scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Maloja

Zavři oči a představ si, že právě jedeš na kole na nenápadném, zapadlém svahu se starou lanovkou mezi Alpami, někde na pomezí Švýcarska a Itálie. Cítíš tu krásu, upřímnost a kouzlo? Přesně tak se budeš cítit i v cyklistickém oblečení Maloja, která v sobě spojuje touhu po cyklistickém dobrodružství i kouzlo přírody.

Inspirace přírodou

Hned od začátku v Maloje věděli, že jejich sportovní oblečení půjde ruku v ruce s přírodou. Jakmile ho oblečeš, naplní tě pozitivní energií, která tě bude doprovázet celou cestu. I celá technologie výroby funguje v souladu s životním prostředím, a neubližuje naší přírodě.

Každý rok něco nového

Při tvorbě nové kolekce oblečení se vždy sejdou odborníci, návrháři i špičkoví sportovci. Společně dají hlavy dohromady, a vytvoří jedinečné kousky, v kterých budeš sjíždět kopce a překonávat kilometry s největší radostí. S nezaměnitelným designem a pestrými barvami se navíc za tebou každý otočí.

Barva nevybledne, materiál nekouše

Ani letní slunce, ani časté praní se do oblečení Maloja jen tak nezakousnou a barvy budou pořád zářit, díky speciálnímu odolnému sublimačnímu potisku. Oblečení pak sestavují z několika částí a materiálů tak, aby bylo co nejpohodlnější a nikde netlačilo, nekousalo a neškrtilo.

produkty nenalezeny