scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Lezyne

Cyklistické příslušenství Lezyne

Jízda na kole není jen o jízdním kole, helmě nebo tretrách. Když totiž chceš pokaždé dojet, musíš myslet i na doplňky, které ti leckdy můžou opravdu pomoct. Můžeš píchnout, můžeš mít žízeň a nechceš zastavovat, může se ti stát, že pojedeš ve tmě. Nejen v těchto případech ti pomůžou právě kousky od Lezyne.

Neviditelní pomocníci

Americká značka MET se už od roku 2007 zaměřuje na cyklistické vybavení vysoké kvality. Stojí za ní Micki Kozuschek, legendární německý triatlonista. A ten ze svých zkušeností dobře ví, co cyklista potřebuje k bezproblémové jízdě. Vždy tak při sobě měj například sadu nářadí, která se ti vleze do kapsy, ale pomůže ti, když bude s tvým kolem nejhůř.

Maličkosti pro tvoje pohodlí i bezpečnost

Lezyne je dnes už synonymem pro kvalitní produkty z oblasti nářadí, cyklistických pump a košíků nejen na pití. Mezi produkty Lezyne ale patří také lepení, LED světla na kolo a GPS počítače pro cyklistiku. A že jsou i tyto věci pro cyklistu důležité, potvrzuje i řada jezdců, kteří Lezyne používají, například Danny MacAskill nebo Richard "Gaspi" Gasperotti.

 

produkty nenalezeny