scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

KOSTKA

Společnost KOSTKA – kolobka byla založena v roce 1992 fyzickou osobou jako nový podnikatelský subjekt. Hlavní oborem byla kovovýroba a zámečnictví. Postupem času byla výroba vybavena moderními laserovými technologiemi a svařovacími roboty, což přímo ovlivnilo vznik a růst nového výrobního odvětví – výrobu koloběžek.

Zpočátku se jednalo o doplňkovou výrobu koloběžek určených pro děti. Během několika let prošla firma zásadní proměnou. Vybudovala vlastní konstrukční tým a vývojové středisko a výroba koloběžek se záhy stala hlavním výrobním programem. Původní koncepce koloběžek byla neustálým vývojem a nabývajícími zkušenostmi průběžně inovována až do dnešní podoby, která je od té prvotní naprosto odlišná.

V posledních letech se koloběh stal nedílnou součástí volnočasových aktivit pro širokou veřejnost a začal hrát důležitou roli i v každodenním životě. Koloběžku je tak možné spatřit v městském provoze, na cyklostezkách, na horách nebo i v rozsáhlých výrobních či skladovacích společnostech. Dynamický růst současného kolobežkářského sportu nastartoval i vznik nových sportovních odvětví, jaké bychom v minulosti těžko hledali. Došlo k masivnímu rozvoji psích sportu i běžných každodenních aktivit spojených s venčením. Dnešní výroba koloběžek je dělena do několika základních kategorií – koloběžky pro děti, dospělé, seniory, profesionální sportovní disciplíny, turistiku a aktivity se psy.

Pro neustálou inovaci využívá společnost KOSTKA – kolobka nejmodernější technologie, které ji usnadňují držet krok před konkurencí. Osobním krédem společnosti je tvořit nové zážitky, vytvářet radost a zábavu. Společnost KOSTKA – kolobka se při výrobě snaží spolupracovat s tuzemskými dodavateli a výrobci a svými výrobními aktivitami přímo ovlivňuje rozvoj českého průmyslu.

Certifikáty ISO potvrzují kvalitu výroby

Od roku 2009 je společnost KOSTKA – kolobka, s. r. o. držitelem Certifikátu systému environmentálního managementu ISO 14001 : 2005 a Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001 : 2001. Od února roku 2011 společnost vyhlašuje Politiku integrovaného systému managementu, která se dotýká kvality a ochrany životního prostředí.

Společnost KOSTKA - kolobka s.r.o. se stala vlastníkem patentů, průmyslových vzorů a tvarů na základě mezinárodního práva patentové ochrany.

produkty nenalezeny