scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Lacoste

Lacoste je francouzská módní značka známá svými sportovními oděvy, obuví a módními doplňky. Značku Lacoste založil v roce 1933 francouzský tenista René Lacoste. Původně se značka zaměřovala na výrobu sportovního oblečení pro tenis, zejména na výrobu polo triček.

Sortiment značky Lacoste se rozrostl a zahrnuje dnes širokou škálu oblečení pro muže, ženy a děti, včetně triček, košil, svetrů, kalhot, sukní, šatů, plavek a sportovního oblečení. Věnuje se i výrobě obuvi, tašek, parfémů a dalších módních doplňků.

Celý svět zná ikonické logo krokodýla, který je umístěné na většině jejich produktů. To vychází z přezdívky René Lacosta, který byl pro svou agresivní hru na tenisovém kurtu známý jako "The Crocodile" (Krokodýl).

Lacoste se vyznačuje jednoduchým a elegantním stylem, přičemž jejich design je často spojený se sportovními prvky. Používají kvalitní materiály a kladou důraz na precizní zpracování a detaily. Značka Lacoste si udržuje prestižní postavení na trhu a je oblíbená mezi zákazníky po celém světě.

produkty nenalezeny