scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Jetboil

Americká značka Jetboil pochází z města Manchester ve státě New Hampshire. Jetboil vám přináší unikátní a revoluční vařiče s širokým spektrem využití.
Jetboil nabízí vařiče všech kategorií. Od ultralehkých pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny. Čím, ale Jetboil vyniká je vařič Jetboil Flash,který nelze nazvat jinak než jako rychlovarnou konvici na cesty.

A jak to vlastně vše začalo? Zakladatelé Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrováni těžkými plynovými lahvemi a neohrabanými vařiči, vyrazili v roce 2003 na cestu za jednodušším vařením v přírodě. Zjistili, že klíč k největšímu pohodlí a nejvyšší účinnosti spočívá v kombinaci systému přenosu tepla a inovativního designu. 

Vývoj probíhal střídavě mezi laboratoří a horami, kde Perry a Dwight přenesli své myšlenky do nového produktu, který změnil přístup k outdoorovému vaření. Výsledkem je „Osobní vařící systém“, který si v roce 2004 okamžitě vysloužil uznání nejznámnějších outodoorových časopisů a nejvýznamnějších dobrodruhů po celém světě.

Jetboil Flash kombinuje ohřívání, vaření, jezení a pití z jedné izolované nádoby, do které je pro rychlé použití integrován hořák. Umělohmotný izolační kryt tepelného výměníku umožňuje bezpečně manipulovat s nádobou bezprostředně po sejmutí z hořáku.

Střídavě, mezi svou laboratoří a horami, Dwight a Perry přenesli svou myšlenku do nového produktu, který absolutně změnil outdoorové vaření. 

produkty nenalezeny