scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

K2

Logo značky K2

Značku K2 založili američtí bratři Bill a Don Kirschnerovi v roce 1962 se zaměřením na lyže. Postupem času se přes lyže, snowboardy nebo vybavení na triatlon K2 vypracovala mezi významné hráče také v oblasti kolečkových bruslí. A právě v této oblasti je dnes nejaktivnější. Brusle K2 se vyznačují kvalitními materiály, celou řadou inovací a vytříbeným designem.


Už ve svých začátcích při výrobě lyží se v K2 ukázali jako vizionáři, když jako první na světě používali kompozit ze skelných vláken pro lehčí a lépe ovladatelné lyže. Průlomové novinky z dílny K2 se promítly i do inline bruslí. V roce 1993 představili vývojáři kolekci inline bruslí K2 s patentovanou měkkou botičkou Softboot®. Od té doby K2 trůní na vrcholu kvality kolečkových bruslí a nadále udává nové trendy.


K2 ale nejsou jen brusle a protože tahle značka myslí i na bezpečí, do jejího portfolia patří i helmy a chrániče. Nejen, že jde i v těchto případech o technologiemi nabušené kousky, které tě ochrání při každé jízdě, ale jsou to také produkty, které zaujmou designem. S K2 to prostě není nuda!


Novinky K2

Novinky K2 2022

Držíš rád/a krok s dobou? Mrkni na nejnovější kousky kolečkových bruslí K2 a vyber si ty pravé.

Chci novinky K2 »

K2 Skates Workout

k2 Skates Workout

Sada cviků pro celkové posilnění těla, které můžeš dělat třeba o pauzách při jízdě. Všechny je nejspíš už znáš, ale s bruslemi na nohou mají jiný náboj.

Chci si zacvičit s K2 »


Vyber si z naší nabídky produktů K2 pro tu nejlepší inline jízdu.

produkty nenalezeny