scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

specialistka zákaznické péče

420 530 514 814 (Po-Pá, 8-16 h)

MÁME VÍCE NEŽ ...

4 mil. expedovaných objednávek
120 000 položek ve vlastním skladě
10 000 variant produktů
200 novinek měsíčně
150 značek
500 000 rozdaných dárků

Inov-8

 

Na začátku stály trailové běžecké boty, které hned zaujaly vrcholové krosaře. A protože běh není jen běžecká obuv, v těsném závěsu se drží funkční běžecké oblečení, jako jsou například běžecká trička, kalhoty, kraťasy, bundy nebo mikiny.

Běžecké vybavení Inov-8 staví do čela souznění běžce s přírodou. Díky tomu při běhání splynete s okolím tak, že zapomenete na všechny starosti.

Každý produkt Inov-8 vyniká ve specifických podmínkách tratí. Vyberete si vybavení, které překoná horské Alpy i písečnou Saharu.

inov-8 trailfly ultra 300 MAX


Nejoblíbenější modely běžeckých bot Inov-8

lehké silniční běžecké boty Inov-8 Roadclaw 275

Lehká a dynamická silnička, se kterou naběháte rychlé i dlouhé kilometry na zpevněných cestách.

Inov-8 Trailroc G 280

Pohodlná trailovka obohacená o graphen. V kombinaci s výborným tlumením a 8 mm dropem si užijete dlouhé hodiny strávené bezstarostným během v terénu.

běžecké boty Inov-8 Trail Talon 235

Lehká závodní obuv do terénu s odolným svrškem, který vás ochrání před nástrahami terénu. S 235 si užijete každý krok naplno. A když vám budou nohy stačit, dovedou vás tyhle trailovky až k vítězství.

trailové běžecké boty Inov-8 X-Talon G 235 do bahnitého terénu

Prodyšný svršek, podrážka s 8 mm špunty obohacená o graphen a drop 6 mm. Tahle oranžová krosovka je ideální parťák na rychlé závody, orientační běhy a OCR.

Užijte si běh v terénu naplno

Jedna z předních značek ve světě běžeckých bot, oblečení a doplňků má ve svém týmu vrcholové sportovce, kteří vše testují za vás v těch nejtěžších podmínkách.

Jasmin Paris v Inov-8 Roclite G 275 nekompromisně překonala traťový rekord Spine Race, závodu na 471 kilometrů. Damien Hall, který má za sebou více než 40 úspěšně dokončených ultramaratonů, nedá dopustit na běžecké boty Inov-8 Terra Ultra G 270 a bundu Inov-8 Stormshell FZ.

S běžeckým vybavením Inov-8 uspějete v různých disciplínách: v trailovém i silničním běhu, triatlonu, orientačním běhu a rogainingu nebo na překážkových závodech (OCR).

trailový běh v běžeckém vybavení od Inov-8

Inov-8 OROC 270 - skutečně pohodlné boty s hroty

Inov-8 OROC 270 jsou běžecké boty pro dobrodružné běžce, kteří se nebojí zimy, ledu a těžkého terénu. Nové OROC 270 mají hroty speciálně zabudované tak, aby vás netlačily ani po několikahodinovém běhu nebo přebězích po silnici.

běžecké boty s hřeby Inov-8 OROC 270, drží na ledu i v bahně

Běžcům na míru

Značka Inov-8 se specializuje hlavně na trailové běžce. Vyniká v kvalitě a klade důraz na detail. Všechny doplňky, ať už běžecké vesty a batohy nebo lahve, vám skvěle padnou a promyšlené vychytávky potěší.

Vyberte si běžecké boty a oblečení Inov-8 »

produkty nenalezeny