavé kopce a cyklistický duch tu má své místo. Už do svých počátků bylo cílem firmy vyrábět opravdu hi-tech kola pro nejnáročnější podmínky. Dnes jsou kola Mondraker snadno rozpoznatelný specifickým vzhledem a jsou synonymem pro vývoj technologií a inovací. Mezi vlastní technologické pecky Mondrakeru patří např. Zero Suspension System, Stealth Aluminium, Stealth Carbon nebo Forward Geometry.

Ověřeno šampiony

Přes 20 let výroby výjimečných kol s sebou přineslo i řadu profesionálních úspěchů. Na kolech Mondraker jezdí trailoví a enduro závodníci z celého světa, kteří velmi dobře znají pocity vítězství. A právě propracovaná geometrie, použité materiály a neustálý inovativní vývoj na těchto vítězstvích mají nezpochybnitelný podíl. Zařaď se i ty mezi cyklisty, které jejich kolo nebude v ničem omezovat.

produkty nenalezeny