scroll_to_content

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Leki

LEKI, německý výrobce turistických, nordic walking, lyžařských i běžeckých holí bez kompromisů. LEKI je výrazně spojen i s Českou republikou, od roku 1993 se hole vyrábí v Tachově.

Prvopočátky značky spadají do roku 1948, kdy vzniká společnost LEKI Lenhart GmbH. První hůlky vytvořil Klaus Lenhart (zakladatel společnosti) pro sjezdové lyžování, kterému sám bohatě holdoval. Velký důraz kladl na vývoj rukojetí a talířků běžeckých holí. V 60. letech uvedl do prodeje první kolekci sklolaminátových holí.

Od roku 1970 rozšiřují výrovu holí pro další sporty: běžky a skialpinismus. V roce 1978 s hůlkami LEKI zdolají Reinhold Messner a Peter Haber Mount Everest bez kyslíkových přístrojů.

LEKI neustále inovuje své hole pro co největší kvalitu a požitek ze sportu. Mimo hůlek také vyrábí mimořádně kvalitní rukavice pro sjezdaře, běžkaře i biatlonisty.

Ať už se venku věnujete jakékoliv aktivitě a potřebujete oporu, Leki je ta pravá volba. Důkaz? Hole Leki používá Horská služba, špičkoví biatlonisté jako byla Gabriela Koukalová, a běžecká trailová špička v čele s brněnským ultraběžcem, vítězem B7 2020,  Zdeňkem Hruškou.

produkty nenalezeny