scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

La Sportiva

LaSportiva vznikla v roce 1928 v podhůří italských Dolomit.Původně se firma zabývala výrobou dřeváků a kožených bot pro dřevorubce. Během druhé světové války se zabývali výrobou kožených bot pro italskou armádu. V tomto období vytváří systém šněrování, který později přejali další renomovaní výrobci obuvi.

Po skončení druhé světové války roste věhlas společnosti, a tak Narcis Delladio - zakladatel společnosti- najímá nové zaměstnance a rozšiřuje výrobu.

V padesátých letech se společnost vydala cestou výroby lyžařské obuvi, kterou, ale opustila s přechodem na plastové lyžáky. Dále se pak soustředili především na výrobu bot pro běžecké lyžování a horolezectví. V osmdesátých letech začínají s výrobou lezecké obuvi a následně přidávají i poslední segment, který je proslavil- běžecké boty.

LaSportiva vyrábí většinu své produkce ve svém závodě v Ziano di Fiemme v Itálii.

Nyní vyrábí LaSportiva boty pro snad všechny outdoorové aktivity, které si dokážete představit. Lezečky LaSportiva patří k absolutní světové špičce, podobně jako boty na vysokohorskou turistiku a expediční horolezectví. V nabídce najdete také špičkové běžecké trailové boty, obuv na skialpinismus a funkční textil. 

 

produkty nenalezeny