scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Maloja

Zavři oči a představ si, že právě jedeš na kole na nenápadném, zapadlém svahu se starou lanovkou mezi Alpami, někde na pomezí Švýcarska a Itálie. Cítíš tu krásu, upřímnost a kouzlo? Přesně tak se budeš cítit i v cyklistickém oblečení Maloja, která v sobě spojuje touhu po cyklistickém dobrodružství i kouzlo přírody.

 

oblečení Maloja

 

Inspirace přírodou

Hned od začátku v Maloje věděli, že jejich sportovní oblečení půjde ruku v ruce s přírodou. Jakmile ho oblečeš, naplní tě pozitivní energií, která tě bude doprovázet celou cestu. I celá technologie výroby funguje v souladu s životním prostředím, a neubližuje naší přírodě.

 

oblečení Maloja
oblečení Maloja
oblečení Maloja

 

Každý rok něco nového

Při tvorbě nové kolekce oblečení se vždy sejdou odborníci, návrháři i špičkoví sportovci. Společně dají hlavy dohromady, a vytvoří jedinečné kousky, v kterých budeš sjíždět kopce a překonávat kilometry s největší radostí. S nezaměnitelným designem a pestrými barvami se navíc za tebou každý otočí.

 

oblečení Maloja
oblečení Maloja
oblečení Maloja

 

Barva nevybledne, materiál nekouše

Ani letní slunce, ani časté praní se do oblečení Maloja jen tak nezakousnou a barvy budou pořád zářit, díky speciálnímu odolnému sublimačnímu potisku. Oblečení pak sestavují z několika částí a materiálů tak, aby bylo co nejpohodlnější a nikde netlačilo, nekousalo a neškrtilo.

 

oblečení Maloja
oblečení Maloja
oblečení Maloja

 

produkty nenalezeny